Recenzie Rowenta Clean and Steam RY7557WH

(16 z 23 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Rowenta Clean and Steam RY7557WH

Gabriela

Pridané: 24. januára 2019

• neupratuje dôkladne
  • ťažký
  • myslíte si, že skorej skončíte s upratovaním, ale dlho sa s ním drhne

Kúpila som si tento výrobok v očakávaní 2v1. Ale vôbec nesplnil moje požiadavky.
1. Od vysávača očakávam dôkladné povysávanie dlážky - ostali na dlážke omrvinky, vlasy, prach. Musela som niekoľkokrát vysávať to isté miesto, aby zmizla špina. Časovo náročné. S obyčajným vysávačom to mám raz-dva.
2. Pri mokrom čistení dlážky, ostali na dlážke čiary, čo boli viditeľné voľným okom. Toto sa mi pri obyčajnom mope nestalo.
Celkovo len "rozmazal" prach na dlážke. Vrátila som späť.
3. Ťažký, zle sa s ním manipuluje.

Maťo

Pridané: 24. januára 2019

• Dobrý pomer ceny a kvality
  • Šikovný pomocník
  • Pri jednom čase máte umyté a povysavane
  • Váha
  • Nedostanete sa všade
  • Detaily vždy treba ručne poumývať

S výrobkom som spokojný

Pridané: 15. januára 2019

Zatiaľ len 2 krát skúšaný je to ôk, šetrí čas lebo robí dva úkony naraz.

Pridané: 2. januára 2019

Zakúpený v Prva.sk

• je ťažký ináč v pohode

Majo

Pridané: 29. decembra 2018

Zakúpený v www.Digital24.sk

• Výhodou je úplne čistenie bez chemických prostriedkov IBA čistá voda náhradné navleky ktoré sa dajú jednoducho vymeniť a narozdiel od druhých mopov ktoré majú valčeky sa dajú jednoducho preprat v rukách .Zatial veľká spokojnosť

Božena

Pridané: 14. decembra 2018

Zakúpený v Prva.sk

Veľmi dobrý pomocník do domácnosti.Dcéra má rodinný dom a tam je veľa upratovania,tak verím,že bude spokojná.

Overený zákazník EDIS

Pridané: 5. decembra 2018

Zakúpený v EDIS

• Vysava
  • Mopuje

Po prvom vysavani spokojnost. Funguje ako ma,vysava,naparuje,mopuje. Nie je hlucny, nezda sa mi ani tazky

roman1909

Pridané: 3. novembra 2018

• Super
  • trocha ťažší, ale ináč pohoda

Dominika

Pridané: 16. októbra 2018

• Lahka obsluha
  • Setrenie casu
  • Moznost volby stupna naparovania
  • Moznost pouzit i cisto ako vysavac
  • Vaha
  • Tazsie umyvanie v oblasti rohov a okolia nabytku (handricka sa nachadza v strede,vpredu i vzadu hlavice je vysavac). Mohutna hlavica neumoznuje dostat sa pod nabytok.

Kvalitny produkt 2v1 za primeranu cenu, ktory splnil moje ocakavania. Pouzivam ho v domacnosti s drevenou voskovanou podlahou /para nastavena na min. urovni/ a nebadat na nej ziadne vady (podla manualu sa to na tento typ podlah neodporuca). Celkova spokojnost.

Dáša

Pridané: 13. októbra 2018

Zakúpený v www.Digital24.sk

• Pre domácnosť, kde je domáci miláčik- šteniatko a podlahy treba stierať niekoľkokrát denne k nezaplateniu. Práve preto som si tento produkt vybrala, maximálna spokojnosť. Výborný pomocník aj pri bežnom upratovaní.
  • Škoda, že sa nezmestí pod nábytok

Pridané: 5. októbra 2018

Zakúpený v Prva.sk

Produkt sluzi tak ako ma, je to super ked naraz povysava aj poumyva. Treba povedat ze je to parny mop a preto treba upratovat od konca izby k dveram aby ste si neposlapali uz umytu podlahu (pri rozhodovani o kupe som nasla recenziu typu "je to nanic treba umyvat z boku lebo si to poslapete" nechapem ci ta dotycna zena niekedy upratovala a nevie ako treba umyvat s mopom). Dalej si treba uvedomit ze tento mop sa hodi do domacnosti kde su plavajuce podlahy alebo dlazba, na koberce nieje prilis vhodny a tak isto by som ho nekupovala do domacnosti kde zvierata behaju z vonka dnu a nosia blato pretoze je tento mop urceny v prvom rade na kazdodenne upratovanie nie velku generalku, raz za cas budete musiet vybrat aj klasicky vysavac a doupratovat aj miesta kde sa mop nedostane napr rohy, uzke priestory alebo pod nabytkom. Jedna vec co mi vadi je nedorieseny kabel, ktory zavadzia pri upratovani chcelo by to poriesit nejake navijanie. Mop je trochu tazsi co mne ani nevadi aspon mam posilovnu a pri upratovani cca 20 min to nieje az take hrozne. Inak je produkt na ucel ktory som ho chcela a to na kazdodenne prebehnutie bytu bez kobercov uplne super a hlavne velmi ocenujem to ze je to parny mop, ktory cisti hygienicky bez potreby dalsej chemie.

Overený zákazník EDIS

Pridané: 27. septembra 2018

Zakúpený v EDIS

Perfektny pomocnik pre manzelku

Pridané: 11. septembra 2018

Zakúpený v Prva.sk

• Výhody

Overený zákazník Prva.sk

Denisa

Pridané: 7. septembra 2018

• Umýva a vysáva zároveň
  • Dlhy kábel
  • Náhradné mopy na dlazku
  • Je veľmi ťažký
  • Nepojde pod nižší nábytok napr. skriňu, musíte vysávať aj bežným vysávačom.

Overený zákazník TPD.sk

• Rýchle zahriatie
  • výbabva
  • Váha
  • kábel trochu prekáža

Pre tento produkt som sa rozhodol po mesiac trvajúcom porovnávaní parametrov podobných výrobkov. Musím povedať, že neľutujem. Mašina sa rýchlo zahreje, dá sa regulovať para. Pri upratovaní sa netreba ponáhľať. Treba nechať, aby vysala bordel zo zeme a parný mop to vytrel. Na plávajúcu podlahu treba použiť iba najnižšiu paru tak ako to je v návode. Skúsil som aj strednú intenzitu, ale nechával šmuhy. Nádoba na odpad sa ľahko vyprázdňuje. Ako výbava boli pribalené tri náhradné handry na vytieranie a náhradný diel na zber vodného kameňa. Spĺňa presne to, čo som chcel. Celý byt (4 izby) je hotový za cca 20 - 30 minút.

brano

Pridané: 18. mája 2018

• hlucny
  • neprakticky kabel

splnil vsetky ocakavania

Overený zákazník BONUSKO

Pridané: 21. marca 2018

Zakúpený v BONUSKO

• Je super jednym tahom ciste podlahy

Peter Šemelák

Pridané: 12. novembra 2017

• Som veľmi spokojná, avšak pri dlhšej manipulácii je cítiť váhu, človek si ale zvykne. Jediné mínus môže byť kábel, ale to by potom nebol taký výkonný.

Pridané: 26. októbra 2017

(Upravené 21. novembra 2017)

• povysáva a umyje v jednom kroku
  • bez potreby rôznych čistiacich prostriedkov
  • môže aj zvlášť vysávať
  • kvalita zodpovedá cene
  • jednoduchá obsluha
  • trošku ťažký, ale dá sa na to zvyknúť

ROWENTA RH 6751 WO

ROWENTA RH 6751 WO