Zanussi ZAN 3200 WR

tento vysávač celkom postačuje na menšiu domácnosť do 70 m2

• Vysavac je tichy
    • Nepotrebujem riesit nahradne vrecka
    • Ma nizsi vykon ako jeho starsi predchodca
    • Je sirsi ako jeho predchodca, preto sme museli doma najst ine ako povodne miesto s cim som velmi nepocital :(

• tichy

Napájanie
káblové
Vysávanie popola
Diaľkové ovládanie na rukoväti

bezvreckový vysávač • príkon 800 W • akčný rádius 7,5 m • hlučnosť 79 dB • objem prachovej nádoby 1,8 l • dĺžka prívodného kábla 4,5 m • podlahová hubica DustPro • štrbinová hubica • hubica na čalúnenie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

tento vysávač celkom postačuje na menšiu domácnosť do 70 m2

• Vysavac je tichy
    • Nepotrebujem riesit nahradne vrecka
    • Ma nizsi vykon ako jeho starsi predchodca

• tichy
    • maly
    • kratsi kabel ale nevadi

sikovny, sme spokojni

Za tie peniaze som z týmto výrobkom dosť spokojný.