Raycop RS-300

Napájanie
akumulátorové

• Drahý
    • Ťažký

Skúšal som a spolu a porovnával s Hoover MBC 500 UV Ultra Vortex. V porovnaní s ním, tento je ťažší, horšie sa s ním pracuje, vytiahol z matraca menej nečistoty a je oveľa drahší.

• naozaj povysáva aj okom neviditeľné čiastočky
    • zberacia kefka by mohla byť širšia, aby zachytila aj plochu matraca pri ráme postele, je dosť nepohodlné pri každom vysávaní vyberať celý matrac

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás a napísanie recenzie. Sme radi, že vysávač slúži k Vašej spokojnosti.

Rezerva pre neskoršiu výmenu

roboticky-vysavac.sk (predajca)

ďakujeme Vám za nákup u nás a napísanie recenzie. Sme radi, že vysávač slúži k Vašej plnej spokojnosti.

www.roboticky-vysavac.sk

suché
Napájanie
akumulátorové

Popis:

Raycop RS 300 je originálny antibakteriálny vysávač navrhnutý lekárom. Preukázateľne Vás zbaví baktérií a roztočov, ktoré spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí aj dospelých. Vysávač Raycop s unikátnym patentovaným systémom čistenia, UVC dezinfekčnou lampou a špeciálnym tvarom vyčistí postele, matrace a lôžkoviny od alergénov bezchemickou cestou. Svojou účinnosťou a funkčnosťou sa stal Raycop jednotkou na trhu v Japonsku s viac ako 3 miliónmi predaných kusov.

Raycop by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

Vlastná patentovaná technológia

Vysávač navrhnutý lekárom

UVC sterilizačná lampa

Odstráni alergény, roztoče a baktérie

Dva výkonné vibračné klepače

Bezpečnostné senzory

Detská poistka

Predstavenie antibakteriálneho vysávača Raycop RS-300:

Jednoducho odstráni alergény

Antibakteriálny vysávač Raycop RS 300 jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačnú lampu, vibračné klepače, rotačnú kefu a výkonné odsávanie s HEPA filtráciou. Vysávače Raycop navrhnuté lekárom už používa 3 milióny spokojných zákazníkov v Japonsku.

Špecialista na čistý a zdravý spánok

Raycop prináša optimálny sací výkon pre ľahké čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií a čalúneného nábytku. Extrémne vysoký sací výkon a tvar bežných vysávačov nie je vhodný na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý Vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať vzniku alergie.

Výhody vysávača Raycop   preukázateľne zabije 99,9% baktérií, vírusov, plesní efektívne odstráni viac než 93,5% roztočov čistenie bezchemickou cestou ocenený od The British Allergy Foundation atestovaný Univerzitou Karlovou odporúčaný českými lekármi vhodný vysávač pre alergikov a astmatikov znižuje riziko vznikualergických ochorení zaistí čistú matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok

Prečo používať vysávač Raycop?

Približne tretinu svojho života strávime v posteli, čo je oveľa viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľné, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej. Každú noc zdieľame posteľ s 2 miliónmi nebezpečných roztočov a baktérií, ktoré na nás útočia, zatiaľ čo čerpáme sily na ďalší deň. UV-C vysávač Raycop s vedecky preukázanými účinkami znižuje riziko vzniku alergických nemocí.

Raycop zabiják roztočov a alergénov

Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k rade alergických a chronických ochorení ako je astma, alergia, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb.

UVC lampa vysávača Raycop

Oproti bežným vysávačom Raycop využíva UVC germicídnu lampu s vlnovou dĺžkou 253,7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Bežný vysávač bez UVC lampy nezaistí odstránenie roztočov a baktérií s tak vysokou účinnosťou..

Intuitívne ovládanie vysávača Raycop jedným tlačidlom

Raycop RS 300 sa ovláda pomocou jedného tlačítka s možnosťou dvoch úrovní výkonu satia. Systém vysávača Vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtra, alebo či máte správne založenú prachovú nádobku vo vysávači. Používanie antibakteriálneho vysávača Raycop je jednoduché a bezpečné.

Testy a ocenenia vysávačov Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop získaly mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť napr. The British Allergy Foundation, Univerzita Karlova v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Ako pracuje UVC antibakteriálny vysávač Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. Vysávače Raycop sú vybavené dvojitou mikroalergickou filtráciou vrátane HEPA filtru (H13) a dokonalého utesnenia, aby sa zabránilo úniku mikročastíc späť do ovzdušia miestnosti.   1. UVC lampa

UVC germicídna lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne a vyhubí roztoče a ďalšie choroboplodné zárodky, ktoré sú katalyzátorom pre vznik rôznych alergií, astmy a ďalších zdravotných problémov.   2. Výkonné vibračné klepače

Dva výkonné vibračné klepače vibrujú rýchlosťou 4000 úderov za minútu a uvoľnia milióny roztočov, ktoré sú hákovite zakliesnené v matracoch, vankúšoch, čalúnenom nábytku, a umožnia tak ich hĺbkové vyčistenie.   3. Rotačná kefa

Rotačná kefa pomáha odstrániť viditeľné nečistoty, ako prach, ľudské vlasy a zvieracie chlpy z čistených povrchov.   4. Optimálny sací výkon

Optimálny sací výkon efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou umývateľnej nádobky. Dva výkony satia – štandardné a turbo satie.   5. Dvojstupňová filtrácia

Dvojstupňová mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7% nečistôt vrátane mikročastíc a neprepustí ich späť do ovzdušia.

Originálny dizajn vysávača Raycop

Výsledkom niekoľkoročných výskumov, testov a skúseností bol vytvorený Raycop s optimálnym sacím výkonom, váhou a tvarom. Raycop je navrhnutý pre maximálne odstránenie alergénov z matracov a lôžkovín pre Váš pokojný a zdravý spánok.

Efektivita vysávača Raycop RS 300

Kombinácia hmotnosti a optimálneho sacieho výkonu vysávača zaistí najlepšiu priľnavosť k čistenému povrchu. Tieto parametre sú veľmi dôležité pre ľahkú manipuláciu s vysávačom a rýchle a účinné odstránenie alergénov.

Čistenie a údržba vysávača Raycop RS 300

Čistenie je tiež jednoduché. Prachovú nádobku a filter odporúčame vyprázdňovať do vody. Zabránite tak šíreniu alergénov vzduchom.

Ako používať vysávač Raycop?   1. Plynulým pohybom choďte vysávačom Raycop po vankúši dopredu a dozadu po dobu 10-tich sekúnd. Otočte vankúš a rovnakým spôsobom vyčistite aj jeho druhú stranu. 2. Pomaly pohybujte vysávačom Raycop dopredu a dozadu po hornej strane rozloženej prikrývky (približne 10 - 12x). Každý ťah po dobu 10-tich sekúnd. 3. Preložte prikrývku na polovicu a pokračujte v čistení vysávačom Raycop cez matrac a prikrývku (10 - 12x dopredu a dozadu). Každý ťah po dobu 10-tich sekúnd.

Technické parametre:

• Model: Raycop RS 300 white
  • Farba: Biela perleťová
  • Rozmery: 360x432x152 mm
  • Prívodný kábel: 5 m
  • Hmotnosť: 2,3 kg
  • Výkon: 350W
  • Hlučnosť: 66 dB

Priehľadná, osvetlená, vymývateľná nádobka na prach

UV-C dezinfekčná lampa, vibračné klepače, výkonné sanie

Filter: cartridge filter, mikro alergický HEPA filter

Obsah balenia:   1x Raycop RS-300 (biely) 1x Čistiaca kefka 1x Čistiaca utierka 1x Vrecko na napájací kábel 1x Rýchly sprievodca 1x Používateľský SK/CZ manuál

• Drahý

• ovládanie jednoduché
    • výkon
    • rýchlosť
    • bezpečnostné prvky
    • praktický stojan (potrebné doobjednať)

Pred objednaním som mal skôr skeptický názor, ale pani domu som poslúchol a objednal tento výrobok.
    Dostal ma totálne po prvom zapnutí. Po zapnutí sa mi láskavou krátkou melódiou dostal pod kožu ale to bol len začiatok to čo ma úplne presvedčilo o nepochybnej kvalite tohto stroja bolo to čo som našiel v zbernom filtri po vysatí postele.
    Odporúčam si zároveň objednať aj praktický stojan ja som to nespravil hneď ale až dodatočne, teraz to mám komplet a je to veľmi praktické.
    Inak i veľkú posteľ máte vysatú za cca 5min.
    Moja spokojnosť je zatiaľ stopercentná a pani je tiež spokojná lebo má čistú posteľ a odo mňa pokoj asi na tých spomínaných 5minút.

• Zatiaľ som ho len skúšala chvíľu, ale to čo som vysala ma prekvapilo. Som rada, že sme ho kúpili.

V televízii hovorili o tomto vysávaču veľmi pochvalne, tak som ho chcela mať, čo sa podarilo.