Recenzie Sencor SVC 7020

(27 z 37 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Tento "vysavac" treba brat skor ako metlu na podlahu. Vdaka malym rozmerom sa dostane takmer vsade. Na rozdiel od inych vymetie prach a rohov miestnosti. Na jedno nabitie pracuje okolo 45minut. Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Sencor SVC 7020

Pridané: 9. februára 2018

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

Najlacnejší model na trhu. Funguje. Povysáva chlpy po mačkách. Pobehá celý byt na jedno nabitie.

Pridané: 15. januára 2018

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

Som spokojná. Splnil očakávania.

vanda

Pridané: 13. januára 2018

pre podlahy a malé priestory ako stvorený.
Treba však odstranit akékoľvek koberce, občas ma problém s papučou:) ale inač skvely na priebežne upratovanie.

Tina

Pridané: 4. januára 2018

• Za tu cenu je to perfektne. Uprace cely byt.
  • Zatiaľ žiadna

Majča

Pridané: 22. decembra 2017

Spokojnosť. Som veľmi rada, že som sa odhodlala k nakupu, malé, šikovné, výborná výpomoc do domacnosti.

Monika

Pridané: 11. decembra 2017

• Lacny
  • Neplnil ocakavany ucel

Stale chodil iba dookola stien, vracal sa opakovane do jedneho kuta a iba nahodne obcas zabludil do stredu miestnosti. Toci sa stale vpravo. Nechali sme ho celu dobu nabitia (asi 45 minut) zavrety v jednej miestnosti (co bola dost velka obyvacko-kuchyna) - ale okolo stola a pod stolom, kde byva najviac omrviniek, ostala vsetka spina nedotknuta.

Dušan

Pridané: 8. decembra 2017

Kúpil som to ako darček na vianoce. Zatiaľ nebol použitý, potom napíšem skúsenosti. Hodnotenie produktu zatiaľ nekorešponduje s mojimi skúsenosťami.

Pridané: 6. decembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Na rycle vysavanie po hostoh
  • Za taku cenziadna mnevyhoda

Petra

Pridané: 1. decembra 2017

• nemá problém s prachom ani menšími čiastočkami
  • dobrý pomer ceny a kvality
  • ideálny na dlažby a plávajúce podlahy
  • odporúčam pre všetkých, ktorí neočakávajú náhradu za klasický vysávač, ale potrebujú malého každodenného pomocníka, ktorý ich rýchlo zbaví popadaného prachu
  • slabšia výdrž (cca 45 - 50 minút na jedno nabitie)
  • metličky treba zakaždým ručne čistiť (namotávajú sa na ne vlasy), ale ide to ľahko a samotné čistenie nezaberie veľa času

Lucia

janka3103

Pridané: 24. novembra 2017

• malý usilovný :)
  • dlho sa nabíja 4hod a vysáva 50min

za nízku cenu dobrá metla ..naozaj berie neskutočne množstvo prachu vyhodou je že nepotrebuje vrecka ale jednoducho sa nečistoty vysypú a filter sa vypráši ...myslim si že v porovnaní s inými drahšími verziami robí to čo ma

Inka

Pridané: 23. novembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Neuveriteľná cena, šetrí boľavé kríže, je ľahučký a v porovnaní s našim normálnym vysávačom je tichý, nízky, čiže vôjde aj pod nábytok, skrinky, komody a uprace tam prach...

Nerozprávajte s nim, dávajte si pozor, aby ste mu nedali meno, nehladkajte ho ;-)

ata

Pridané: 21. novembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

mam ho len tyzden a zatial som velmi spokojna

Pridané: 20. novembra 2017

Rýchle dodanie

Peter M

Pridané: 15. novembra 2017

• Jednoduche ovladanie
  • Robi to, co ma. Zameta, stiera a vysava a tak setri cas
  • Stetinky na zametanie, staci namocit do teplej vody aby sa narovnali
  • Dhsie sa nabija, cca 4 hodiny
  • Ak mu neobmedzite priechod do druhych izieb, alebo miestnosti, bude pobehovat splasene vsade a nikde ak sa trafi rovno do dalsich dveri..
  • Je potrebne ho sem tam sledovat, ak mate v miestnosti vyssie polozeny prechod alebo dlhovlasove koberce, ci sa nezasekne.

Veľmi dobry vysavac, som velmi spokojny s vysavaním podlah a nizkych kobercov. Tazko uverit ze za tuto cenu nieco tak dobre vysava samostatne.

Am

Pridané: 13. novembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Dobrá cena a slušný výkon, spratný, nezavadzia, vhodný tam, kde sú domáci psí alebo mačací miláčikovia. Vhodný na hladké podlahy bez prahov a koberčekov.
  • Trocha dlho "upratuje", nemá rád prekážky, vtedy sa rád zasekne.

Pridané: 2. novembra 2017

Spokojna. Pobeha povysava.

Theain

Pridané: 31. októbra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• je tichší než som si myslela, keď je vo vedľajšej izbe, skoro ho nepočuť (keď práve nenaráža do dverí :D )
  • nedala som naň prachovku a prejde aj nižšími lištami medzi izbami
  • pomer cena a kvalita je super

Bývam v podnájme - v 3i byte, keď idem preč, nechám ho bežať, keď sa vrátim je povysávané a už je väčšinou vybitý, tak ho dám na nabíjačku. Sem-tam sa zasekne pod nejakým kusom nábytku, ale to sa vychytalo už prvý deň, kedy som pod kuchynskú linku dala metlu, aby tam neliezol (linka je nakrivo, čiže z jednej strany vojde a na druhej sa zasekne - nie je to jeho vina).
Najviac som sa bála, aby nerušil susedov, ale je sotva počuť do vedľajšej izby, čo je skvelé.
Samozrejme si musím raz do týždňa povysávať aj sama - poodťahovať nábytok, pod ktorý sa nedostane a podobne, no tým, že robím dočasnú opateru psíkom z útulkov (opatera do nájdenia trvalého domova), tak už som vysávala chlpy pomaly každý druhý deň - toto je obrovská pomoc. Dokonca som si myslela, že sa ho psy budú báť, tak ako klasického vysávača, ale asi tým, že je taký tichý, tak už do nich párkrát aj nabúral a oni sa len potom postavili a uhli nabok...
Kúpili sme jeden aj budúcej svokre :D

Overený zákazník 4home.sk

Pridané: 27. októbra 2017

Zakúpený v 4home.sk

• S produktom som spokojná, vysáva porovnateľne s drahšími značkami. Rozhodla som sa preň práve pre jeho prijateľnú cenu
  • Nedá sa nastaviť akým smerom, resp. spôsobom sa bude vysávač pohybovať.

Pridané: 27. októbra 2017

• čas usetreni

Pridané: 16. októbra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Pre menšie byty veľmi dobrý pomocník
  • Zlý ukazovateľ nabíjania,

MK

Pridané: 16. októbra 2017

• Velmi dobry pomocnik do domacnosti, neviem si ho vynachvalit.
  • Za tu cenu hodnotim velmi dobre
  • Na moje prekvapenie vysava aj v rohoch, obchadza prekazky, vylezie aj na koberec
  • Pouzivam ho na vysavanie bezneho kazdodenneho prachu, neviem povedat ci povysava hrubu spinu
  • Jedina nevyhoda - nechodi sa sam dobijat ale za tu cenu to cakat ani nemozem

Velka spokojnost

Jaro

Pridané: 15. októbra 2017

• Dostupnost filtrov - kazde Planeo Elektro
  • Má problém s vačšími prahmi
  • Má problém s kobercami s vyšším vlasom

Tento robot splnil moje očakávania absolútne.
Nečakal som, že v tej cene bude použiteĺný, ale nakoniec vysáva pomerne dobre. Je pravda, že mu to dlhšie trvá, lebo jeho pohyby sú náhodné - respektíve riadi sa nejakým vopred nastaveným vzorom, ktorého sa drží. Ale po nejakej dobe povysáva čo je treba. Problém má skôr s veľkými prázdnymi plochami - kopíruje totiž najčastejšie nejakú stenu alebo sa motá popri prekážkach na ktoré narazí. V konečnom dôsledku je to však výhoda - tam sa obvykle drží najviac špiny. Netreba však čakať veľa. Na hrubšom koberci alebo na vysokom prahu sa dokáže aj zaseknúť a je mu treba pomôcť. Taktiež zabudnite na časovač a pod. Všetko manuálne a na konci vysávania buď počkať kým mu dojde šťava, alebo ho treba "chytiť"

Eňa

Pridané: 6. októbra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• skvelo pozametá a pozbiera prach, až sa divíme kde sa ho u nás toľko berie. A hlavne nevíri prach ako klasická metla

Andrea

Pridané: 29. septembra 2017

Odporúčam. Pomer cena/ kvalita ok

JJ

Pridané: 18. septembra 2017

• bezkonkurenčný pomer kvalita:cena

Potrebovali sme robotický vysávač hlavne na (mo)psie chlpy a tento vysávač bol správna voľba.

Juro

Pridané: 14. septembra 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Tichý, ucinny na psie chlpy, kompaktny

Caste nabijanie

Dana

Pridané: 15. júla 2017

• Jednoducha obsluha
  • Vojde aj pod nabytok, je nizky
  • Poradi si s chlpami psa aj vlasmi
  • Vypadava krytka na kefkach

Spokojnost. Vysava dobre, na podlahy staci. Je to moj prvy takyto vysavac, ale ocakavania naplnil. Pri prvom spusteni vychytate vsetky nastrahy (kable, koberceky) a potom to uz ide samo. Zo schodov nespadne a virtualnu stenu nepotrebujem. Cez nase prahy neprejde( asi ziaden by nepresiel), ale tolko ho prenesiem. Menej casto je potrebne vytahovat velky vysavac.

Pridané: 8. júla 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Vyborne vsetko funguje ako ma
  • Dlhe nabijanie

Kupili sme vysavac hlavne na psie chlpy a prach kedze mame male dieta. Vysavac vazne povysava vsetko teda okrem hrubsej spiny ale to som ani nekupovala. Na to mame klasicky. Ucel splnil sice sa dlho nabija ale za tie peniaze velmi kvalitny a dobry vysavac. Urcite odporucam do bytu s domacimi zvieratkami alebo prasneho bytu. Staci ho pustit a vy sa zatial mozte venovat inej aktivite. Ocenia urcite aj starsi ludia a mamicky na materskej

Pridané: 28. júna 2017

Za málo peňazí slušná muzika. Nečakali sme zázraky, kupované na skúšku. Chceli sme vedieť, ako funguje robotický vysávač. Už 10 dní ide nonstop, nikde sa neváľa prach a neškrípe špina pod nohami. Máme štyri mačky, dve dlhosrsté, čiže stále má čo vysávať. Ak sa pokazí, nebude nám ľúto peňazí. Keďže máme dve podlažia, ideme kúpiť ďalší no drahší produkt od značky zvučnejšieho mena. Výhodou pri tomto micro vysavači je, že vlezie prakticky kamkoľvek a nemá spodné kefy. Týmpádom sa vlasy zachytia maximálne na dvoch bočných kefkách a tie i tak fungujú. Chlpy od mačiek mu nerobia vôbec žiaden problém. Po niekoľkých cykloch sa skrátila doba nabíjania asi o hodinu, ale nemáme to presne odmerané. Čas vysávania cca hodina a zvladne cca 70 m2 - odhad. Keď demontujete zadný mop, koberce s nízkym vlasom zvláda bez problému - účinok vysávania v tomto prípade valný nie je, no omrvinky a kamienky poberie. Odporúčam.

Pridané: 19. júna 2017

• Pre pohodlnejších ľudí ideálne
  • Vyčistí podlahu ozaj dobre
  • Nízka cena
  • Trvá dosť dlho
  • Nádobka na odpad je veľmi malá, ak je podlaha trocha špinavšia je treba ju vyprázdniť aj 2-3 krát
  • Nie sú kefky pevnou, ale pripevnenou časťou stroja, a tak sa mi už nie raz stalo, že odpadli, čo pravda nie je veľká námaha znovu pripevniť

Za tú cenu adekvátny, možno až neočakávaný výkon, celkovo o.k.
Pri prípadnej kúpe podobného zariadenia si možno niečo priplatiť, a nedostatky sa tým pravdepodobne znížia.

Pridané: 3. marca 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

Dobre pomaha vdomacnosti kto ma doma psa alebo macku

Pridané: 23. januára 2017

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Na každodenné upratovanie super pomocník
  • Dlhé nabíjanie

Overený zákazník Prva.sk

Martino

Pridané: 16. januára 2017

Zakúpený v Prva.sk

• Spĺňa účel
  • Prevádzková doba
  • Vypadáva kefka na jednej strane

Nie je to inteligentný učiaci sa robot, ale prácu si parádne splní. Má predvolené algoritmy, s ktorými dokáže obhospodáriť akékoľvek plochy. Na niektoré miesta sa vracia veľakrát, hlavne v malých zákutiach, alebo okolo širokých nožiek (15x15cm) konferenčného stolíka. Vypadáva mu kefka na jednej strane, ak sa zamotá v predlžovačke na zemi. Preto pred vysávaním je potrebné podlahu upratať. Je fajn, že malé hračky dokáže poposúvať a častokrát z pod sedačky "vyniesol" zabudnuté. Ak chceme, aby povysával poriadne, zavrieme ho do jednej miestonosti, necháme ho tam 15-20 min a povysáva každú smietku a všetok prach. Ak sme ho nechali vysávať naraz v celmo byte, nebolo povysávané všetko a bolo to neefektívne. Používame ho asi mesiac a od vtedy sme bežný vysávač vytiahli asi len raz. Výborne šetrí čas a sme s ním za danú cenu nesmierne spokojní. Rozhodli by sme sa preň ešte raz :)

anonym

Pridané: 13. januára 2017

• Viď. zhrnutie.
  • Malá nádobka na smeti. Vo väčšom byte ju treba (pri priemernej špine) aj 2x vysypať.
  • Keď sa vysávač zachytí do káblov alebo pod koberec a pod., občas mu vypadnú prídavné rotačné kefy. Tento nedostatok vie šikovnejší človek podomácky odstrániť pomocou dvoch podložiek pod skrutky, ktorými sú kefy prichytené k robotovi.

Hladké podlahy (prípadne koberce s veľmi krátkym vlasom) vysáva perfektne. Hlavne prach, vlasy, chlpy, omrvinky a všetky ľahšie smeti. Výdrž batérie ma milo prekvapila - až 80 minút.
Do 1-2 izbového bytu s plávajúcou podlahou, dlažbou, parketami, linoleom atď. ideálny. Väčší byt zvládne na jedno nabitie bezproblémov tiež, ale treba počas prevádzky 2x vysypať nádobku na smeti. (Samozrejme záleží od znečistenia). Najlepší robot cena/výkon/kvalita, aký poznám.

Registrovaný používateľ

Pridané: 27. decembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Sikovny maly nie je velmi hlucny. za tu cenu spokojnost

Pridané: 22. decembra 2016

• výkon
  • tichý chod
  • ľahká manipulácia
  • zatiaľ nič

rozkošný chrobák loziaci po podlahe

Overený zákazník 0promile.sk

Marta

Pridané: 3. decembra 2016

Zakúpený v 0promile.sk

• mal najlepšiu cenu

mám ho krátko, zatiaľ ide dobre, za tú cenu je dobrý, pri každom použití pozbiera prach, nenahradí síce vysávač, ale pri dvoch psoch je to skvelý pomocník

Pridané: 28. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Vysáva prach, vlasy, drobné nečistoty.
  • Na 2 izbový byt bohato stačí doba vysávania na jedno nabitie.
  • Vysáva potichu.
  • Cena v porovnaní s inými robotickými vysávačmi.
  • Nevysáva ťažšie nečistoty (kamienky a pod.) ale na to ani nebol kupovaný.

Na denné upratovanie prachu, vlasov a pod. aj spod postele je vynikajúci.
Na väčšie upratanie samozrejme používame klasický vysávač s vyšším výkonom.
"Prachovku" sme ešte nepoužili.

Registrovaný používateľ

Pridané: 13. novembra 2016

(Upravené 13. novembra 2016)

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Šikovný, veľmi pomôže v domácnosti, keď nie je čas upratovať
  • Má problémy prejsť aj cez nízky prah, nepovysáva celú miestnosť lebo pobehuje sem tam, na niektoré miesta ide viackrát- hlavne okolo stien. Kefky často vypadávajú, keď nabehne napr. na prah alebo namotá pár vlasov..

Milan

Pridané: 9. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Jednoduchý, má asi 3 režimy, ktoré si aktivuje sám podľa určitého algoritmu, v podstate urobí to na čo sme si ho kúpili - plávajúce podlahy.
  • Na stieranie podlahy používa papierové obrúsky. Lepšia by bola švédska utierka, alebo niečo čo sa dá použiť viackrát.

Odporúčam, nám vyhovuje. Zakaždým, keď ho pošleme na lov špiny, nazbiera (aj vtedy keď je povysávané a poumývané) chlpy, vlasy a rôzne vlákna v hrúbke asi 2 cm do zbernej nádobky.

Pridané: 9. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• Spĺňa to čo od neho očakávame - čisto v dennej miestnosti 50m2.
  • Nič. Za danú cenu absolútne nič.

Odporúčam pre podlahy bez kobercov. Absolútne postačuje pre bežný denný poriadok.

Melišová Katarína

Pridané: 7. novembra 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• za tu cenu nizku cenu velmi dobra kvalita ......velka spokojnost..

velmi ma prekvapil za tu cenu služi perfekne velmi som spokojna...

Zuzi

Pridané: 27. októbra 2016

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• lacný, dobrý
  • Neprejde všade, zasekol sa

Je šikovný, lacný a spĺňa očakávania. Máme však veľké izby a keď sa od niečoho odrazí, otáča sa iba doprava, mení spôsoby vysávania, a tak mám pocit, že nepôjde všade - niektoré miesta neprejde, možno keby som ho nechala dlhšie.... Okrem toho sa už zasekol na koberčeku i na prechodovej lište. Ale v podstate v porovnaní ceny, parametrov a jeho účelu je postačujúci.

Daniela

Pridané: 11. októbra 2016

• Cenová relácia výrobku dobrá
  • Rýchle doručenie a vzájomná komunikácia po telefone ústretová
  • Pri vysávaní nie je hlučný a sací výkon vynikajúci.

Mám doma výrobky tejto značky a som spokojná. Kedže ja som spokojná s vysavačom ,odporúčam aj ostatným pre bezproblémový nákup od počiatku.

Reakcia obchodu  roboticky-vysavac.sk

Dobrý deň Daniela,
sme radi, že ste bola spokojná s nákupom u nás, rýchlosťou, ako i s komunikáciou s nami.
S pozdravom, tím Roboticky-vysavac.sk
Email: info@roboticky-vysavac.sk