Sencor SVC 5000 BL

• Vzhľad
    • Príslušenstvo
    • Funkčnosť
    • Praktickosť

Na vysávač som čakal vyše týždeň. Po rozbalení som si prv preštudoval dosť rozsiahly návod podľa čoho som ho aj zostavil, naplnil vodou po risku "Water fill line". Na moje sklamanie plavák v ňom opakovane zablokuje ťah a vysávač tak nevysáva - čo by mala byť jeho hlavná funkcia - nefunguje. Ani po opakovanom zostavovaní, čistení - nič. Použil som ho 2x a som nespokojný. V režime mokrého čistenia zanecháva na podlahe fľaky, tryska strieka čistiaci roztok nonstop aj bez môjho stlačenia, takže laminát je komplet premočený. Flexibilná hadica až taká flexibilná nie je - ľahko sa zalamuje a je ju potrebné často odmotať. Pri tejto cene by som očakával vyššiu kvalitu.

všetko podľa ocakavania, pri prvom použití potrebná trpezlivosť pre tých, ktori nemajú skúsenosť s podobným produktom

• dokáže veci, na ktoré iné aj dobré vysavače nemajú
    • najprv sa mi hned vypinal. Chyba bola v tom, že obsah vody som dal po risku, ktorá nebola na to určená. Ale toto z návodu nebolo jasné. Servisák mi potvrdil, že je to časté u zákazníkov.

Vysávač dokáže fantastické veci. Povysával veľmi hlboko zažraté chlpy od psa, na čo iné vysávače ozaj nemajú.

Typ vysávača
bezvreckové
Napájanie
káblové
Diaľkové ovládanie na rukoväti

Vysávač priemyselný - viacúčelový SENCOR SVC 5000BL: multifunkčný vysávač pre mokré a suché vysávanie

Complete Care + mokré a suché vysávanie s príslušenstvom pre dosiahnutie najlepšieho výsledku pri akomkoľvek úkone okolo domáceho maznáčika či vozidla

Dual Filtration System kombinuje v jednej nádobe silu cyklónu a filtráciu vodou umývateľný filter Clean Air HEPA E12 zaisťuje špičkovú filtráciu vhodnú pre pacientov trpiacimi alergiou

Power Edition s výkonom 1 600 W pre dokonalé vysatie akéhokoľvek povrchu vysávanie kobercov a tvrdých podláh, odstraňovanie kvapalín, umývanie kobercov a čalúnenia, čistenie tvrdých podláh alebo okien veľmi ľahká HLINÍKOVÁ teleskopická trubica XXL pre ergonomické prispôsobenie pracovnej výšky možnosť parkovania príslušenstva vo vodorovnej polohe vysávača pre jednoduché uloženie alebo prestávky v priebehu vysávania mäkké kolieska na ochranu podláh a tichý pohyb vysávača univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou praktická taška na príslušenstvo k jeho pohodlnému uloženiu elektronická regulácia nasávacieho výkonu s LED displejom automatické navíjanie kábla  pokrytie 254 m² pre menší počet zmien elektrickej zásuvky akčný rádius 9 m (dĺžka prívodného kábla 6 m) hlučnosť 90 dB(A)

• rozmery (d × š × v): 485 × 350 × 300 mm
  • hmotnosť: 8,4 kg

Príslušenstvo: podlahová hubica na mokré vysávanie a hubica na okná hubica na čalúnenie pre mokré vysávanie hubica na odsávanie vody kombinovaná podlahová hubica turbo kefa hubica na tvrdé podlahy dlhá flexibilná štrbinová hubica prachová kefa štrbinová hubica hubica na čalúnenie

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Vzhľad
    • Príslušenstvo
    • Funkčnosť
    • Praktickosť

• dokáže veci, na ktoré iné aj dobré vysavače nemajú

• zlozity navod a obsluha
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

Cena a kvalita produktu je dobrá