Rowenta RO573701

suché

• cena, hlučnosť, bohaté príslušenstvo

este sme ho neskúšali ale zatial sme spokojní

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• brutalne tichy :-), dlha nastavitelna teleskopicka tyc (clovek nemusi byt zohnuty pri vysavani), silny tah (aj ked nastavite nizsi vykon), prakticka rukovat na ovladanie hadice a tyce, velmi pekny dizajn

Velmi dobre sa s nim vysava - je velmi prakticky vdaka nastavitelnej teleskopickej tyci, jednoduchemu odpojeniu tyce (ked potrebujete povysavat policky alebo tazsie dostupne miesta), dlhej privodnej snure a silnemu tahu. Navyse nastavec na parkety ma kolieska a v kombinacii s rukovatou, ktorou drzite hadicu, sa vyborne ovlada.

Clovek zacne rad vysavat s tymto vysavacom. :-)

Typ vysávača
suché

KLASICKÝ VYSÁVAČ

CHARAKTERISTIKA:
- príkon 1000 W
- úroveň hluku: 65 db (a)
- filtrácie: hepa 13
- kapacita vrecka: 3,5 l
- typ vrecka: WB Endura
- dĺžka kábla / rádius: 6,2 m / 8,8 m
- elektronická regulácia výkonu
- indikátor plnosti vrecka
- kovová teleskopická trubka
- univerzálne sacia hubica na všetky typy podláh
- turbo kefa
- parketová hubica
- hubica na čalúnenie
- štrbinová hubica

• cena, hlučnosť, bohaté príslušenstvo

este sme ho neskúšali ale zatial sme spokojní

• super vysavac tichy a silny hepa filter 13
    • mohla byt kombinacia voda a sacok

predtym som mal cyklonovy len hucal furt som ho cistil ci nadobku ci filtre a teraz mam sveti pokoj povysavam raz za 2 mesiace vyhodim vrecko za 4 sekundy to mam hotove .

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Clovek zacne rad vysavat s tymto vysavacom. :-)

• , zakúpené v sysnet.sk

• tichý
    • výkonný
    • energeticky úsporný
    • kvalitné filtre
    • dobré recenzie
    • široký rozsah príslušenstva
    • mohol by byť trochu ľahší

dobrá kvalita a vlastnosti za rozumnú cenu

• , zakúpené v talkive

• tichy, dobry saci vykon
    • mam ho kratko, zatial ziadne

zodpoveda ocakavaniam...

• , zakúpené v edsi.sk

• Tichý, veľká sacia sila, energeticky úsporný.
    • Cena, zbytočné príslušenstvo (veľký kombinovaný nastavec), prívodný kábel by mohol byť o dva metre dlhší, hadica by mohla byť dlhšia aspoň o pol metra.

Na základe predchádzajúcich skúseností s týmto výrobcom, som sa nebál a kúpil som od tejto značky aj ďaľší spotrebič.

• Mimoriadne tichy a vykonny vysavac.

Konecne mam vysavac, ktory splna moje poziadavky.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Veľmi tichý a silný
    • moc silný ťah aj na slabo / ťažko sa hýbe po koberci veľký opor.
    • silný výfuk.
    • dosť ťažký.
    • chýba turbokefa normálna a nie mini.

Doporučený odborníkom v predajni.
    ťažko sa s ním vysáva.

• jednoduché čistenie, cena, výkon

tento vysávač sa mi páčil a má výborné vlastnosti