Philips FC 8240/09

• Saje ako blázon
    • Velmi ľahký
    • Primitivna regulacia sania na rukoväti
    • Rukovät na vysavaci pôsobí labilne
    • Sáčok treba pekne uložiť, ak je moc nacapeny na vnutornom filtri, sanie je obmedzene.
  • , zakúpené v OKAY.sk

Doposiaľ spokojný _ krátka doba na plnšie vyjadrenie.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Má silnú saciu schopnost,tým šetrí čas.

Odporúčam,silnú saciu schopnosť,šetrí čas

Prevedenie
vreckové
Napájanie
káblové

vreckový vysávač • energetická trieda A • príkon 750 W • hlučnosť 77 dB • kapacita 3 l • HEPA filter • umývateľný filter motora • akčný rádius 9 m • pogumované kolieska • integrovaný priestor pre príslušenstvo • viacúčelová hubica • štrbinový nadstavec

Na sklade • 1 variant4 €97 % • 707 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v planeo.sk

• Saje ako blázon
    • Velmi ľahký
    • Primitivna regulacia sania na rukoväti
    • Rukovät na vysavaci pôsobí labilne
  • , zakúpené v OKAY.sk

Doposiaľ spokojný _ krátka doba na plnšie vyjadrenie.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Má silnú saciu schopnost,tým šetrí čas.

Odporúčam,silnú saciu schopnosť,šetrí čas

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4 €97 % • 707 recenziíĎalšie informácie
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Rýchlejšie, ako som očakával, som dostal, čo som chcel.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Philips ako holandske znacky garantuju slusnu zivotnost ale hlavne spojenie poriadnej funkcnosti s praktickostou produktu.
    • mile prekvapenie, ktore nebolo v popise produktu, vo vysavaci bolo uz osadene vrecko vyssej kvality.

Philips ako holandske znacky garantuju slusnu zivotnost ale hlavne spojenie poriadnej funkcnosti s praktickostou produktu. +mile prekvapenie, ktore nebolo v popise produktu, vo vysavaci bolo uz osadene vrecko vyssej kvality.

• Malý a výkonný
    • Ľahký a ľahko ovládateľný
    • Dostatočne veľká taška
    • Dokonale zbiera vlasy a chlpy domácich zvierat
    • Dostatočne dlhá hadica
    • Spätný vzduch z vysávača ide mimo vysávajúcej osoby
    • Mierne vyššia hladina hluku

Počas používania vysávača som veľmi ocenil jeho malé rozmery, nízku hmotnosť a vynikajúci výkon. Okrem prachu a nečistôt vysávač výborne pozbieral aj vlasy a psie chlpy, s ktorými máme problém. Pri vysávaní dobre cestoval, kolieska sa ľahko otáčajú a aj hadica je pomerne dlhá. Vrecko na prach je dostatočne veľké a čo oceňujem, vzduch z vysávača ide do strán a nefúka na vysávajúcu osobu. Cena je príjemná, vysávač rada odporučím ostatným

• Kompaktné rozmery
    • Vysoký sací výkon
    • Kovová teleskopická rúra
    • Ľahký
    • Drahšie náhradné tašky

Vysávač ma príjemne prekvapil svojím sacím výkonom, najmä na ľanových a plávajúcich podlahách, kde sa doslova prilepí. Čo na ňom oceňujem, je jeho veľkosť a skladovanie. Spracovanie je robustné, plastové časti vyzerajú, že niečo vydržia. Veľmi pozitívne hodnotím teleskopickú trubicu, ktorá nie je plastová, ale kovová, takže nehrozí jej zlomenie pri vysávaní.

• Ľahký, malý, dlhý kábel

Vysávač ma veľmi dobre prekvapil a som z neho veľmi nadšená. Som malý, ale zároveň perfektne vysáva, je ľahký a pri vysávaní jazdí hladko, takže sa nemusím stále otáčať a silou mocou ho ťahať za sebou. Teleskopická tyč je ľahká, takže mi pri vysávaní nepadá ruka, dá sa vysunúť vysoko, takže vysávač je vhodný aj pre vysokých ľudí. Veľkým plusom je aj dlhý napájací kábel. S vysávačom som vysávala koberce, dlaždice aj linoleum a so všetkým si poradil a s mačacími a psími chlpmi je to hračka.

• Nízka hladina hluku
      • dlhý kábel 9 m
      • Teleskopická trubica
      • dva nadstavce
      • antialergické vrecko

Vysávač používam na 3 typy podláh (vinylová podlaha, koberec a dlaždice) a bez problémov dokáže vysávať všetky typy povrchov vrátane prachu. Dlhý kábel umožňuje vysávať celý dom zo zásuvky v jednej zásuvke. Veľmi vítané je antialergické vrecko, ktoré zabezpečuje zachytenie všetkého nasatého prachu. Hlučnosť je oproti predchádzajúcim vysávačom polovičná.

• sací výkon
        • dĺžka kábla
        • 360° otočná hadica
        • Teleskopická hadica
        • hmotnosť vysávača
        • Skladovací objem vysávača
        • možno by mohol byť trochu tichší, nie je hlučný, asi ako bežný vysávač, ale ako mama malého dieťaťa by som privítala tichší vysávač, aby som mohla vysávať aj keď malý spí

Z vysávača Philips som naozaj nadšená. Hľadala som vysávač, ktorý by si poradil s bežným neporiadkom po dieťati aj s jemnými chlpmi našej mačky. Vysávač si poradí nielen s tým, ale dokáže vysávať aj jemný prach. V kúpeľni máme tmavú podlahu a keď som tam išla vysávať, neverila som, že takhe krásne povysáva aj prach. Kúpeľňa vyzerala, akoby som ju práve vytrela. Sací výkon vysávača je naozaj špičkový. Skvelá je aj dlhá šnúra, takže vysávač zapojím na chodbe a zvládnem vysať všetky miestnosti, nemusím stále odbiehať prepínať do inej zásuvky. Nadchla ma aj otočná hadica, pri vysávaní nemusíte vysávač otáčať za sebou pri každej zmene smeru, hadica sa jednoducho preklopí, takže vysávač stojí na mieste. Môj partner ocenil aj teleskopickú tyč, ktorú si môže nastaviť podľa svojej výšky. Vysávač krásne vysáva aj pod nízkou postieľkou, keď otočím trubicu. Vysávač by som odporučila každému, kto nechce denne vytierať a hľadá kompaktného, ľahkého a výkonného pomocníka.