Sencor SVC 220

Vysávanie
suché, mokré
Prevedenie
bezvreckové

Ručný vysávač - Sencor SVC 220SL: ručný vysávač Sencor SVC 220SL vhodný na vysávanie suchých i mokrých nečistôt vysávač je vhodný na vysávanie automobilu alebo do domácnosti voľne stojací s možnosťou zavesenia na stenu 10 min.prevádzky bez dobíjania umývateľný permanentný filter kompaktná dobíjacia základňa disponuje aj štrbinovou hubicou

LED indikátor dobíjania 4 akumulátory farba: strieborná

• - jednoduchá manipulácia
    • - v stojane je elegantný aj do interiéru
    • - dlhé nabíjanie
    • - krátka výdrž batérie na jedno nabitie

• sestra pouziva v kuchyni na odomrvinkovanie po detoch a na tento ucel je dobry a ona je spokojna

sestra pouziva v kuchyni na odomrvinkovanie po detoch a na tento ucel je dobry, je spokojna.
    pri tomto nemoze nikto ocakavat ze kvalitne povysava velke plochy , toto je dobry odomrvinkovavac, ale nie bytovy vysavac.

• zatiaľ neviem mám ho krátku dobu

podla parametrov ktoré som chcela mi najviac vyhovoval a bol za dobrú cenu

• cena dizajn, padne do ruky...
    • veľa krát sa už pokazil hlavne vypínač odchádza no opravikl som si to za 0,5€

dobrý všetko OK, len súčiastky niektoré sú kšunt

• za tú cenu ok
    • slabý sací výkon

výrobok za tú cenu ok, slabý sací výkon.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• lacný, výkonný, pevné materiály
    • uvidíme koľko vydrží baterka teraz, predtým presne do záruky (2 roky)

Zatiaľ nemám negatívne skúsenosti. Typ predtým vydržal dva roky , potom bolo nutné kúpiť aku-baterie a vydržal dalšie dva roky. Iank výkon a kvalita sania v pohode, čistenie jednoduché, žiadny problém.

• , zakúpené v Alza.sk

Výborný pomocník

• , zakúpené v Alza.sk

• Vydrz baterie

Cena je umerna kvalite

Jediný nedostatok - tlačidlo je potrebné držať počas celého vysávania, inak nemám žiadne výhrady.