Sencor SVC 1030 EUE2

LED osvetlenie
    Typ filtra
    Hepa
    Diaľkové ovládanie na rukoväti

Bezvreckový vysávač s turbohubicou a 6-ročnou zárukou na motor. Je vybavený novým systémom 3rd Generation Cyclone na dokonalé oddelenie prachu od vzduchu, ktorý šetrí H.E.P.A. fi lter a odbúrava jeho nutnosť pri výstupe, 5-stupňovým systémom fi ltrácie, pogumovanými kolesami na jednoduchší pojazd a ochranu plávajúcich podláh, umývateľným vstupným H.E.P.A. fi ltrom, výstupným mikrofi ltrom a nádobou na prach, termostatom, elektronickou reguláciou nasávacieho výkonu, indikátorom naplnenia prachovej nádoby. Zdarma je dodávaná špeciálna mini turbohubica na dokonalé vysatie zvieracej srsti z čalúnenia. Súčasťou výbavy je štrbinová hubica a kefová hubica na čalúnenie. Vysokoúčinný 700 W ECO motor, objem nádoby na prach 2,3 ℓ, akčný rádius 9 m, dĺžka kábla 6 m. Hmotnosť 5 kg.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Perfektný stroj pre chovateľov domácich zvierat
      • , automaticky preložené z Heureka.cz

Mám ho už rok. S účinnosťou vysávania som spokojná. Poctivo odstraňuje vlasy a chlpy z koberca. Dokonca aj krátkosrsté psie chlpy, ktoré sa zachytávajú. Ale stále ma udivuje, ako niekto navrhol príslušenstvo... Zbernú nádobu treba občas umyť vodou, voda nateká do skrytých zákutí a neutesnených medzier, kde sa neuveriteľne dlho vysušuje a aj tak prach, ktorý tam natiekol s vodou, tam zostáva. Taktiež čistenie rotačnej kefy nie je možné, dlhšie vlasy a chlpy sa logicky časom na kefu zamotajú. Pri konkurenčných výrobkoch sa dá kefa vybrať a vyčistiť. Tu sa musí buď odskrutkovať celý nástavec, alebo sa vlasy musia vybrať ručne. Okrem toho sú vo vnútri nástavca okraje, na ktorých sa chumáče vlasov zhromažďujú a nedajú sa odstrániť. Tieto nedostatky mi veľmi znepríjemňujú prácu s inak super výkonným vysávačom.

• Nemá správny pohyb.

Nikdy sa mi do rúk nedostal väčší šmejd.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Sací výkon, jednoduchá obsluha, rýchle vyprázdňovanie nazbieraných nečistôt, veľmi bohaté príslušenstvo, dobrá hmotnosť, kompaktné rozmery.6 rokov záruka na motor
          • Nemám námietky.

Je to môj druhý vysávač rovnakého výrobcu a identického rozlíšenia SVC 1030.Prvý kľakol po šiestich rokoch a dvoch mesiacoch, takže som neváhal nad ďalšou voľbou.Prvý je už opravený a bude použitý na vysávanie auta v garáži

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • 1. Má vysoký sací výkon (ale nie vždy je to výhodou)
          • Začnete vysávať a vysávač zostavíte tak, že ho pripojíte k hadici a k tej nad rukoväťou s rúrkou a k tej s vysávacou hlavicou v spodnej časti. Vysávate a zrazu sa vám v mieste pripojenia hubice k trubici pohne, jednoducho to cvakne, pretože hrdlo hubice je kónické alebo hrdlo trubice, ale to nezistím. Ak trochu silnejšie zatlačíte na trubicu, prestane to mierne cvakať, ale len mierne, pretože sa to stále hýbe, ak by ste to neurobili, vypadlo by to každých asi 5 pohybov a neodporúčam vám mať jednu nohu vpredu, pretože trubica je kovová !!! No, vydržíte to a vysávate, vysávač má vysoký ťah aj na najnižšom stupni a ak vysávate lino alebo rovné rovné podlahy, musíte otvoriť sanie na rukoväti na max, aj tak je to zúfalé. Inak vysávanie kobercov s minimálnym ťahom na vysávač a zatvoreným odsávaním má slušný podtlak, takže sa síce trochu nadriete, ale aspoň koberce slušne povysávate. Pri vysávaní sa nesnažte vysávač obrátiť, šnúra sa zachytí do koliesok. Nie je však ľahké jazdiť dopredu. No skončili sme s vysávaním a ideme rozobrať vysávač a hľa, trubica vysávača s klincami je prilepená k rukoväti a vy hľadáte nejakú traverzu a hupcuk, aby ste ich od seba dostali, keď sa vám to podarí a myslíte si, že máte vyhraté, tak nie tak narýchlo, lebo sa mu do miniatúrneho priestoru kĺbu natlačil prach (asi preto sa vám ho nepodarilo odpojiť) a pri odpojení vám vypadne z domu na podlahu !!! Nie je to dobré? Takže odpojte nad vaňou !!! No odpojil si to čo vypadlo na podlahu, zase si sa ako blbec prisal a rozoberieš filter a vyklopíš ho a je to bieda, nádržka je skoro plná, ale prach sa rozniesol do rohov spomaľovacej skrutky, kde ho bez odskrutkovania nedostaneš ani opláchnutím, po ktorom by si nádobu na prach sušil aspoň 2 dni. To isté platí o papierovom filtri pred nasávaním motora a penovom obdĺžniku pred ním, prah je medzi nimi a ja sa pýtam, ako sa tam dostal ??? Jednoducho celá koncepcia je chybná a vysávač je všeobecne nepoužiteľný, keď ho po opláchnutí a dvoch-troch dňoch sušenia zložíte, zaskrutkujete a idete vysávať znova.

Ospravedlňujem sa všetkým, ale myslím, že ľudia musia byť na všetko zvyknutí, alebo už nemôžem vysvetliť perfektné hodnotenie tohto produktu a vybral som si ho podľa heureky. Kúpil som ho v OKAY a z môjho pohľadu a viac ako polročného používania by som povedal, že je to klump a možno sa mi už nikdy nič podobné nedostane do rúk.

• je na nič
          • upozornenie na filter hrubých nečistôt
          • Prašnosť pri vypúšťaní nečistôt

vysávač je dosť hlučný, niekedy dokonca píska. Ak niekto z rodiny zle zaistí kužeľový filter hrubých nečistôt, tak sa ľahko stane, že pri následnom vyprázdňovaní spadne do koša a ak si to nevšimnete, môžete vysávač vyhodiť, pretože náhradný diel nezoženiete.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • - ľahký, s veľkým uchom
          • - skôr menšie, s menšou nádobou na odpad
          • - vysávací nadstavec s minikolieskami pre ľahkú manipuláciu
          • - tichý
          • - dlhá tyč a kábel
          • - aj pri polovičnom výkone dobre vysáva
          • - ľahké vyprázdňovanie odpadovej nádoby
          • - filter neprepúšťa prach späť do miestnosti
          • - dokonale vysáva vlasy
          • - hubica je k vysávaču pripevnená tak šikovne, že sa pri otáčaní nekrúti (nedusí sa)
          • - skvelé vybavenie - veľa rôznych nástavcov
          • - najlacnejší v kategórii filtrov pre alergikov
          • - pred sklamaním odporúčam pred nákupom skontrolovať v kamennej predajni
          • - nádoba na odpad by mohla byť väčšia, ale to by urobilo celý vysávač robustnejším
          • - odpadovú nádobu treba vyprázdniť po 3 použitiach (v byte 4+1)

Kúpil som ho priamo od spoločnosti Plane, ale je drahší. Po rokoch vysávania s vreckom som sa rozhodla pre bezvreckový a som spokojná. Výrobok sa odporúča na vlasy - psie a mačacie, ale to neviem posúdiť. Na plaváky a do panelákového bytu super luxusný výrobok.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • nič - strašné sklamanie. Dlho som hľadal a čítal recenzie, pretože máme psa, ale nakoniec som ľutoval, že som ho kúpil, po roku hľadám nový.
          • nevysáva, ťažko sa čistí, vôbec neodporúčam, ak máte psa, najhorší vysávač, aký som kedy mal. Po roku používania na odpis. Psie chlpy sa zachytávajú za plastový filter,minimum ide do nádoby. Musím rozobrať a vyčistiť uprostred vysávania, ale aj tak nevysaje skoro nič. Vraciam sa k vreckovému, nie je čo čistiť. nádobu nemôžem umývať, má divné "zákutia "kde aj tak zostávajú psie chlpy a schne niekoľko dní. Hrozné

hrôza a hrôza, v žiadnom prípade ho neodporúčam na psie chlpy. Prvých 14 dní krásne vysával.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • skvelý výkon, vysaje väčšinu chlpov domácich zvierat, ktoré máme na koberci
          • upchávanie, ale po zakúpení nového filtra je všetko opäť v poriadku
          • keďže ide o bezvreckový vysávač, určite sa vyprázdňuje

pre mňa určite odporúčam, som spokojný

• Turbo kefa
          • Prachový filter sa musí neustále čistiť a umývať.
          • Nemáme domáce zvieratá, stačí pravidelné vysávanie, jedno vysávanie a filter je zanesený.
          • Tento vysávač by som si už nikdy nekúpila.

Neodporúčam