Recenzie Sencor SVC 7020

(27 z 37 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Tento "vysavac" treba brat skor ako metlu na podlahu. Vdaka malym rozmerom sa dostane takmer vsade. Na rozdiel od inych vymetie prach a rohov miestnosti. Na jedno nabitie pracuje okolo 45minut. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Sencor SVC 7020

JJ

Pridané: 18. septembra 2017

• bezkonkurenčný pomer kvalita:cena

Potrebovali sme robotický vysávač hlavne na (mo)psie chlpy a tento vysávač bol správna voľba.

Juro

Pridané: 14. septembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Tichý, ucinny na psie chlpy, kompaktny

Caste nabijanie

Dana

Pridané: 15. júla 2017

• Jednoducha obsluha
  • Vojde aj pod nabytok, je nizky
  • Poradi si s chlpami psa aj vlasmi
  • Vypadava krytka na kefkach

Spokojnost. Vysava dobre, na podlahy staci. Je to moj prvy takyto vysavac, ale ocakavania naplnil. Pri prvom spusteni vychytate vsetky nastrahy (kable, koberceky) a potom to uz ide samo. Zo schodov nespadne a virtualnu stenu nepotrebujem. Cez nase prahy neprejde( asi ziaden by nepresiel), ale tolko ho prenesiem. Menej casto je potrebne vytahovat velky vysavac.

Pridané: 8. júla 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Vyborne vsetko funguje ako ma
  • Dlhe nabijanie

Kupili sme vysavac hlavne na psie chlpy a prach kedze mame male dieta. Vysavac vazne povysava vsetko teda okrem hrubsej spiny ale to som ani nekupovala. Na to mame klasicky. Ucel splnil sice sa dlho nabija ale za tie peniaze velmi kvalitny a dobry vysavac. Urcite odporucam do bytu s domacimi zvieratkami alebo prasneho bytu. Staci ho pustit a vy sa zatial mozte venovat inej aktivite. Ocenia urcite aj starsi ludia a mamicky na materskej

Pridané: 28. júna 2017

Za málo peňazí slušná muzika. Nečakali sme zázraky, kupované na skúšku. Chceli sme vedieť, ako funguje robotický vysávač. Už 10 dní ide nonstop, nikde sa neváľa prach a neškrípe špina pod nohami. Máme štyri mačky, dve dlhosrsté, čiže stále má čo vysávať. Ak sa pokazí, nebude nám ľúto peňazí. Keďže máme dve podlažia, ideme kúpiť ďalší no drahší produkt od značky zvučnejšieho mena. Výhodou pri tomto micro vysavači je, že vlezie prakticky kamkoľvek a nemá spodné kefy. Týmpádom sa vlasy zachytia maximálne na dvoch bočných kefkách a tie i tak fungujú. Chlpy od mačiek mu nerobia vôbec žiaden problém. Po niekoľkých cykloch sa skrátila doba nabíjania asi o hodinu, ale nemáme to presne odmerané. Čas vysávania cca hodina a zvladne cca 70 m2 - odhad. Keď demontujete zadný mop, koberce s nízkym vlasom zvláda bez problému - účinok vysávania v tomto prípade valný nie je, no omrvinky a kamienky poberie. Odporúčam.

Pridané: 19. júna 2017

• Pre pohodlnejších ľudí ideálne
  • Vyčistí podlahu ozaj dobre
  • Nízka cena
  • Trvá dosť dlho
  • Nádobka na odpad je veľmi malá, ak je podlaha trocha špinavšia je treba ju vyprázdniť aj 2-3 krát
  • Nie sú kefky pevnou, ale pripevnenou časťou stroja, a tak sa mi už nie raz stalo, že odpadli, čo pravda nie je veľká námaha znovu pripevniť

Za tú cenu adekvátny, možno až neočakávaný výkon, celkovo o.k.
Pri prípadnej kúpe podobného zariadenia si možno niečo priplatiť, a nedostatky sa tým pravdepodobne znížia.

Pridané: 3. marca 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

Dobre pomaha vdomacnosti kto ma doma psa alebo macku

Pridané: 23. januára 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Na každodenné upratovanie super pomocník
  • Dlhé nabíjanie

Overený zákazník Prva.sk

Martino

Pridané: 16. januára 2017

Zakúpený v Prva.sk

• Spĺňa účel
  • Prevádzková doba
  • Vypadáva kefka na jednej strane

Nie je to inteligentný učiaci sa robot, ale prácu si parádne splní. Má predvolené algoritmy, s ktorými dokáže obhospodáriť akékoľvek plochy. Na niektoré miesta sa vracia veľakrát, hlavne v malých zákutiach, alebo okolo širokých nožiek (15x15cm) konferenčného stolíka. Vypadáva mu kefka na jednej strane, ak sa zamotá v predlžovačke na zemi. Preto pred vysávaním je potrebné podlahu upratať. Je fajn, že malé hračky dokáže poposúvať a častokrát z pod sedačky "vyniesol" zabudnuté. Ak chceme, aby povysával poriadne, zavrieme ho do jednej miestonosti, necháme ho tam 15-20 min a povysáva každú smietku a všetok prach. Ak sme ho nechali vysávať naraz v celmo byte, nebolo povysávané všetko a bolo to neefektívne. Používame ho asi mesiac a od vtedy sme bežný vysávač vytiahli asi len raz. Výborne šetrí čas a sme s ním za danú cenu nesmierne spokojní. Rozhodli by sme sa preň ešte raz :)

anonym

Pridané: 13. januára 2017

• Viď. zhrnutie.
  • Malá nádobka na smeti. Vo väčšom byte ju treba (pri priemernej špine) aj 2x vysypať.
  • Keď sa vysávač zachytí do káblov alebo pod koberec a pod., občas mu vypadnú prídavné rotačné kefy. Tento nedostatok vie šikovnejší človek podomácky odstrániť pomocou dvoch podložiek pod skrutky, ktorými sú kefy prichytené k robotovi.

Hladké podlahy (prípadne koberce s veľmi krátkym vlasom) vysáva perfektne. Hlavne prach, vlasy, chlpy, omrvinky a všetky ľahšie smeti. Výdrž batérie ma milo prekvapila - až 80 minút.
Do 1-2 izbového bytu s plávajúcou podlahou, dlažbou, parketami, linoleom atď. ideálny. Väčší byt zvládne na jedno nabitie bezproblémov tiež, ale treba počas prevádzky 2x vysypať nádobku na smeti. (Samozrejme záleží od znečistenia). Najlepší robot cena/výkon/kvalita, aký poznám.

Registrovaný používateľ

Pridané: 27. decembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Sikovny maly nie je velmi hlucny. za tu cenu spokojnost

Pridané: 22. decembra 2016

• výkon
  • tichý chod
  • ľahká manipulácia
  • zatiaľ nič

rozkošný chrobák loziaci po podlahe

Overený zákazník 0promile.sk

Marta

Pridané: 3. decembra 2016

Zakúpený v 0promile.sk

• mal najlepšiu cenu

mám ho krátko, zatiaľ ide dobre, za tú cenu je dobrý, pri každom použití pozbiera prach, nenahradí síce vysávač, ale pri dvoch psoch je to skvelý pomocník

Pridané: 28. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Vysáva prach, vlasy, drobné nečistoty.
  • Na 2 izbový byt bohato stačí doba vysávania na jedno nabitie.
  • Vysáva potichu.
  • Cena v porovnaní s inými robotickými vysávačmi.
  • Nevysáva ťažšie nečistoty (kamienky a pod.) ale na to ani nebol kupovaný.

Na denné upratovanie prachu, vlasov a pod. aj spod postele je vynikajúci.
Na väčšie upratanie samozrejme používame klasický vysávač s vyšším výkonom.
"Prachovku" sme ešte nepoužili.

Registrovaný používateľ

Pridané: 13. novembra 2016

(Upravené 13. novembra 2016)

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Šikovný, veľmi pomôže v domácnosti, keď nie je čas upratovať
  • Má problémy prejsť aj cez nízky prah, nepovysáva celú miestnosť lebo pobehuje sem tam, na niektoré miesta ide viackrát- hlavne okolo stien. Kefky často vypadávajú, keď nabehne napr. na prah alebo namotá pár vlasov..

Milan

Pridané: 9. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Jednoduchý, má asi 3 režimy, ktoré si aktivuje sám podľa určitého algoritmu, v podstate urobí to na čo sme si ho kúpili - plávajúce podlahy.
  • Na stieranie podlahy používa papierové obrúsky. Lepšia by bola švédska utierka, alebo niečo čo sa dá použiť viackrát.

Odporúčam, nám vyhovuje. Zakaždým, keď ho pošleme na lov špiny, nazbiera (aj vtedy keď je povysávané a poumývané) chlpy, vlasy a rôzne vlákna v hrúbke asi 2 cm do zbernej nádobky.

Pridané: 9. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Spĺňa to čo od neho očakávame - čisto v dennej miestnosti 50m2.
  • Nič. Za danú cenu absolútne nič.

Odporúčam pre podlahy bez kobercov. Absolútne postačuje pre bežný denný poriadok.

Melišová Katarína

Pridané: 7. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• za tu cenu nizku cenu velmi dobra kvalita ......velka spokojnost..

velmi ma prekvapil za tu cenu služi perfekne velmi som spokojna...

Zuzi

Pridané: 1. novembra 2016

• pracuje sám a ok

zatiaľ spokojnosť

Vladimíra

Pridané: 27. októbra 2016

• lacný, dobrý
  • Neprejde všade, zasekol sa

Je šikovný, lacný a spĺňa očakávania. Máme však veľké izby a keď sa od niečoho odrazí, otáča sa iba doprava, mení spôsoby vysávania, a tak mám pocit, že nepôjde všade - niektoré miesta neprejde, možno keby som ho nechala dlhšie.... Okrem toho sa už zasekol na koberčeku i na prechodovej lište. Ale v podstate v porovnaní ceny, parametrov a jeho účelu je postačujúci.

Daniela

Pridané: 11. októbra 2016

• Cenová relácia výrobku dobrá
  • Rýchle doručenie a vzájomná komunikácia po telefone ústretová
  • Pri vysávaní nie je hlučný a sací výkon vynikajúci.

Mám doma výrobky tejto značky a som spokojná. Kedže ja som spokojná s vysavačom ,odporúčam aj ostatným pre bezproblémový nákup od počiatku.

Reakcia obchodu  roboticky-vysavac.sk

Dobrý deň Daniela,
sme radi, že ste bola spokojná s nákupom u nás, rýchlosťou, ako i s komunikáciou s nami.
S pozdravom, tím Roboticky-vysavac.sk
Email: info@roboticky-vysavac.sk

Overený zákazník HENRY - ITSK

Kowalski

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v HENRY - ITSK

• zatiaľ nič

Plní presne to, čo som od neho očakával

Zdenko

Pridané: 17. mája 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Jednoduchá obsluha, super zbiera prach aj chlpy a vlasy, dobrá cena.
  • Dlho sa nabíja batéria.

Je to veľmi dobrý pomocník v domácnosti má dobrý pomer cena-vykon.

Pridané: 13. marca 2016

Zakúpený v DATART.sk

• vysavac pre plavajuce podlahy bez prahov

pomer cena kvalita OK

Overený zákazník HENRY - ITSK

kajka

Pridané: 12. februára 2016

Zakúpený v HENRY - ITSK

• veľmi dobrý pomocník v domácnosti
  • po druhom raze zhorel motor a bola nefunkčná jedna zametacia kefka

po reklamácii a oprave zatiaľ funguje

Overený zákazník Andreashop Šaľa

Maja

Pridané: 9. februára 2016

Zakúpený v Andreashop Šaľa

• v celku tichý
  • pekný vzhľad
  • chumáče prachu berie dobre
  • chodí stále tú istú trasu, takže na niektoré miesta sa vôbec nedostane

Je spratnejší ako klasický vysavač, takže na denné udržiavanie stačí. Akurát je asi nepomer, že ide len 50 min. a nabíja sa až 4 hodiny. Pekne mi vojde aj pod sedačku a prach ozaj berie, len väčšie kusy špín už nie, takže určite to nie je náhrada vysávača.

Overený zákazník tipa.eu

Skaryn

Pridané: 5. februára 2016

Zakúpený v tipa.eu

• O

Šikovný....dám ho zakaždým do inej izby a mám pokoj....Zranda kolko bordelu dokáže vykutrať...lacný a šikovný....odporúčam.

Gabi

Pridané: 29. januára 2016

• nízka cena
  • zatiaľ funguje
  • pochodí celý byt na jedno nabitie (55 m2)
  • pozbiera chlpy po psovi
  • nie je hlučný
  • Občas sa zasekne na prahu
  • Nekamaráti sa s kobercami ale s tým som pri kúpe rátala
  • Malá zberná nádobka na špinu, ale na jeden cyklus postačuje

Vysávač je malý, šikovný, pozbiera skoro všetku špinu okrem ťažkých smetí typu ryža a pod., nie je hlučný.
Je veľkým pomocníkom predovšetkým do domácností kde sú domáci miláčikovia a všade sú od nich chlpy- nemusím každý deň zametať alebo vysávať. Nenahradí normálny vysávač, hlavne čo sa týka kobercov ale určite ušetrí veľa času pracujúcim ľuďom.

Overený zákazník Semilton.sk

Anna

Pridané: 14. januára 2016

Zakúpený v Semilton.sk

• Oplatí sa. Pozbiera aj to čo na pohľad nevidím.

Cena dobrá,s výrobkom som spokojná. Spnil očakávanie.

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

Pepe

Pridané: 25. decembra 2015

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• splnil čo som očakával, teda priebežné denné zbieranie prachu
  • občas vypadne jedna rotačná kefka

- pre denné týchle pozbieranie prachu je úplne vyhovujúci, to že nevysaje väčšiu špinu neriešim, nečakal som to od neho, nemôže predsa nahradiť riadne gruntovanie
- pre zaujímavosť: povysával som veľkým a silným vysavačom, umyl podlahu a potom pustil toto zvieratko na prechádzku a veru sa vo filtri ešte zachytil prach - takže super!
- používanie je jednoduché
- na jedno nabitie pekne pobehá aj povysáva prach z miestnosti cca 25 m2, uprostred je naprieč sedačka a zvládne prejsť obe vzniknuté polovice miestnosti
- vysávam len drevenú podlahu, koberce nemám, nemôžem preto posúdiť schopnosť prechodu podlaha-koberec
- záver: veľa muziky za málo peňazí

Overený zákazník Semilton.sk

Jana

Pridané: 11. decembra 2015

Zakúpený v Semilton.sk

• Perfektný, málo hlučný, ľahká obsluha a hlavne dobrá cena.

Je perfektný za dobrú cenu, zatiaľ spokojnosť.

Miki

Pridané: 10. decembra 2015

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Tichy,nizky-povysava aj pod sedackou,vydrzi tak ako je napisane,jednoduche ovladanie
  • Nic

Ideal do domu alebo bytu. Rano pred odchodom do prace ho pustim a vecer potom napichnem na nabijacku.

Magdalenka

Pridané: 25. novembra 2015

• Zametá veľmi dobre
  • Splnil očakávania, zametá veľmi dobre
  • Za tú cenu super výrobok
  • Určite odporúčam
  • Mohol by byt trochu tichší

Celkovo vysávač odporúčam, za tú cenu naozaj splnil moje očakávania, vyložím si nohy a on za mňa spraví robotu, na každodenné upratovanie je super, dokúpila som si k nemu aj náhradné kefky a prachovky, do bytu je ideálny, pozametá na jedno nabitie tri miestnosti, takže paráda. Zvláda aj upratovanie cenovo vyšších produktov.

Pridané: 12. novembra 2015

Zakúpený v DATART.sk

• Jednoduchá manipulácia,dobre vysáva,vydrží na jedno nabitie vyše hodiny

Splnil moje očakávanie,potrebovala som vysávať pod posteľou,...som nadšená,chcela som drahší,ale mne bohate postačuje,...

Overený zákazník lacne-nakupy.sk

Sona

Pridané: 3. novembra 2015

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

• dobry napad pre domacnosti bez kobercov
  • fakt skvela cena
  • trocha maly zasobnik na necistoty

vyborna kupa

Overený zákazník www.marketworld.sk

Zs. Molnár

Pridané: 27. októbra 2015

Zakúpený v www.marketworld.sk

• Jednoduché ovládanie, len jeden gombík ON/OFF. Má v sebe tri režimy na vysávanie. Pekný dizajn - fialová farba. Umývateľný filter. Dá sa dokúpiť náhradné diely. Super cena 64 euro. A bezproblémovo vylezie na koberec a späť na parkety, čiže sa nezasekáva. Prejde všetky kúty okolo stien, nábytku, okolo nôh stola, kvetináčov, prejde pod postele a nezasekne sa.
  • Troška hlučnejší, ale aspoň počuť, keď sa vybije batérka a zastaví sa, aj keď signalizuje, že je vybitý.

Odporúčam Sencor pre jednoduché vysávanie do domácnosti.

liam

Pridané: 27. októbra 2015

• nic

odporucam

Pridané: 15. septembra 2015

• Je uzasny, odporucam !
  • Skoda, ze bateria vydrzi priblizne hodinu, mohla by viac.

Za malo penazi, vela muziky. Paradne povysava a ja nemusim ani pohnut prstom :-)

Bohumila Mullerova

Pridané: 6. septembra 2015

• dobré a rýchle povysávanie,ľahká údržba
  • dlhé dobíjanie

Vybrala som si produkt tento lebo nemám skúsenosti s robotmi.Zdal sa mi jednoduchý,čo som sa i presvedčila.Zároveň je to produkt roku 2014.Spĺňa mi predstavu akú som si žiadala.Hlavne som ho kúpila k stálemu použitiu,lebo máme domáceho mazlíčka a vysávať sa musí stále.Odporúčam tento produkt.

Pridané: 22. marca 2015

• maly a usporny
  • jeho vyska,nedostane sa napr.pod skrine

celkove ok

pkz

Pridané: 16. marca 2015

• Pomer cena výkon
  • Zatiaľ neviem posúdiť.

Ok

Pridané: 26. februára 2015

Vysavac mame zatial asi tyzden ale na to aka je cena je dobry, nepovysava sice vacsiu spinu ale na psie chlpy je super.

Pridané: 26. februára 2015

som spokojný

Izabela

Pridané: 23. februára 2015

• Pracuje sám
  • zatiaľ nič

Tento vysavač som si vybrala na udržiavanie poriadku cez pracovné dni, keď človek bojuje s časom...
Splnil moje očakávania, pracuje dobre.

mato0510

Pridané: 22. februára 2015

• vsetko je super.....
  • uvidíme,koľko bude fungovať....

Cena a to co dokáže proti cenovo x nasobne drahším kolegom.
Je to iba pár dní čo ho mamé,ale super! Kolega má omoc drahšie asi dva teraz a už aj pred 1 1/2rokom mal prvý a stále cena min. 7 až 10 násobná a efekt rovnaký.
Chcem zdôrazniť,že na sluhu,či slúžku to nečiaha,ale prach a chľpky po psoch dobré.

Mirka

Pridané: 8. februára 2015

• Máme doma psa a potrebovala som pomocníka práve na upratovanie. Tento vysávač ma milo prekvapil, zapínam ho každý deň a krásne pozbiera aj to najmenšie smetie. Je vcelku tichý. Máme byt o rozlohe 70 m2 a povysáva ho na jedno nabytie.
  • Zvykne sa zaseknúť na prechodovej lište na plávajúcej podlahe. S kobercom má tiež problém - nevie na neho vyliezť.

Za túto cenu som spokojná. Objednala som si ešte aj silnejšiu bateriu http://www.battery-import.sk... , ktorá zvýši dobu vysávania.

Overený zákazník arco.sk

Pridané: 12. januára 2015

(Upravené 12. januára 2015)

Zakúpený v arco.sk

• Vysávač bol kupovany ako darček pre mamku, ktorá je súčasťou ním veľmi spokojná
  • Zatiaľ žiadne

Doporučujem nákup výrobku

Overený zákazník arco.sk

Kaja

Pridané: 11. januára 2015

Zakúpený v arco.sk

• Nemusím sa namáhať pekne poupratuje čo potrebujem za mňa
  • Nedá sa nastaviť program ale sám si strieda programy na upratovanie v určitom časovom intervale

Rozhodne som s ním spokojná, je to to čo som čakala a za tú cenu je to výborné si myslím

Zobrazujem 1 - 50 zo 87 recenzií [ 1 ] 2

Kärcher WD 3