Sencor SVC 6301

• Nie je nástavec - užšia trubica do kútov

• som spokojný kvalitou

• Veľmi dobre saje
    • Neskutočne ťažký

Veľmi dobre saje, ale je neskutočne ťažký.

Typ vysávača
Sací výkon
200 W
biela

Bezvreckový tyčový vysávač

Prevádzka na sieť (napájanie 230 V)

Vysokoúčinný 800 W motor

• Nie je nástavec - užšia trubica do kútov

• som spokojný kvalitou

• Veľmi dobre saje
    • Neskutočne ťažký

Veľmi dobre saje, ale je neskutočne ťažký.

Uplne dostčujúci za tu cenu.

neviem posúdiť sama, lebo som to kupovala ako darček, ale radosť bola veľká

• dobrý výkon
    • dobre uskladniteľný
    • pekný design

Dobre vysava,len ma kratku snuru

• - mobilnosť pri vysávaní
    • - celkom slušný pomer cena-výkon
    • - produkt Sencor SVC 6301 som musel po niekoľkých týždňoch reklamovať - zaslať do servisu prostredníctvom Mall
    • - reklamácia prebehla veľmi rýchlo, ale pri prvom použití po oprave som zistil, že závada pretrváva
    • - znova som musel produkt reklamovať

Produkt Sencor SVC 6301 je po jeho výmene za nový (zatiaľ) kvalitatívne lepší - hlučnosť toho prvého bola nenormálne vysoká, ale myslel som, že to zodpovedá jeho cene, ale ten nový po výmene za tú istú značku je nepomerne menej hlučný
    s tou istou kvalitou vysávania. Nechápem ten rozdiel kvality medzi dvomi rovnakými produktami. Napriek uvedeným problémom produkt doporučujem, len potencionalnému zákazníkovi držím palce,aby mu bol doručený produkt tej lepšej kvality, ako sa to stalo mne po vyreklamovaní nového produktu.

• vždy po ruke.

mohlo by byť trochu jednoduchšie čistenie.

• , zakúpené v DATART.sk

• vysoky vykon
    • vysava dobre aj podlahy aj koberce
    • skladny
    • svetielko
    • trochu hlucny

Vysavac mam len dva tyzdne a pouzivam ho v malom byte na plavajuce podlahy aj na koberec.
    Som prekvapena vykonom, ktory sa da regulovat (otocne koliesko). Ja osobne vysavam na najmensom vykone, uplne postacuje. Na koberce vykon pridavam, vysava dobre aj koberec.
    Na podlahy pouzivam kefu, lebo bez kefy mi podlahu poskriabal.
    Velmi prakticke je svetielko, ktore pekne osvetli vysavanu plochu (pavuciny).
    S vysavacom sa da zajst aj pod postel/gauc, ale asi len do vzdialenosti 40 cm.
    Cistenie je jednoduche, nadrzka na prach sa nemusi cistit po kazdom pouziti, vydrzi aj viac vysavani (samozrejme, moj byt ma 40 m2). Nadobka sa jednoducho vysype do odpadkov, aj filter sa da pekne ocistit od prachu, pripradne oplachnut pod vodou.
    Vysavac sa da akoby poskladat, rucka sa zlozi a vmesti sa do vyssej skrine. Tiez vie sam stat, nemusi byt oprety. Kabel sa nenavija.
    Samotny vysavac je v ruke tazsi ako bezny, s tym treba ratat.
    Co sa tyka hlucnosti, je trosku vyssia. Pri najvyssich otackach je ako raketa. Mne osobne to neprekaza, vysavam len malu plochu a za ten vykon to stoji.
    Kabel sa mi zda dostatocne dlhy, niekedy napajam aj predlzovacku.
    Rozhodne odporucam (uvidim, ako dlho vydrzi..), momentalne som spokojna. Odporucam do malych bytov, na chatu.. pre tych, ktorych nebavi rozkladanie velkeho vysavaca.
    Samozrejme, pavuciny na strope a prach pod postelou sa s nim povysavat neda.