Recenzie Tesla Robostar T80

Overený zákazník roboticky-vysavac.sk

Eva

Pridané: 23. decembra 2018

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

Mám výrobok krátku dobu, vysáva dobre, nemám žiadne výhrady voči nemu. Šetrí mi čas, hlučnosť je minimálna. Výrobok odporúčam.

Reakcia obchodu  roboticky-vysavac.sk

ďakujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.sk... a napísanie recenzie. Sme radi, že robot slúži k Vašej plnej spokojnosti.

S pozdravom, www.roboticky-vysavac.sk

Emil

Pridané: 17. decembra 2018

• jednoduché ovládanie
  • dlhá výdrž (2 až 2,5 hod.)
  • jednoduchá údržba
  • tichý
  • teraz ma už vysávanie baví ;-)

Po cca. 2 týždňoch používania (byt cca. 60m2, laminátové podlahy, jeden nízky koberec 6m2, večne popadané dlhé vlasy :-(, 4 osoby, bez zvieracích miláčikov).
Môj prvý robotický vysávač, môžem porovnávať len s Robzone Duoro Xclean Profi ktorý majú známi a T80Pro sa mi zdá lepší (ovládanie, údržba, lepšia batéria a aj bol lacnejší).
Nepostrehol som, že by vynechával nejaké miesto. Behúne ukončené strapcami samozrejme pred upratovaním treba upratať (napr. zrolovať) čo je trošku otrava ak je naplánované denné upratovanie.
1x sa stalo, že sa celý "zašprajcoval" pod nábytkom v mieste kde sa inokedy ani nepokúšal dostať.
Stieranie podlahy uspokojivé. Niekedy sa nevie presunúť (na viac pokusov) cez prechodovú lištu vo dverách s výškovým rozdielom keď je stieranie na 3. úrovni (viac vody - šmýka sa na dlažbe v kúpeľni).
Sem-tam dlhšie hľadá základňu (akoby náhodne hľadá) - určite záleží aj od dispozície bytu a polohy základne.
Denné čistenie (vysypanie smetí) trvá cca. 1 min. Pravidelné (najmä od namotaných vlasov), 1x-2x za týždeň cca. 10 min.
Človek je prekvapený koľko prachu sa vysaje každý deň. Samozrejme používame ešte aj klasický vysávač na vysatie nedostupných miest a ručné zotretie podlahy cca. 1x týždenne.
Sme spokojní, dobrá kúpa, pripojenie na WiFi a ovládanie cez telefón/internet mi nechýba (aj keď som hi-tech pozitívny).

Pridané: 8. novembra 2018

• Výborný pomocník v domácnosti.

Xiaomi Mi Robot 2

Xiaomi Mi Robot 2