Recenzie Xiaomi Mi Robot 2

Overený zákazník sportovekamery.eu

eva

Pridané: 4. februára 2019

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Najlepší spotrebič na svete. Odkedy vysávame každý deň, nemáme doma skoro žiaden prach. Zbožnujem ho.
  • Umývanie je viac-menej len také pretretie, ale bohoato to stačí keď každý deň vysáva.

Overený zákazník Klávesnica

hodnotím produkt anonymne

Pridané: 1. februára 2019

Zakúpený v Klávesnica

• Kvalitne čistí, vysáva. Obsluha produktu je jednoduchá.
  • Produkt odporúčam aj iným záujemcom.
  • S produktom som sa oboznámil u svojho kolegu a produkt sa mi tak zapáčil, že som si ho ihneď objednal. Po objednaní mi bol produkt doručený do dvoch dní.
  • Je to kvalitný a osožný produkt pre domácnosť.

Overený zákazník Veľkoobchod Grr

Pridané: 1. februára 2019

Zakúpený v Veľkoobchod Grr

- mame len dlazky bez kobercov, povysava bez problemov
- mopovanie je skor take nedokonale, ale poutiera (ked ho pustim viac krat do jednej zony, tak aj vycisti)
- co mi najviac vadi, ze si zatial nepamata mapu bytu, pri kazdom novom vysavani si skenuje cely byt nanovo, co napriklad neumoznuje nastavenie nogo zon
- neprejde cez prahy (okrem jedneho, kde prave nechceme aby chodil)
- dobra orientacia v priestore, systematicke upratovanie, nenaraza do veci, nakresli kde uz bol v mapke, deti sa na to radi pozeraju (a aj ja) :D
- trosku keby bol nizsi, akurat o tu jeho hlavu, kde ma skener

Overený zákazník sportovekamery.eu

Pridané: 29. januára 2019

Zakúpený v sportovekamery.eu

• výdrž batérie
  • chodí logicky, nepobehuje bezhlavo po dome
  • sací výkon dobrý, povysáva super, trochu nedočiahne do rohov, ale nevadí, s tým sa ráta
  • umývací mop je výhodou, dočistí aj jemné častice prachu, no samotné umývanie viac špinavej podlahy to nenahradí

Super pomocník. Zatiaľ ho mám len pár dní, ale ked ho prestanem sledovať, tak mi ušetrí plno času. Geniálna vec je Appka od Xiaomi na ovládanie na diaľku (z práce zapne, a príde mi správa do mobilu, že je upratané - radosť sa vracať domov ;-) ) a veľmi využívam funkciu ohraničenia zóny, ktorú má povysávať, povytierať... Odporúčam.

Hrabo

Pridané: 27. januára 2019

Zakúpený v MP3.sk

zatiaľ spokojnosť vytiera, vysáva tak ako má

Jirry

Pridané: 27. januára 2019

Zakúpený v Kim Group

• Perfektna masinka, kto chce roboticky vysavac a pod 500€, tak niet o com.
  • Prave je v Bete skusobna funkcia Map saving, ktora umoznuje po zoskenovani celeho byty si tu mapu zapamatat a nasledne pridavat No-clean zony a virtualne steny.
  • Vysavac si pri kazdom cisteni nanovo obnovuje mapku bytu, nie celeho, len zmeny.
  • V ciernom je fakt paradny
  • Zamotal sa mi do kablov. Ale to je moja vina. Musim si lepsie poupratovat a usporiadat kable. :)
  • Stalo sa mi raz, ze som mu pri urceni miesta kam ma ist, musel este raz nakazat, proste asi ma svoju hlavu :)
  • Zrkadlo z rolldorky, co mam na chodbe mu trosku rozsiruje priestor, nie nieje to okno do inej dimenzie :)
  • Je cierny a bohuzial zatial asi nieje postranna nahradna kefka v obchode s touto farbou, len biela. Bude vyzerat ako s rukavicou. :)

-Ako tu uz iny pisali, dlho som hladal a oplatilo sa. Toto je skutocne roboticky vysavat ako ma byt. Uz len chyba aby to hovorilo po slovensky alebo cesky. Inak je tam asi 10 roznych cinskych hlasov a samozrejme Anglicky, Nemecky, Francuzsky, Spanielsky, a mozno este viac.
-Pri parovani ak niekomu sa nepojde spojit s vysavacom, tak prehodte jazyk, alebo lokaciu na Cinu. On sa chytne. Potom vas to bude pytat nazad EU, tak kludne mozte, uz pojde. Neviem ci po, ci pred updatom vysavaca na to EU.
- :) Upozornujem exotov (videl som video), ze to nevysava vodu. Nieze to niekto posle na rozliaty caj, alebo mlieko. To video ma pobavilo, cakal som, ze mu zhori vysavac, ale prezil. :)

Overený zákazník K24.sk

Milada

Pridané: 25. januára 2019

Zakúpený v K24.sk

• vysávač je super, ľahko ovládateľný, aplikácia je zrozumiteľná, určite odporúčam

Miroslav

Overený zákazník Chytré elektro

Cyprusan

Pridané: 12. januára 2019

Zakúpený v Chytré elektro

• Perfektne povysava, tak cisto nikdy nebolo
  • Presnost pohybov
  • Mopovanie tiez dobra vec
  • Za pol hodku povysava 30m a minie 15-20perc baterky
  • Apkikacia - zonove cistenie, 4 stupne vysavania, moznost vytvorit zakazane zony
  • Casovac vysavania cez apku
  • Jednoducha obsluha
  • Pokial ho zdvihnete strati sa mapa a nanovo skenuje miesnost

Patrik Konečny

Pridané: 31. decembra 2018

• nevynechá miesto
  • nezablúdi , aj po premiestnení offline režime a pustený si vie zistiť v akej izbe sa nachádza
  • možnosť ovládania a nastavenie cez aplikáciu , množstvo funkcii
  • umýva , aj to včom som nedúfal že dá dole ale samozrejme silno zaschnuté škvrny neumyje.
  • čierne prevedenie je krajšie
  • prekoná aj prekážky o 2 cm hračka
  • dá sa cez wifi sieť napojiť na viac mobilov
  • dráhe náhradne diely ale aliexpres to istý o 70% lacnejší

uvažoval som nad 1 verziou tohoto typu vysávača cca okolo 300 euro oproti 450 euro len za trochu silnejší výkon a že dokáže umývať sa mi zdalo malo, ale rozhodol som sa pre drahšiu verziu aj preto že dokázal zdolávať vyššie prekážky. Nakoniec nebanujem aj to umývanie je lepšie ako som čakal a ovládanie cez mobil je tiež super viem si odkontrolovať či nevynechal ani kúsok .

Pridané: 28. decembra 2018

Zakúpený v Kim Group

• inteligentny navigacny system spojeny s mobilnym telefonom
  • na bezne vysavanie 110 m skvely
  • jednoducha a prehladna instalacia
  • dlha vydrz baterie
  • za polovicnu cenu lepsie vysledky ako roomba, ale asi to zavisi aj od vysavanych povrchov
  • skoda, ze teta vo vysavaci nerozprava slovensky :)

Finister

Pridané: 25. decembra 2018

• Top robotický vysávač

Martin

Pridané: 23. decembra 2018

Zakúpený v Kim Group

Na základe zhliadnutych recenzii som mal veľké očakávania a tie vysávač úplne splnil. Radosť ho sledovať pri praci. Som s ním spokojný a kúpu odporúčam.

Overený zákazník BONUSKO

• vysáva, mopuje
  • orientácia, navigácia

Pridané: 9. decembra 2018

Zakúpený v Kim Group

• Pracuje presne podľa našich očakávaní. Je to výborný pomocník v domácnosti, ktorá potrebuje poupratovať bez námahy.

Overený zákazník Chytré elektro

jokonda

Pridané: 6. decembra 2018

Zakúpený v Chytré elektro

• Presne podľa popisu, vysáva systematicky čo je skvelé v našom priestore kde je veľa nôh nábytku, umyvanie/mop sme ešte nestihli vyskúšať. Cca. 25 m2 povysava za polhodinku a batéria sa ani nezačala míňať, určite zvládne omnoho väčšie priestory. P

Overený zákazník K24.sk

Dejf

Pridané: 4. decembra 2018

Zakúpený v K24.sk

• Cena, vykon!!!

450€-va masinka uplne splnila nase ocakavania, jednoducha a silna zaroven, mame psa a krb, a ked ho kazdy den pustame, vzdy dost nazbiera a ked sa mi chce, pustim aj mopovanie-takze je to pomocnik na nezaplatenie :) ps:nahradne diely budem objednavat na aliexprese, pretoze to iste tam dostanete o dve tretiny lacnejsie :)

Sona617

Pridané: 23. novembra 2018

• Skutočne výborne vysaje
  • Mopovanie lepšie ako som čakala, zľahka, ale vytrie
  • Rýchlosť, asi 1m2 za 1min
  • Nie je hlučný ani na turbo výkon
  • Ovládanie skutočne jednoduché
  • Prekoná prahy
  • Možnosť ovládať na diaľku
  • Rozmery
  • Programovanie cez aplikáciu alebo manuálne (iba 3 funkcie manuálne)
  • Absentuje slovenčina/ čeština
  • Apka si nepamätá viac máp

Jednoznačne vynikajúci pomocník, určite odporúčam

fajo14

Pridané: 22. novembra 2018

Zakúpený v MP3.sk

Výrobok Xiaomi Roborock S50,pomer cena výkon : 100%.
Oveľa lepší ako Irobot. Najviac oceňujem ovládanie cez mobil.Reaguje okamžite a naozaj vysávava a aj sa dá použiť prídavné zariadenie : mop. Výborná vec ktorá aj naozaj funguje.

Overený zákazník Veľkoobchod Grr

• Nižší oproti Electrolux Pure i9
  • Vysáva / orientácia aj v tme
  • Vydrž a kapacita baterie
  • Funkcia vytrenia podlahy
  • Batéria sa rýchlejšie nabije oproti Electroluxu i keď ma vyššiu kapacitu - otázka budúcnosti ako to degraduje bateriu
  • O niečo agresívnejší pohyb ako Electrolux Pure i9 - narazenie do predmetu alebo stojaceho človeka, ale nič tragicke
  • Dokáže zdolať väčšie prechody ako u spomínaného Electrolux Pure i9. Ale niekedy sa mu podarí, že na prekážke ostane vysieť
  • Rozmerovo väčší ako Electrolux ale zase nižssi

Pre mňa víťaz Xiaomi, oproti Electroluxu z dôvodu že dokáže sa dostať pod sedaciu súpravu a dlhšia vydrž baterie.
Zakúpený v bielej farbe, ale teraz ak by som sa mal rozhodnúť, vybral by som čiernu.

Fudo

Pridané: 12. novembra 2018

• Rýchly, inteligentný, výkonný
  • vysoká výdrž batérie
  • prekoná 2 cm prahy, bez nádobky na stieranie s tým naozaj nemá problém
  • Čo o ňom píšu, to zvláda.
  • Chýba Jazyk Český / Sk

Kristina

Pridané: 31. októbra 2018

• Dobrý výkon
  • Mopuje nadočakánia
  • Dostane sa takmer všade
  • Nevie len prať:/

Je to výborný pomocník keď máte dieťa, a nebaví vás ho stále oprašovať od špiny a žiaľ upratovať sa stále nedá. Máme 3 izbový dom a povysáva aj pomopuje za 44minút. Za tú cenu je to Topka

Pridané: 25. októbra 2018

• Kvalita
  • Vzhlad
  • Komunikativnost

Pridané: 20. októbra 2018

Zakúpený v Turbado.sk

výborný pomer ceny a kvality

Petr Hudec

Petr Hudec

Pridané: 15. októbra 2018

Xiaomi Roborock S50 Sweep One - [recenze] - YouTube

Chcete vidět produkt, který vám rozhodně ušetří čas a opravdu se vyplatí ho mít doma? Tentokrát trošku jiná recenze na chystrého pomocníka do domácnosti Xiaomi Roborock S50.

Overený zákazník NEJCENY.cz

• Ľahká obsluha

xiaomimobile.cz

Pridané: 3. októbra 2018

Recenze Xiaomi Mi Robot 2: ... a budete mít doma pořád uklizeno

Celkově je Xiaomi Mi Robot 2 příjemným evolučním upgradem oproti první generaci. Svůj podíl na tom má nový laserový snímač, možnost mokrého čištění a schopnost překonávat vyšší překážky. Z hlediska vysávání nemá přístroj potíže s plovoucími podlahami, dlažbou, ani koberci. Bez problémů překonává prahy i další drobné překážky, nevráží do nábytku ani do stěn. Jeho orientace v prostoru je jedním slovem výtečná. Silnou stránkou je mobilní aplikace, ze které můžete vysavač vzdáleně ovládat i nastavovat. Rychlost úklidu je dobrá – byt s plochou 90 m2 uklidíte zhruba za hodinku a půl. Mopování považujeme za příjemnou funkci, která sice má své výsledky, ale přeci jen v tomto směru klasickým vytíráním dosáhnete o něco lepších výsledků. S ohledem na počet funkcí, kterými Mi Robot 2 disponuje, je to rozhodně jeden z nejlepších produktů v tomto segmentu. Co však poněkud chladí nadšení je cena, pohybující se přes 15 000 Kč, což je skoro o polovinu víc, než za kolik seženete první generaci. Na druhou stranu, pokud věnujete úklidu dvě hodiny týdně, tak pokud si svůj volný čas ceníte alespoň na 150 Kč za hodinu, po roce uklízení se Mi Robot 2 de facto začne vyplácet i s touto cenovkou. Navíc můžete (automaticky) uklízet třeba každý den, takže budete mít doma pěkně čisto, aniž byste se sami museli jakkoli namáhat.

Celá recenzia na xiaomimobile.cz

Marián

Pridané: 23. septembra 2018

Zakúpený v Turbado.sk

Mám ho sice krátko, ale som maximálne spokojný.

Andrea B.

Pridané: 11. septembra 2018

• 4 stupne vysavania
  • Vysáva systematicky oproti niektorým konkurenčným vyrobkom
  • 35 m2 povysava za 35 minút,
  • Super aplikácia, možnosť vidieť kde všade vysávač vysaval
  • Mopovanie je super doplnok, ale nenahradí to ľudskú ruku, moc to nevyuzivame
  • Na psiu srsť perfektný

Môj celkový názor na produkt je zatiaľ: “ veľmi spokojná” mame ho zatiaľ len týždeň, ale musím povedať že je to perfektny pomocnik, pozbiera všetok prach, srsť a omrvinky. Výhodou je aplikácia, ktorou vysávač môžete ovládať aj mimo domu.
Premyšlali sme nad rumbou najnovšieho radu, a myslím že sme sa rozhodli správne, roborock ma na webe lepšie hodnotenia, a je pritom viac menej o 1/2 lacnejší. A to nehovorím o náhradných dieloch, ktoré sú taktiež podstatne lacnejšie.
Uvidíme ako bude slúžiť ďalej.

Pridané: 13. júna 2018

• Vysáva
  • Zmýva
  • Je to perfektný pomocník v domácnosti
  • Podlaha je krásne čistá
  • Jednoducho sa ovlada
  • Jednoducho sa čistí
  • Nemám čas a ani chuť denno-denne čistiť podlahu sama vlastnoručne, takze na udržiavanie čistej podlahy je absolútne perfektný, pretože takto čisto sme doma nikdy nemali nech som sa snažila akokoľvek a to na ňom stačí stlačiť jediný gombík
  • Môže len vysávať bez založenia nádoby s vodou
  • Funkcia súčasného vysavania a mopovania v jednom robote je tiež úplne super, lebo aj keď zaberá minimum miesta netreba dva roboty so samostatnými funkciami

Pridané: 9. mája 2018

• mop
  • mensia zberna nadobka
  • mala nadoba na vodu
  • iba jeden hlasovy pack v anglictine

Kupu robotickeho vysavaca som zvazoval niekolko rokov. Vzdy ma vsak odradzal sposob akym pristroj funguje, neuspokojiva navigacia v priestore, vysporiadavanie sa s prekazkami, vysledok vysavania a v neposlednom rade cena. Roborock je prvy ktory sa mojim predstavam priblizil dostatocne na to, aby som si ho kupil.

Lukas

Pridané: 9. mája 2018

• Špičkový vysávač
  • Celkom kvalitne povysáva, 4 stupne intenzity vysávania
  • Možnosť mopovania
  • Sám sa dobíja
  • Inteligentrná SLAM navigácia, prejde všetko kam sa dostane, poctivo obehá aj nohy stoličiek a stola
  • Na funkcie dobrá cena
  • Aplikácia ktorá v reánom čase prenáša vysávačom prejdenem miesta. Možnosť skontrolovať kde sa vysávač dostal a kde nie
  • Vysoké prahy stále problém ale do 2cm pohoda
  • Aplikácia vyžaduje príšerne veľa povolení ku kontaktom, sms, foto, proste ku všetkému. V novom androide sa to dá aspoň obmedziť

Trochu drahší vysávač ale s vysokou kvalitou vysávania, navigáciou, možnosťou mopovania a batériou s veľkou výdržou. Super aplikácia k tomu. Odporúčam!

brekeke

Pridané: 28. marca 2018

Zakúpený v Xiaomi-store.sk

• high end funkcie za dobru cenu

iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5