Zelmer ZVC 125 EK

2.5 l
Akčný rádius
8 m

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• veľký sací výkon. aj na minime dobre ťahá.
    • malé príslušenstvo sa skladuje mimo vysavača.

som spokojná

2.5 l
Akčný rádius
8 m

Expert na rýchle upratovanie

Vysávač s opakovane použiteľným prachovým vreckom

Trieda energetickej účinnosti A

Priemerná ročná spotreba elektrickej energie 24.6 kWh/rok

Objem prachového vrecka 2.5l

Indikátor výmeny prachového vrecka

Mikro filter

Elektronické ovládanie

Rozsah vysávania 8m

V príslušenstve: set neseného príslušenstva, prepínateľná hubica, vrecko pre opakované použitie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• veľký sací výkon. aj na minime dobre ťahá.
    • malé príslušenstvo sa skladuje mimo vysavača.

som spokojná

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Dlhá šnúra - dosť na to, aby mi vydržala po celý čas
    • a nemusím prepínať zásuvky,
    • jazdí pekne a ľahko,
    • taška je opakovane použiteľná,
    • super dvojité ovládanie sania,
    • perfektná regulácia dĺžky sacieho potrubia,
    • ktorá je zároveň silná a pevná, ale zároveň ľahká,
    • vynikajúce odsávanie,
    • a niečo pre chlapov,
    • keď ju držíte v ruke, cítite
    • máte pocit, že ho môžete vystreliť...
    • Pokyny sú trochu mätúce,
    • ale inak obsahuje všetko potrebné,
    • trochu ťažšie zostaviť,
    • ale bolo to moje prvé vysávanie,
    • samozrejme, nie prvýkrát v živote,
    • ale prvýkrát s týmto typom vysávača.

Som príjemne prekvapený úrovňou spracovania tohto typu vysávača. Za mňa zatiaľ 100% spokojnosť s výkonom a komfortom vysávania.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Naozaj veľmi ľahký, malý, obratný
    • Pekný dizajn.
    • Kovové teleskopické rúrky
    • Parkovací systém.
    • Slabý ťah, ale za tú cenu asi nemôžete čakať zázraky
    • Tvar trysky - zachytáva nečistoty v ohybe alebo tyči.
    • Na rukoväti je mechanické "ovládanie výkonu", za ktoré chytám, aby som otvoril prívod vzduchu a vôbec nie je lux.

Lux vyzerá ako detská hračka a funguje ako hračka. Veľmi slabý ťah - asi na úrovni ručného vysávača na smietku, takže má problém aj so suchým listom spadnutým z kvetu. Dá sa použiť len na omrvinky na plávajúcich podlahách a mohérové chlpy mojej mačky, ale tie sa zase zaseknú v hubici. V dome mám aj Elelktrolux Ultra One a ten JE LUX. Túto používam len na omrvinky okolo stola namiesto metly na tvrdé podlahy, pretože z koberca nič nevytiahne.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • je malý, ľahký a obratný, nezaberá toľko miesta, oranžový :) a má nadstavce ako klasický veľký vysávač, môžete si nastaviť intenzitu vysávania
    • je dosť ťažké vysávať lino

na bežné vysávanie je to fajn, vrecko sa asi čoskoro naplní, ale aspoň sa dá častejšie vymeniť (alebo je v krabici vrecko na zips, ktoré jednoducho vyprázdni obsah, ale nepoužívam ho, príde mi to nechutné)

• malé
    • ľahký
    • úsporný
    • pri prvom vysávaní mi koliesko spadlo, ale hneď som ho nasadila a drží dobre

dobrá cena, myslím, že to bude trvať 2 roky

• Malé
    • Light
    • Skladací
    • Lacné
    • Ovládanie napájania
    • Teleskopická kovová rúrka
    • Viacúčelová taška
    • Systém uzatvárania priehradiek na tašky
    • Kefový nástavec nie je súčasťou dodávky

Zakúpený ako náhrada za starý vysávač na pravidelné vysávanie takmer výlučne kobercov kvôli veľkosti a ľahkosti (na väčšie upratovanie plánujeme používať viacúčelový vysávač). Na vysávanie kobercov stačí s novým vreckom približne 1/3 výkonu (vysávanie s plným výkonom začínalo byť únavné). Potešilo ma, že vrecko zo starého vysávača Twister je vhodné. Pri porovnaní sacieho výkonu s vysávačom Twister 1700 W s ním statočne držal krok do 50 % výkonu, možno aj lepšie, ale pri plnom výkone mu už nestačil, ale to sme očakávali. Mínusom je systém zatvárania priestoru na vrecko, západka sa pravdepodobne čoskoro opotrebuje/ohne/zlomí. Na rýchle a pravidelné čistenie je to skvelá voľba.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Malý, ľahký, tichý, skvelá cena!
    • Nič!

Odporúčam!

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Už niekoľko rokov používam vysávač Zelmer a som spokojný, pretože som si objednal výrobok rovnakej značky.

• Tichý
    • lacné (830Kč)
    • Silné odsávanie
    • príslušenstvo
    • kratší napájací kábel

sme ho kúpili do nového bytu, kde by náš malý vysávač za 500Kč nestačil. S priateľkou sme si priplatili 300Kč a kúpili tento Zelmer a sme maximálne spokojní. Vysávač má solídne sanie, nízku hlučnosť, široké príslušenstvo a výborne sa skladuje. Snáď jediné, čo sa mi nepáči, je pomerne krátky napájací kábel.