Orava VY 224 G

Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variantDarček2,89 €93 % • 23 360 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 010 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 594 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,28 €88 % • 3 980 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €881 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 837 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €96 % • 2 465 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 534 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant6,5 €100 % • 316 recenziíĎalšie informácie

akumulátorové

• Rýchlosť
    • Drzý pracovník prepravnej služby
  • , zakúpené v OKAY.sk

Výrobok zatiaľ slúži na 100 % a zatiaľ nesklamal moje predstavy.uz som odporúčala výrobok mojim známym,niektorí sa vyjadrili,že by sa aj im taký zišiel,možno si ho vraj asi kúpia

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Vysávač išiel hneď na reklamáciu, nakoľko nešiel zapnúť.

Typ vysávača
Vysávanie
mokré, suché
Napájanie
akumulátorové

Ručný vysávač - ORAVA VY-224 G: ručný vysávač so zabudovaným akumulátorom umývateľný permanentný filter vysávanie suchých i mokrých nečistôt indikátor dobíjania batérií dobíjacia základňa s adaptérom (možnosť pripevnenia na stenu) jednoduché čistenie filtra

Technické parametre: doba prevádzky max. 20 min bez dobíjania,

Li-Ion batéria 14,8 V (2 200 mAh), napájanie: 18 V, 500 mA, Príkon: 100 W

• Rýchlosť
    • Drzý pracovník prepravnej služby

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Vysávač išiel hneď na reklamáciu, nakoľko nešiel zapnúť.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Napájanie
    • Filter
    • Dizajn
    • Cyklónový systém veľmi prehnaný
    • Nešťastný dizajn nabíjacieho konektora

Som spokojný. Medzi ručnými vysávačmi ponúka jedno z najvyšších napätí. To znamená, že 14,8 V obsahuje celkom 4 lítiové články, čo zvyšuje hmotnosť, ale vysáva oveľa lepšie. Bohužiaľ, výrobca deklaruje pri tomto type vysávača aj možnosť mokrého vysávania. Preto musel a kvôli vysokému výkonu mohol pred turbínu namontovať veľmi účinný a hustý filter, ktorý strašne obmedzuje prúdenie vzduchu. Cez filter nemôže prejsť nič, dokonca ani voda, ale sanie je veľmi oslabené. Vyriešil som to tak, že som na nasávací otvor do filtračnej komory nalepil utesnenú silonovú sieťku (kuchynská čajová sieťka 32 Kč) a pôvodný hustý filter som nahradil dvojvrstvovou dýchacou rúškou (7 Kč) pripevnenou gumičkou na vlasy zo starej vnútornej rúrky. Teraz síce nemôžem vysávať kvapaliny, ale vysávač je oveľa účinnejší na prach. Pre moje deti je problematické správne trafiť vysávač na nabíjací stojan.

• , zakúpené v Andrea Shop

• Šikovná vecička na drobné smetie.
  • , automaticky preložené z Heureka.cz

Kupujem túto značku po druhýkrát kvôli mojej spokojnosti s predchádzajúcim produktom

• dobrý sací výkon
    • príslušenstvo v balení
    • možnosť vysávania vody
    • možnosť montáže na stenu
    • Čas ukáže, ale za tú cenu to asi nič nie je :D

Na príležitostné vysávanie menších plôch je úplne postačujúci, čo by človek za túto cenu chcel ;)

• , zakúpené v 4home.sk

• Kedykoľvek po ruke

Malý, rýchly pomocník, ktorý poslúži na menšie ale hlavne rýchle po vysávanie smetí pod stolom, alebo okolo kuchynskej linky. Nemusím vždy vyťahovať velky vysávač. Tak isto vysaje aj menšie množstvo vody.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Vyžadovalo by si to predĺženie predlžovacej rúrky so štrbinami. Sací výkon je však dobrý.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • zatiaľ krátky čas, ale spokojný, dostatočný výkon, bohaté príslušenstvo
    • pekný vzhľad
    • vysáva aj vodu
    • zatiaľ nič

Mám už niekoľko vysávačov tohto typu, tento je najlepší