Recenzie Xiaomi Mi Robot Vacuum

(21 z 22 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Xiaomi Mi Robot Vacuum

Pridané: 17. februára 2019

Zakúpený v mobillacno

• povysava pekne vsetko to kam sa dostane
  • kupa dobra, cena odpoveda kvalite
  • Dost velka vyska, nezmesti sa nam pod gauc ...
  • pozor na schodisko nema senzor padu zo schodov

Rychle a kvalitne vysavanie, velka spokojnost. Ovladanie cez aplikaciu na mobile ma svoje vyhody. Povysava to co sa mu oznaci.

Overený zákazník BONUSKO

Lucia

Pridané: 16. februára 2019

Zakúpený v BONUSKO

S robotom som maximálne spokojná. Dlho som zvažovala kúpu iRobot-a, ale po dlhom pátraní a študovaní som sa rozhodla pre tento. Vynikajúca voľba. Pracuje dlho, povysava lepšie ako ja, krásne sa vráti do stanice. Aplikácia super vec. Odporúčam všetkými desiatimi. Nevahajte

Pridané: 11. februára 2019

• Vysáva dobre
  • Sledovanie na mobile, co uz povysaval
  • Nastavenie casu upratovania, ked nie som doma

Som s nim zatial spokojny, povysava cely byt, vojde vsade, nevynecha ziadne miesto, pokial sa tam zmesti. Ovladanie cez mobil je super, da sa nastavit aj intenzita sania cez mobil. Viem mu zadat len konkretnu cast bytu na povysavanie. Doporucujem. Uz mu chyba len mopovanie :)

Overený zákazník DOMOSS

Pridané: 10. februára 2019

Zakúpený v DOMOSS

pomer cena -výkon

Marcel

Pridané: 2. februára 2019

Zakúpený v 220volt

Za tie peniaze veľmi dobra kupa. Sme spokojný.

Overený zákazník sportovekamery.eu

• Výdrž
  • Skvelé mapovanie priestoru
  • Ovládanie cez appku
  • Pripojenie na wifi
  • Chrómový nábytok mu robí problém

Overený zákazník Andreashop Šaľa

Imi

Pridané: 15. januára 2019

Zakúpený v Andreashop Šaľa

Lahke spustenie
Vyborne cistenie
Aplikacia funguje tak ako ma
Dany produkt mozem len odporucat

Maroš

Pridané: 13. januára 2019

Jednoduche ovladanie

Bibiána

Pridané: 18. decembra 2018

Zakúpený v 220volt

• nie je taký hlučný ako sme čakali
  • krásna farba
  • super upratuje aj kúty
  • prejde cez prah
  • Pod posteľ sa mi nedá dostať (iba z jednej strany). Pod posteľou bol veľký list z kvetu a pekne ho vytlačil pred sebou pred posteľ. Tam som ho zdvihla.
  • ľahko sa čistí
  • premyslená trajektória upratovania - predvídateľná
  • ľahké ovládanie
  • príjemný hlas (aj keď po anglicky, je mu dobre rozumieť)
  • výborná cena
  • výborná kvalita
  • Ak sú na zemi v črepníku kvety malé a ľahké, resp. aj ľahké predmety, tak ich odsunie (zvalí). Všetko by to malo byť vyložené mimo zeme.
  • Zamoce sa do tenkých káblov - musia byť mimo jeho dosah.

Najsuper kúpa v živote :) Všetkým odporúčam! Dúfam, že bude dlho slúžiť!

Overený zákazník TPD.sk

Pridané: 30. novembra 2018

Zakúpený v TPD.sk

• Ani sa nedá opísať naša spokojnosť sme z neho nadšení.. povodne sme chceli kúpiť iRobot ale recenzie mal zle tak sme sa rozhodli pre tento bola to dobrá investícia je perfektný 114m2 povysava za necelú hodinu a baterka zostane na 70% nabitá zásobník má dosť velky takze netreba počas vysavania vysypávat..povysava všetok prach smeti je proste výborný
  • Ta aplikácia je celkom zložitá

ZUZANA

Pridané: 24. novembra 2018

• Veľmi dobre

Overený zákazník BONUSKO

Pridané: 19. novembra 2018

Zakúpený v BONUSKO

• vyborny a spolahlivy pomocnik, vzhladny, pekna zenska anglictina s US prizvukom
  • papa neodlozene kable a po navrate domov ho najdete vypnuty niekde uprostred bytu s ovinutym kablom... preto kable treba odkladat

Lubo

Pridané: 12. novembra 2018

Zakúpený v 220volt

• Velky konkurent znaceke iroboot s velkym cenovym rozdielom
  • Ocladanie cez mobil s peknym prehladom kde sa robot nachadza
  • Mensi problem s nasim kobercom, tazsie sa nan vylieza

Pridané: 12. novembra 2018

Zakúpený v 220volt

• Super vysavac za super cenu
  • porovnatelny s daleko drahsimi modelmi
  • neviem o ziadnej - keby este aj schody vedeli vysavat :)

Je perfektny, nechceli sme takyto vysavac , ze to nebude bohvie co ale vysava naozaj plnohodnotne aj ked ma nejake nedostatky ako rohy a pod gauc ale aspon ja nemusim casto - ja uz len raz zacas :)

www.youtube.com

Pridané: 11. novembra 2018

Recenze a test Mi Robot Vacuum | Testado.cz - YouTube

Robotický vysavač Mi Robot Vacuum je uričitě výborný pomocník. Působivá je také jednoduchá obsluha a spousta pokročilých funkcí.

Overený zákazník Xiaomi-store.sk

Pridané: 29. októbra 2018

Zakúpený v Xiaomi-store.sk

• vyborna navigacia v priestore
  • kopec senzorov, vratane laseroveho
  • kvalitne povysava aj koberce
  • dlha vydrz na jedno nabitie

xiaomimobile.cz

Pridané: 3. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi Robot 2: ... a budete mít doma pořád uklizeno

Celkově je Xiaomi Mi Robot 2 příjemným evolučním upgradem oproti první generaci. Svůj podíl na tom má nový laserový snímač, možnost mokrého čištění a schopnost překonávat vyšší překážky. Z hlediska vysávání nemá přístroj potíže s plovoucími podlahami, dlažbou, ani koberci. Bez problémů překonává prahy i další drobné překážky, nevráží do nábytku ani do stěn. Jeho orientace v prostoru je jedním slovem výtečná. Silnou stránkou je mobilní aplikace, ze které můžete vysavač vzdáleně ovládat i nastavovat. Rychlost úklidu je dobrá – byt s plochou 90 m2 uklidíte zhruba za hodinku a půl. Mopování považujeme za příjemnou funkci, která sice má své výsledky, ale přeci jen v tomto směru klasickým vytíráním dosáhnete o něco lepších výsledků. S ohledem na počet funkcí, kterými Mi Robot 2 disponuje, je to rozhodně jeden z nejlepších produktů v tomto segmentu. Co však poněkud chladí nadšení je cena, pohybující se přes 15 000 Kč, což je skoro o polovinu víc, než za kolik seženete první generaci. Na druhou stranu, pokud věnujete úklidu dvě hodiny týdně, tak pokud si svůj volný čas ceníte alespoň na 150 Kč za hodinu, po roce uklízení se Mi Robot 2 de facto začne vyplácet i s touto cenovkou. Navíc můžete (automaticky) uklízet třeba každý den, takže budete mít doma pěkně čisto, aniž byste se sami museli jakkoli namáhat.

Celá recenzia na xiaomimobile.cz
Overený zákazník Turbado.sk

mgpjohny

Pridané: 25. júla 2018

Zakúpený v Turbado.sk

• laserove meranie miestnosti
  • moznost ovladat cez wifi
  • moznost automatizovat upratovanie
  • saci vykon
  • velkost baterie
  • umyvatelny filter
  • raz sa robot dostal do maleho priestoru, z ktoreho sa nevedel dostat, ale mal dost miesta
  • strata mapy miestnosti pri manualnom prenose (napr. ked idete cistit komponenty)
  • filter sa upchava prachom, snad to neznizuje saci vykon

Zatial ho mam 2 tyzdne v garsonke a zasekol sa iba raz v malom priestore (z ktoreho sa mohol ale dostat). Navigacia v priestore je inak super a aj kontrola cistenia a nastavovanie cez aplikaciu v anglickom jazyku. Zvlada aj koberec, ktory som nikdy nemal tak cisty ako doteraz. Hoci na nom zvysi vykon az neskoro (zle nastavene rozoznavanie, ale dnes akurat vysiel update na toto). Robot je na priemer mierne vacsi ako som cakal, takze sa nedostane uplne vsade. Dobre vsak cisti okolo stola aj stoliciek, doslova sa okolo nich obtoci.
Mam do 25m stvorcovych byt a na jedno vysavanie minie 8% baterie a ma to hotove za menej ako 20 minut.
Mop je celkom hovadina, kedze robot nepritlaci ako clovek, takze spinavsie miesta nevycisti, ale aspon lepsie odstrani zostatkovy prach, ak nejaky je.
Udrzba je velmi jednoducha, raz tyzdenne vysypem smeti a umyjem filter aj nadobu na smeti. Kedze su dodavane 2 filtre, nasadim vzdy ten druhy, lebo filter dlho schne.
Niekto v recenziach spominal shop turbado a fakt som ho tam nasiel na SK najlacnejsie. Pozeral som predtym 2 tyzdne gearbest, ale lacnejsie som nenasiel.

Pridané: 13. mája 2018

Zakúpený v Kim Group

• Vysáva tak ako má. Pekne zaradom, nevinecha ani kúsok podlahy. Som prekvapený čo dokázal ešte povysavat z už povysavaneho koberca. Super.

Overený zákazník Turbado.sk

Ivan

Pridané: 3. mája 2018

Zakúpený v Turbado.sk

• V obchode turbado sa jedna o xiaomi 2 robota
  • Cista podlaha bez drobneho prachu
  • Navyse moznost zmyvania mopom
  • Dokonole prejdeny priestor a super povysavany
  • Vynikajuce navadzanie, nikde neni 2x ide systematicky
  • Ovladanie cez mobil aj z prace
  • Mam ho v rohu pod stolom kde ma plac max 70x100cm a zaparkuje sa bez zavahania aj ked vjazd je pod stol len o 10 cm sirsi ako robot
  • Dokonale cisty byt jednoducha udrzba a ovladanie
  • Super pomocnik do domacnosti ktory kazdemu len odporucam
  • Cena oproti ostatnym robotom, ktory nemaju pri nom ani sancu
  • O ziadnej nevyhode neviem

Skvely pomocnik do domacnosti, dokonale cista podlaha, vynikajuce navadzanie, systematickost vysavania, moznost umyvania - mop sucastou balenia na turbado.sk tam je uz novsi model roborock 2. Rychlost dodania, ovladanie mobilom. Sme z neho jednoducho nadseny.

Lubica

Pridané: 8. augusta 2017

• Kvalitny produkt
  • Vyhodna cena v porovnani s konkurencnymi produktami
  • Pekny dizajn
  • Rozprava po cinsky, ale je to prijemny zensky hlas

Roman

Pridané: 31. júla 2017

• Super vysáva
  • lacné náhradné diely z číny
  • mobilná aplikácia
  • Má problém s kobercami tmavej farby, ale dá sa to vyriešiť prelepením senzoru tmavou páskou. Vysávač si totiž bez prelepenia myslí, že čierny koberec je jama, kam spadne....

Pridané: 15. mája 2017

(Upravené 15. mája 2017)

Zakúpený v Kim Group

• Za menej, ako polovičnú cenu, vykoná rovnakú prácu v porovnateľnej kvalite, ako prémiový model od iRobot. Ovládanie cez apku v mobile je úžasné.
  • V prípade poruchy menšia servisná podpora v SK a CZ.

Aj za menej peňazí môže byť veľmi veľa muziky.

www.topbyvanie.sk

Pridané: 21. novembra 2018

Recenzia Xiaomi Mi Robot Vacuum - najlepší robotický vysávač? | TopByvanie.sk

Všetko pozitívne i negatívne už viete. Hoci tých negatívnych vlastností bolo skutočne minimum. Ja osobne som počas dvoch mesiacov používania bol maximálne spokojný. Skeptický pohľad na robotické vysávače a pesimizmus mi ukázal, že osobná skúsenosť je úplne niečo iné. Všetkými desiatimi teda môžem tento vysávač odporučiť.

Celá recenzia na www.topbyvanie.sk

Hoover RBC 090