Zelmer ZVC 165 YF

Indikátor plnosti vrecka
Štrbinová hubica
Prachová kefa

• zatiaľ maximálna spokojnosť

pre mňa výhoda že je malý, skladný a dobre sa s nim pracuje.

celkovo spokojnost za tu cenu

E
Indikátor plnosti vrecka
Štrbinová hubica
Prachová kefa

Vysávač ZELMER ZVC165YF bude ideálnym pomocníkom pri rýchlom upratovaní. Svojimi kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou zaručuje pohodlnú manipuláciu. Svoje využitie nájde predovšetkým v menších domácnostiach. S výkonom 700 wattov zabezpečuje dokonale čisté priestory bez akýchkoľvek nečistôt. Vďaka praktickému parkovaciemu systému ho viete jednoducho a efektne uschovať.

• zatiaľ maximálna spokojnosť

pre mňa výhoda že je malý, skladný a dobre sa s nim pracuje.

celkovo spokojnost za tu cenu

• Ja ho používam len na vysávanie podlahy a som spokojná-postačuje

• Vysávač je ľaučký, tichý a dobre saje.
    • Už som mala vysávač značky Zelmer a bola som s ním spokojná aj dlho vydržal
    • neviem

Tento vysávač som si kúpila preto lebo bol zlacnený mal primeranú cenu ku kvalite. Poznám značku Zelmer a som s ňou spokojná.
    Vysávač je ľahký, tichý a dobre saje. Som s ním spokojná. Odporúäčam.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Je ľahký a spoľahlivý, pritom nieje ani moc hlučný
    • Nemám nič čo by som mal proti

Som spokojný s kúpou.

• , zakúpené v Andrea Shop

Ok

• , zakúpené v OKAY.sk

• maly a sikovny

rychlost dodania a celkom slusny vykon