Zelmer ZVC 315 SK

• Lahky, tichy, dlhy kabel, dobry vykon
    • nic

odporucam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• S vysávačom som maximálne spokojná, je praktický malý, trošku ťažší než by som očakávala, ale to vôbec nevadí, vynikajúci sací výkon, tichý chod, ľahké čistenie a pekný moderný dizajn, farba je oveľa krajšia ako na obrázku.

Som úplne spokojná s funkčnosťou a cenou!

• super tichy
    • dlzka kabla
    • bez vrecka
    • relativne slabsi vykon
    • rucka hadice, sa pri vysavani, velmi lahko vytahuje z teleskopickej trubice

Pozeral som tolko parametrov vysavacov, az som uplne zabudol pozerat na vykon - moja chyba. Predchadzajuci vysavac stal pred piatimi rokmi 30eur a nemal problem povysavat ani strk (Prikon 1600W). Tento je uplne super na prach a nejake omrvinky na koberci s kratkym vlasom, ale na vacsiu/hrubsiu spinu (napriklad rozsypana hlina z kvetinaca na koberci) uz nie je nic moc. Kazdopadne je tichucky a lahky, takze uvidime ako sa osvedci.

Typ vysávača
Prevedenie
bezvreckové

BEZVRECKOVÝ VYSÁVAČ ZVC 315 SK

Popis produktu:

Moderný, kompaktný bezvreckový vysávač, ktorého špeciálna konštrukcia umožňuje pohodlné a rýchle čistenie nádoby, trieda energetickej účinnosti A, priemerná ročná spotreba energie 24 KWh/rok, objem prachového kontajneru 1,2 l, indikátor naplnenia kontajnera, umývateľný HEPA filter H11, špeciálna parketová kefa s prírodnými štetinami dokonale zvládne vysávanie tvrdých podláh, nízka hmotnosť, elektronické ovládanie, rozsah vysávania 9 m, v príslušenstve: set neseného príslušenstva, prepínateľná hubica.

Technické parametre:
Šírka:230 mm
Hĺbka:280 mm
Výška:360 mm
Hmotnosť:4300 gram

• Vysávač vysáva veľmi dobre je ľahký dobre sa skladuje pretože je tak akurát veľký super je že ma viac nadstavcov.
    • Lahko sa čistí a je super že nemá vrecká
    • Bohužiaľ šnúra je pre mňa veľmi krátka to je jeho najväčšia chyba. A ak je nádobka trocha plnšia slabšie vysáva a nahrieva sa.

Takže vysávač ako tak nie je zlí len má svoje chybičky
    Ale ako takí ho odporúčam len škoda že ta šnúra nie je dlhšia.

• perfektný, tichý, lahký , spratný , odporucam

super vysávač

• Lahky, tichy, dlhy kabel, dobry vykon
    • nic

odporucam

• , zakúpené v Shoppie.sk

Som úplne spokojná s funkčnosťou a cenou!

• super tichy
    • dlzka kabla
    • bez vrecka
    • relativne slabsi vykon
    • rucka hadice, sa pri vysavani, velmi lahko vytahuje z teleskopickej trubice

• , zakúpené v K24.sk

• Malinký, praktický, nehlučný a výkonný. Bez nutnosti používania sáčkov.

Za tú cenu výborný produkt.

Páči sa mi, že je malý a spratný. Pekne sa pohybuje, ľahučko, aj príslušenstvo je dobré.
    Som spokojná aj s doručením: rýchle bezproblémové dodanie.

• Malý , spratný, perfektne ťahá a má skvelý dizajn...

Naozaj kvalitný a šikovný vysávač za perfektnú cenu !!!
    Produkt sa ľahko používa a aj údržba nekomplikovaná.
    Oceňujem bezvreckový systém.
    URČITE ODPORÚČAM

• , zakúpené v Shoppie.sk

Je to mašina super stroj velmi velmi som spokojná a navyše je velmi tichý a strašne ľahký :) dakujem

• , zakúpené v NAY Elektrodom

odporúčam