Sencor SVC 1020

• farba
    • hlučnosť
    • trochu slabší výkon
    • chýba úzky nástavec

Treba ho často čistiť (po 2-3 použitiach), inak klesá sací výkon a ak pridáte na otáčkach, stúpa hlučnosť, ktorá je aj tak dosť vysoká. Nástavce na podlahy by mohli byť nižšie. Celkovo vysáva dobre.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Prevedenie
bezvreckové

SENCOR SVC 1020-EUE2 bezvreckový vysávač 41002942

Bezvreckový vysávač 6 ROKOV ZÁRUKA na motor

Turbohubica + hubica na tvrdé podlahy so štetinami z konských vlasov -700 W ECO Motor - High Efficiency Motor (nová generácia motora s vysokou účinnosťou) dlhšiu životnosť H.E.P.A. filtra

Hlučnosť: 78 dB

Nový systém 3rd Generation Cyclone pre dokonalé oddelenie prachu od vzduchu zachytáva viac prachu už na 1. stupni filtrácie a šetrí tak HEPA filter 3rd Generation Cyclone System odbúrava nutnosť výstupného HEPA filtra

Nerezová teleskopická trubica v predĺženej dĺžke

Umývateľný vstupný H.E.P.A. filter

Umývateľný výstupný mikrofilter

Termostat zabraňujúci prehriatiu motora

Pogumované kolesá pre jednoduchší pohyb a ochranu plávajúcich podláh

Špeciálna hubica na tvrdé podlahy so štetinami z konských vlasov s výhodami oproti polypropylénu: väčšia hustota (lepšie stiera prach) jemnejší vlas (lepšie kopíruje podlahu) 5-stupňový systém filtrácie 2 parkovacie polohy pre podlahovú hubicu

Dĺžka prívodného kábla 6 m (akčný rádius 8,5 m)

Automatické navíjanie kábla

Umývateľná nádoba na prach

Elektronická regulácia sacieho výkonu

Indikátor naplnenia prachovej nádoby

Univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou

• Dodávané príslušenstvo: kombinovaná hubica (kefová hubica na čalúnenie + štrbinová hubica)
  • Objem nádoby na prach: 1,8 l

• chýba úzky nástavec

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• výborný výkon za cenu

maly, tichy, bez prachu

• podla popisu vyzeral super. lacny afaktivny, inovativny,.. - DEMO.
    • najhorsi elektrospotrebic v domacnosti. nic horsie nie je. vseky tlakove poistky som upchal aby to ako tak islo, ale nepomohlo. po kazdom vysavani treba vycistit hruby filter, a asi kazdy druhy krat aj manualne kazdu drazku hepa filtru.

odporucam kupit niekomu za trest.

• NIČ!
    • NEVYSÁVA, NEMÁ ŤAH!

Kupovala som vysávač pred vyše dvoma rokmi a teraz už takmer vôbec NEŤAHÁ. Nestačí ani na bežné vysávanie domácnosti. A to aj vtedy keď vyčistím, vyperiem filter, nádobku, všetko.
    Som veľmi sklamaná, je to ten najhorší vysávač aký som kedy používala a už NIKDY nekupujem značku Sencor!

• Farba, bezsáčkový, ergonómia, príslušenstvo, dizajn
    • Strata ťahu, presne ako písali ostatní recenzenti, po nejakej dobe významná strata ťahu. Čistím to pravidelne, nič nepomáha ani rozobratie všetkých filtrov. A to mám na bežné vysávanie domácnosti. Niektoré vnútorné časti sú veľmi problematicky vymývateľné.
    • +Je tam hlavica na vlákna/vlasy, taká rotačná kefa. Kto vymyslel jej neotvoriteľnosť a tým pádom krkolomné čistenie, pretože na ňu sa namotajú vlasy a potom sa to ťažkopádne cez malý otvor vyberá.

Jednoznačne NEBRAŤ

S odstupom času už neviem aký je limit výkonu vysávačov v rámci EU, ale všetko čo som v danom čase pozeral malo biedny výkon. Výkonnejšie, ktoré som hľadal už neboli na trhu. Chcel som relatívne bezúdržbový vysávač a skončil som s ním presne naopak a to ani napriek častej údržbe spokojnosť nie je.

• výkonný, pomerne tichý chod, veľa príslušenstva, ľahké čistenie

dobrá cena k výkonu

Som veľmi spokojný, dobre sa sním pracuje a dobre vysava.

• Vysoká sací výkon
    • Bezsáčkový
    • Príliš hlučný
    • Nádoba na prach sa rýchlo zanesie a priamo úmerne klesá sací výkon

Relatívne dobrá cena a pekný design.