Niceboy ION Hurricane H7

TOP 25 v kategórii Vysávače

Niceboy ION Hurricane H7

Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variant% Zľavový kódZdarma93 % • 20 397 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 11 153 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €89 % • 4 199 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 531 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 225 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 263 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 808 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,49 €97 % • 42 453 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma94 % • 11 702 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 10 910 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,98 €97 % • 2 419 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 500 recenziíĎalšie informácie

• Jednoduché vyčistenie nádobky
    • Svetlo v úrovni podlahy
    • Výdrž batérie
    • Nie je samostojiaci
    • Stanete sa závislí na vysávaní :-))

Dlho som hľadal aký vysávač vybrať. Vždy sa riadim kritériom cena/výkon a myslím, že som sa rozhodol správne. Vysávač má dostatočný výkon na podlahy v stupni č. 1, na koberce v stupni č.2. Podlahové svetlo vám vykreslí všetky chlpy, nečistoty a prach, že som až neveril koľko toho na podlahe leží, pretože pri bežnom dennom svetle, resp. bytových lámp máte pocit, že máte čisto. Pravdu sa však dozviete až s podlahovo úrovňovým prísvitom, preto ma prvé vysávania natoľko pohltili pocitom, že musím mať všade perfektne povysávané, že som ani celý 3 izbový byt nedovysával, keďže som "scucal" celú batériu lebo som šiel na plný výkon t.j. v stupni č 2.. Neskôr som sa s ním už naučil vysávať a to tak, že prepínam do dvojky iba na kobercoch a miestach, kde si to vyžaduje väčší výkon. S týmto užívaním vydrží vysávať byt na jedno nabitie aj dva krát. So sklopným kĺbom sa dostanete aj na také miesta, kde ste predtým nedosliahli, resp. sa vám nechcelo zohýbať. Bohaté príslušenstvo umocňuje pocit skvelej voľby výberu. Čistenie nádobky je jeddnoduché jedným stalčením gombíka na zbernej nádobke. Odporúčam kaýždé dve -tri vysávania vyklapať a vypláchnuť vyberaciu časť filtra so sitkom, predfiltrom a filtrom, zvýši to sací výkon o minimálne o 30% keďže jemný prach sa udržiava práve v týchto filtroch. Zamrzí, že vysávač nie je samostojiaci a je potrebné ho umiestňovať niekde do rohu, nie je to však nejaký veľký defekt s ktorým by som nevedel žiť. Dávam 4* hodnotenie a aby som mhol dať 5* ku ktorým má tento vysávač blízko, by som výrobcovi odkázal iba toto: do ďalšieho modelu inštalovať silnejšiu batériu, ktorá by však zrejme zvýšila jeho hmotnosť čo by mohlo strácať na komfote obsluhovania. V tomto prípade by som asi šiel do verzie balenia dvoch batérií k vysávaču i za cenu mierne vyššej ceny, alebo aspoň zlepšiť rýchlosť nabíjania z aktuálnej hodnoty 3,5 hodiny na 2 hodiny.

Niceboy (značka)

Děkujeme za hodnocení a doporučení vysavače Niceboy ION Hurricane H7.
    Náhradní baterii je možné zakoupit samostatně zde:
    Pěkný den, Niceboy.

• kompaktný, design

Niceboy (značka)

Děkujeme za hodnocení a doporučení akumulátorového vysavače Niceboy ION Hurricane H7. Pěkný den, Niceboy.

• , zakúpené v TPD.sk

• Slušný sací výkon
    • Kompaktné rozmery
    • Veľa príslušenstva v cene
    • Slabá výdrž batérie na jedno nabitie

Slušný vysávač v pomere cena/výkon. Mrzí však slabšia výdrž batérie.

Typ vysávača
akumulátorové
Regulácia sania
Typ filtra
HEPA 13

Akumulátorový vysávač Niceboy ION Hurricane H7 je všestranný nástroj na kompletné upratovanie domácnosti. Konštrukcia 2 v 1 umožňuje používať vysávač Niceboy ION Hurricane H7 ako tyčový aj ručný vysávač. S výkonným 200W BLDC motorom a sacím výkonom až 20 kPa účinne odstráni nečistoty zo všetkých povrchov, pričom technológia Cyclone PRO udržiava stály sací výkon. Technológia MAX Clean optimalizuje filtračný systém HEPA na odstránenie až 99,95 % všetkých alergénov a mikročastíc. Vďaka veľkorysej súprave nástavcov dokáže vysávač Niceboy Hurricane H7 vyčistiť skutočne všetky priestory v domácnosti a batéria ponúka až 40-minútovú výdrž aj pri veľkom upratovaní.

Vďaka konštrukcii 2v1 máte tyčový a ručný vysávač v jednom tele
Konštrukcia 2 v 1 vysávača Niceboy ION Hurricane H7 prináša množstvo výhod pre pohodlné upratovanie. Táto inovatívna koncepcia vám umožňuje rýchlo a jednoducho prepínať medzi režimami tyčového a ručného vysávania podľa potreby. Ako tyčový vysávač je ideálny na upratovanie väčších plôch, zatiaľ čo ako ručný vysávač ponúka rýchle a pohodlné upratovanie ťažko prístupných miest vrátane nábytku, interiérov automobilov atď. Konštrukcia 2 v 1 tak robí z vysávača Niceboy ION Hurricane H7 univerzálny nástroj na kompletné upratovanie domácnosti.

Vysoký sací výkon s technológiou Cyclone PRO na skutočne účinné čistenie
Vysávač Niceboy ION Hurricane H7 je vybavený výkonným 200W bezkartáčovým motorom, ktorý vytvára silný sací výkon až 20 kPa. Vysávač tak odstráni aj tie najmenšie nečistoty zo všetkých povrchov. Inovatívna technológia Cyclone PRO optimalizuje prúdenie vzduchu a pomáha oddeľovať nečistoty, čím zabezpečuje vysokú účinnosť filtrácie. Vďaka tejto technológii si vysávač udržiava konštantnú saciu silu bez ohľadu na to, ako je nádoba na prach plná. Vďaka kombinácii výkonného motora a pokročilej technológie je vysávač Niceboy ION Hurricane H7 dokonalou kombináciou výkonu a inteligentného dizajnu na efektívne upratovanie vašej domácnosti

Nízka hlučnosť
Vďaka účinnému motoru so zníženou hlučnosťou do 78 dB už upratovanie nebude rušiť pohodlie vášho domova.
Veľká nádoba na prach
Vysávač je vybavený veľkou nádobou na prach s objemom 600 ml, ktorá je dostatočne veľká na upratovanie väčších plôch.
Flexibilná ohybná trubica
Šetrite svoj chrbát - vďaka flexibilnej kĺbovej trubici môžete upratovať aj tie najťažšie miesta pod nábytkom bez toho, aby ste sa museli ohýbať.

Vyčistite akékoľvek miesto, akýkoľvek povrch pomocou sady špeciálnych nástavcov
S Niceboy ION Hurricane H7 získate veľkorysú sadu nástavcov. S nimi môžete bez námahy vyčistiť aj tie najťažšie dostupné miesta vo vašej domácnosti. V balení nájdete predlžovací nadstavec so závesom, štrbinovú hubicu na úzke priestory, hlavicu 2 v 1, podlahovú/kobercovú kefu na dôkladné čistenie rôznych povrchov, flexibilnú hubicu na náročné miesta a hlavicu na pohovky a textílie. Táto rozmanitá súprava nástavcov zaručuje, že s vysávačom Niceboy ION Hurricane H7 môžete vysávať naozaj všetko a všade.

Zvládne aj veľké upratovanie vďaka 40-minútovej výdrži batérie
Akumulátorový vysávač Niceboy ION Hurricane H7 sa môže pochváliť dlhou výdržou batérie až 40 minút na jedno nabitie, čo vám umožní efektívne upratovať bez potreby častého dobíjania. Táto dlhá výdrž batérie postačuje aj na väčšie upratovanie celej domácnosti. Súčasťou balenia je nabíjací adaptér pre batériu na pohodlné nabíjanie.

LED osvetlenie
LED diódy na hlavici osvetľujú vysávanú oblasť - takže vám neunikne ani smietka, aj keď vysávate tmavé časti domácnosti.
Nízka hmotnosť
Nízka hmotnosť tyčového vysávača 2,2 kg (1,3 kg v ručnom režime) spolu s ergonomickou rukoväťou zaručujú jednoduchú a pohodlnú manipuláciu.
Odnímateľná batéria
Na jednoduché nabíjanie je možné batériu z vysávača vybrať a nabíjať ju samostatne bez toho, aby ste museli celý vysávač zapojiť do zásuvky.

Univerzálny vysávač vysáva všetky typy podláh
Niceboy ION Hurricane H7 je výkonný tyčový vysávač na všetky typy podláh, ktorý účinne a dôkladne odstraňuje suché a mokré nečistoty všetkých veľkostí. Bez námahy a precízne vysaje nielen tvrdé povrchy, ako sú parkety, PVC alebo linoleum, ale ľahko si poradí aj s kobercami a behúňmi. Vysávač Niceboy ION Hurricane H7 je spoľahlivým partnerom pre čistotu vašej domácnosti bez ohľadu na typ podlahy.

Ľahko vysáva aj ťažko prístupné a zle osvetlené miesta
Vysávač prináša úľavu pre váš chrbát vďaka flexibilnej ohybnej trubici, ktorá umožňuje ľahký prístup bez ohýbania do ťažko prístupných miest, ako sú úzke štrbiny a priestory pod nábytkom. Navyše LED osvetlenie na hlavici vysávača poskytuje lepšiu viditeľnosť pri upratovaní v tieni a v slabo osvetlených priestoroch, vďaka čomu je možné odhaliť aj drobné nečistoty, čo zaručuje dôkladné a precízne upratovanie vašej domácnosti.

Vynikajúci filtračný systém HEPA s technológiou MAX Clean bojuje proti roztočom a alergénom
Vysávač Niceboy ION Hurricane H7 uvítate aj v domácnostiach s alergikmi. Tento vysávač je totiž vybavený účinným filtračným systémom MAX Clean. Jeho základom je integrovaný HEPA filter najvyššej triedy H13, ktorý sa vyznačuje maximálnou účinnosťou filtrácie. Tento filter účinne eliminuje až 99,95 % častíc s veľkosťou do 0,06 mikrometra, čím zaručuje odstránenie aj tých najjemnejších alergénov a nečistôt. Niceboy ION Hurricane H7 tak prináša výnimočný komfort a úľavu nielen alergikom, ale aj všetkým členom domácnosti.

Maximálne jednoduchá obsluha, maximálne jednoduchá údržba
Údržba vysávača Niceboy ION Hurricane H7 je jednoduchá. Nemusíte kupovať žiadne prachové vrecká, pretože všetky nečistoty spoľahlivo zachytí veľká 0,6 l nádoba na prach. Po skončení upratovania stačí stlačiť tlačidlo a nečistoty sa jednoducho vysypú do nádoby. HEPA filter aj rotačná kefa sa dajú ľahko umyť pod tečúcou vodou, čo zaručuje ich dlhú životnosť a udržuje vysávač v perfektnom stave.

Obsah balenia

• Výkon: 200 W, motor BLDC
  • Menovité napätie: 22,2 V DC
  • Kapacita Li-Ion batérie: 2 200 mAh
  • Čas nabíjania: 4-4,5 hodiny
  • Čas používania: 40 min.
  • Kapacita: 0,6 l

• Jednoduché vyčistenie nádobky
    • Svetlo v úrovni podlahy
    • Výdrž batérie
    • Nie je samostojiaci
    • Stanete sa závislí na vysávaní :-))

Niceboy (značka)

Děkujeme za hodnocení a doporučení vysavače Niceboy ION Hurricane H7.
    Náhradní baterii je možné zakoupit samostatně zde:
    Pěkný den, Niceboy.

• kompaktný, design

• , zakúpené v TPD.sk

• Slušný sací výkon
    • Kompaktné rozmery
    • Veľa príslušenstva v cene
    • Slabá výdrž batérie na jedno nabitie

Slušný vysávač v pomere cena/výkon. Mrzí však slabšia výdrž batérie.

Niceboy (značka)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

Za mňa top vysávač za tie peniaze. Vôbec nevadí, že sám nestojí. Zatiaľ je opretý v rohu a nepadá. Používam len slabší výkon, lebo je naozaj silný. Na jedno nabitie som povysávala 80m2 byt až 4x. Teda predošlé recenzie by som si vôbec nevšímala a určite by som ho kúpila znova.

• Ľahký a skladný
    • Vzhľad
    • Ľahké čistenie
    • Odporúčam
    • Batéria by mohla vydržať dlhšie

Dobre vysáva aj koberce.

• Príslušenstvo
    • Kvalitne vysava

Splnil očakavania, odporučam.

• Dobre saje
    • Šikovná kombinácia
    • Vzhlad

Výborný vysávač na rýchle udžanie poriadku.