Philips FC 8575/09

Napájanie
káblové
Typ filtra
HEPA

• koncovky su ulozene na hadici vysavaca

Typ vysávača
Napájanie
káblové
Typ filtra
HEPA

vreckový podlahový vysávač • akčný rádius 9 m • príkon 650 W • hubica na tvrdé podlahy • technológia AirflowMax • protialergický filter • spojky ActiveLock • kapacita vrecka 4 l • dĺžka kábla 6 m • rozmery 447 × 304 × 234 mm • hmotnosť: 5,2 kg • farba modrá

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Sacie potrubie a hrtanová rúrka sú pri prvom použití hrozné, už sa kývajú

Je to veľmi dobre nasávajúce.

• Účinnosť
      • musí byť chytený : )

Tento produkt sme mali už predtým

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Lehký
      • výborný sací výkon
      • velký objem sáčku
      • dobrý poměr cena/výkon
      • použitelný pouze s jednorázovámi sáčky
    • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobré srdce , teleskopická rukoväť.
      • Napísal by som, že sa dá ľahko zostaviť, ale myslím si, že v roku 2020 by mala byť základná.........
      • To, že nemá kliešte, je jedna vec, ale to, že nemá regulátor sania, je oveľa väčší problém.
      • Na rukoväti je deflektor vzduchu, ktorý to kompenzuje, ale pýtam sa: prečo?. Pretože rukoväť sa vždy nedobrovoľne prešmykne, musíte ju tam vždy nastaviť, je to veľmi nepríjemné.
      • Dostal som ho ako darček , takže sa viac nerozčuľujem , ale je to predražená blbosť .
      • Darčekový predajca v obchode ma k mojej veľkej nevôli odhovoril od vysávača S... ung. Napísal som to ako pripomienku, že každý, kto minie peniaze na túto blbosť, ich čoskoro vyhodí z okna.

Predražená blbosť Jediná dobrá vec na tom je, že to dobre saje, .... aj keď ako dlho je otázka?

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Tichý, dobre vetraný, s nižšou spotrebou.
      • Hlúpa rukoväť, a to bolo ostré s rovným okrajom, poškriabal som ho a teraz to nie je rezanie ma. Výsuvná kefka sa po niekoľkých potiahnutiach vysunie.

Robí svoju prácu, starší model fungoval skvele, takže som si opäť vybral philips.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Hľadali sme relatívne výkonný vysávač s prachovým vreckom

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Jednoduché a pohodlné používanie za prijateľnú cenu.
      • V skutočnosti to ešte nebolo odhalené. Výrobok je vhodný na daný účel.

Rozbil sa nám vysávač, takže sme potrebovali nový.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Mnoho príslušenstva. Nastaviteľný sací výkon. Dizajn s vreckom na prach.
      • V súčasnosti nie je k dispozícii žiadna

Náš starý vysávač sme nahradili novým výrobkom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobré odsávanie, jednoduché používanie.
      • Zatiaľ nie.

Mám niekoľko výrobkov Philips, spoľahlivý výrobca.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Očakával som od neho viac, ale myslím, že pomer ceny a kvality je vyvážený.
      • Hlavica kefky na sacej trubici nie je pohodlná na uchopenie, pôsobí rušivo. Považujem ho za priemerný vysávač, nič extra.

Vybral som si ho na základe recenzií zákazníkov. Mnohé pozitívne komentáre ma prinútili rozhodnúť sa pre kúpu.