Recenzie Neato Botvac D 85

(47 z 47 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Všetky recenzie Neato Botvac D 85

Overený zákazník TopRobotics.eu

Pridané: 6. mája 2017

Zakúpený v TopRobotics.eu

• super, som šťastná, že mám poriadok a nemusím ho robiť ja....

je to super vec, podľa možnosti doporučujem každému.....

Pridané: 10. apríla 2017

• Úžasná sacia sila
  • Veľká výdrž batérie
  • veľká prachová nádoba
  • jednoduché čistenie
  • otočná kefka prichytená na magnet
  • tichý

Najlepší robotický vysávač na trhu. Máme ho už vyše roka a zatiaľ maximálna spokojnosť. Nepobehuje chaoticky ako konkurencia po izbe. Izbu si najskôr zmapuje a potom ako prvé povysáva okraje izby a následne uprace celú izbu ako keby v takých pásoch vedľa seba. Máme psíka a je to až neuveriteľné koľko chlpov dokáže povysávať. Prachová nádoba je pri 3 - izbovom byte cca 70m2 postačujúca. Taktiež aj batéria vydrží dosť veľa, byt nám vysaje pohodlne na jedno nabitie a vráti sa sám na dokovaciu stanicu.Otočná kefa v spodnej časti sa dá ľahko vytiahnuť a vyčistiť.Menšia otočná kefka po strane je prichytená magnetom, netreba nič skrutkovať. Neato nám zvládne všetko: parkety,dlažbu a aj rôzne typy kobercov. Dá sa veľmi efektívne naprogramovať na tie dni kedy chcete aby vysával. Nastavenie časového cyklu je samozrejmosťou. Je veľmi tichý.
Neato sa s nami aj občas rozpráva :-) Napríklad nám oznámi aby sme mu vyčistili kefu alebo pri čistení bude na vás pípať aby ste mu vrátili prachovú nádobu späť :-) Je to ako keby ďalší člen domácnosti :-)
Pre Neato som sa rozhodol správne, maximálna spokojnosť.

Miro lackovič

Pridané: 13. decembra 2016

Zakúpený v adva.sk

• po ostatných recenziách na túto značku som sa rozhodol tento model zakúpiť.Sme z manželkou nadšení čo to,, ČUDO,,dokáže neverili sme vlastým očiam koľko prachu sa v tej zbernej nádobke nachádza, len škoda že sa to samé ešte nevyčistí ale stojí to zato si tento model kúpiť.

Vrele odporúčam sme nadmieru spokojný s týmto produktom

Pridané: 15. novembra 2016

Zakúpený v adva.sk

• Vysáva aj v úplnej tme
  • Je to bojovník, prejde aj kobercom s vyšším vlasom (u nás cca 2,5cm)
  • Super výkon na robotický vysávač
  • 60m2 byt nám na jedno nabitie povysáva 2x po sebe
  • Raz bol zmätený lebo sme mu počas upratovania kadejako otvárali a zatvárali dvere tak ani nedošiel do stanice.
  • Sem tam ťukne o skriňu, stenu či iný nábytok ale nič, čo by to poškodilo

Podľa mňa skryje do vrecka 99% robotov aj z vyššej triedy. Chlapčisko má výkon, má systém a chuť upratovať :) Vyzbiera toľko špiny že sme každý raz krútili hlavou kde toto ešte nazbieral (A to chodil 2x za sebou každý deň prvé 3 dni). Povysáva aj vysoký vlas kde aj frajeri z iRobotu zlyhávajú a povysáva aj v tme, čo je bezkonkurečne obrovská výhoda nevysvietiť večer celý dom len preto, že robotický vysávač v tme nevidí.

Pridané: 19. októbra 2016

Spokojnosť

Fruček Ján
Fruček Ján

Pridané: 19. septembra 2016

• Kvalitne vysavanie aj v zle dostupných miestach
  • Výdrž baterií na cca 80m2
  • Vysáva samostatne systematicky a nevynecha žiadné miesto
  • Opotrebovanie filtrov

Je to komfortné keď spustite vysávač a on povysáva celý byt, dokonca aj koberce. Jediné čo urobím , len položím stoličky na stôl aby zbytočne nevysával okolo každej nohy stoličky.
Povysavanie je kvalitné a myslím si že lepšie ako klasickým vysávačom. Tento vysávač som si vybral preto lebo vysáva systematicky. Ine značky pracujú chaoticky .Rozhodne ho doporučujem kúpiť aj ostatným zákaznikom a priateľom

Pridané: 6. septembra 2016

(Upravené 6. septembra 2016)

• nemám žiadne proti

robotický vysávač mám krátku dobu, zatiaľ som s ním spokojná. Perfektný pomocník v domácnosti.

Tomáš

Pridané: 2. septembra 2016

• Inteligentny
  • Rychly
  • Povysava aj kuty

Spolahlivy vysavac ktory vie kde ma chodit a nenura do vsetkeho s moznostou naplanovania upratovania na dane dni a hodiny a dopredu.

LL
LL

Pridané: 1. augusta 2016

• Systematicke vysavanie, ked nevie prekonat nejaku prekazku spravi 3 pokusy a ide dalej, ta masinka naozaj vie co robi a kde je...naozaj radost na neho pozerat.
  • Zatial ziadne, mam ho iba chvilu, ale chvilu som videl v akcii aj inu masinu a nazor o nej som si spravil tiez za tych istych podmienok.

Oproti jeho jedinej konkurencii so systemom teoria chaosu upratovania tento stroj aj vie co robi. Konkurencnu znacku (komercnejsia) som videl u znameho a mal som dojem, ze praca v style beham neviem kadial a hadam to povysavam nie je z mojho pohladu to prave orechove. Je pravda, ze nemal majaky no dokupovat nejake dalsie zariadenia mi pride vyprazdnovanie vreciek zakaznika. Tato masina je lacnejsia a ponuka viac muziky, ten displej na ktory sa niektory stazuju sa da v pohode zvyknut hned v prvy den. Sice nema taku reklamnu kampan za sebou, no ma skutocne naviac. Vrelo odporucam. Co sa tyka hlucnosti tak 774 pri vysavani vydavala hrkotavy zub, bolo pocut plastove ozubene kolieska a ten deklarovany cca 60 dB hluk tomu urcite nezodpovedal. Pri Neate po nabiti som bol milo prekvapeny zvukom, ocakaval som rovnaky hluk, no toto je zvuk malinkeho vysavaca. Dlho som vahal, sledoval diskusie, test a videa dvoch znaciek, aj tych penazi mi bolo luto, no nakoniec som isiel cestou nie komercnej reklamy. Nahradne diely su tiez lacnejsie. Neviem sice ako je na tom vyssia konkurencna osmickova rada no odradilo ma aj dokupovanie nejakych majakov.
Mozno najvyssia 9 rada je fajn, ale tie peniaze uz tomu nezodpovedaju.

Overený zákazník roboticky-vysavac.sk

chorobný leňoch

Pridané: 2. apríla 2016

Zakúpený v roboticky-vysavac.sk

• pracuje samostatne, dobre a spoľahlivo. trvácnosť baterky v ňom zatiaľ hodnotiť nemôžem, lebo ho mám krátko. výborná priechodnosť cez prahy miestností. šetrí váš čas. dúfam, že mi dlho vydrží
  • priestor pre vysávanie každým robotickým vysávačom treba pripraviť (voľné káble na zemi vadia, ľahké tkané koberce treba podlepiť obojstrannou páskou). hoci cena nie je malá, odporúčam si priplatiť.

voči robotickým vysávačom som bol pôvodne skeptický. avšak, presvedčil som sa, že je to kvalitný výrobok. vždy síce nenahradí klasický vysávač, ale pre bežné upratanie stačí. pred kúpou som uvažoval aj nad roombou, ale recenzie a videá rozhodli. neľutujem. odporúčam ľuďom, ktorí žijú sami a pritom pracujú, alebo pre invalidov. neato je kvalitný stroj, ktorého jednoduché menu sa naučí obsluhovať aj opica, alebo policajný vlčiak. diaľkové ovládanie a ovládanie cez internet tento model nemá, a ani mu to nie je treba: je to zbytočnosť.

Pridané: 22. marca 2016

(Upravené 22. marca 2016)

Zakúpený v adva.sk

• Som zatiaľ velmi spokojný ,jedoduché ovládanie a výborne povysáva i rohy miestnosti
  • občas vojde i pod linku a nevie sa dostať von

Overený zákazník DATART.sk

Milan (Zilina)

Pridané: 4. februára 2016

Zakúpený v DATART.sk

• vysava systematicky
  • rozhodne vidno, ze si pameta kde bol a kazde miesto raz prejde
  • pekne zvladne viac miestnosti (na rozdiel od robotov co behaju nahodne alebo potrebuju ine pomocky)
  • skutocne aj vysava, az sa cudujem kolko kazdy druhy den najde prachy a vlasov
  • da sa planovat kedy ma vysavat
  • ceske menu
  • nepletie sa az tak pod nohy kedze vzdy vysava nejaku cast izby/bytu a da sa trosku predvidat kde pojde
  • zatial sa vzdy uspesne vratil nabit sam (okrem toho ked nabijaciu stanicu pri vysavani aspon raz neuvidi)
  • program vysavania SPOT- ale strasne mi chyba, ze sa mu neda urcit plocha ktoru ma vysavat
  • ked ho pustite, nepomerne lepsie sa po nom umyva mopom (manzelka ho zacina mat radsej nez mna:) )
  • dobre vysava rohy a popri stene (ak tam nie je ziadna prekazka)
  • nevadi mu tma na rozdiel od opticky navadzanych robotov
  • u nas si s prahmi poradil vyborne
  • ak nemate vela kobercov tak je to super
  • ak sa kdesi zasekne tak doslova bojuje, dviha zadnu cast, otaca sa a snazi sa odtial dostat a vacsinou sa mu to aj podari
  • nenaraza prudko do veci ( u mna dost dolezity atribut)
  • obcas sa nam kdesi zasekne- kable, velmi uzke miesta kde sa ledva vopchal, ale nie je to priliz caste
  • magneticka paska sa klze po plavajucej podlahe
  • je vysoky 10cm, ale pri prekazke (u nas stred postele) ktora je necelych 10cm tak tam neustale narazal tou "hlavou" s laserom a hladal ako tam prejst asi 5 minut az som ho musel vypnut.. pomohlo az prilepit magneticku pasku na problemove miesto a uz vysava pod postelou paradne
  • miesto, aj ked kazde, tak prejde len raz, nema detekciu necistot
  • cesky jazyk ide nastavit, ale pismenka su inej velkosti a hrubky a niektore vykresluje uplne zle, takze trosku hadate co sa tam pise, ale ziadna tragedia kedze ma fungovat vtedy ked nie sme doma
  • relativne vysoka cena prislusenstva (filtrov, baterky, atd)
  • znecisteny koberec od omrviniek udupany dvomi detmi vysaval 4 krat cez program SPOT kym to bolo fakt ciste(skor beriem ako vlastnost nez ako nevyhodu kedze je to na baterky a nie na 1500w) ale detekcia necistot ako maju niektore ine roboty (napr roomba) by skutocne bodla
  • musite poodstranovat zo zeme vsetko co by sa mohlo namotat- ponozky, uteraky, hracky,... ale to zvacsa aj pri normalnom vysavani
  • este raz dam cenu
  • obcas ma problem s lesklymi vecami
  • namotava vlasy na kefu ( asi polovicu dlhych vlasov namota na kefu takze aj tak ratajte s nejakym casom na udrzbu robota)
  • ak je kdesi sikma plocha na ktoru sa nemoze dostat lebo sa mu smyka, tak mi vypisal chybu ze mam odstranit prekazky z cesty a vypol sa = odstranil som pedale na volant k pc
  • u nas problem s hrackami - skusili sme ako sa bude spravat k drevenym kolajniciam v detskej a zdemoloval ich totalne = pouzili sme nakoniec magneticku pasku

mozno som dal vela negativ, ale kupil by som ho znovu, usetri to cas a je viditelne cistejsie. Skoro som kupil irobot roomba 866,ale ten by nezvladol viac miestnosti a romba 880 s majakmi sa mi uz zdala draha(plus by som aj tak majaky musel este dokupit) a tiez som chcel nieco co vysava viac systematickejsie nez len nahodne buchanie a pobehovanie. Pri mensom pocte izieb by som asi kupil roombu.
Na zaver
Ak mozem poradit nesmiete zacat prepocitavat kolko vas stoji jedno vysavanie (baterka zevraj vydrzi 200-300 cyklov) cize max2 roky a potom 50e baterka, treba filtre, kefy jedna 30eur a viac a uz som kupil aj magneticku pasku 15e. Ked pripocitate cenu robota, tak to kludne moze chodit upratovat aj mlada studentka :P

snad som aspon niekomu pomohol :)

Ľuboš
Ľuboš

Pridané: 1. októbra 2015

• Povysáva systematicky celý 4 izbový byt na jedno nabitie cca za hodinu.
  • Maximalna spokojnost
  • Vyberal som podľa recenzií a testov.
  • Magnetická bariéra
  • Vysávač ju posúva.

Vybral som tento vysávač, lebo má viac rozumu ako niektoré upratovačky.
Neviem si predstaviť že by po byte pobehoval chaoticky, zrejme by nezvládol povysávať na jedno nabitie celý byt 120m2. Mal som obavu či mi robot nebude spúšťať alarm na dome, ale nie nespustí. Takže keď ráno odchádzame zapneme vysávač, zakódujeme dom a keď sa vrátime máme pekne čisto povysávané.
Určite by som ho odporučil.

Juraj

Pridané: 14. septembra 2015

Zakúpený v adva.sk

• Cena výkon super. Vysávač netreba vôbec nastavovať. Pustím a všetko si sám naskenuje a povysava. Vydrž batérie na celé jedno podlažie 80m2.HEPA, nádobka z hora vysáva kúty
  • Zatiaľ som nezistil ako ho poslať domov ked ho prinesiem ručne k stanici, výfuk je zozadu aj ked je mriežka nastavená hore fúka aj do zadu

Cena výkon s porovnaním s IROBOT je podľa mna lepší. Ale je to u týchto modelov hlavne otázka vkusu, vydávajú iba super

Pridané: 3. septembra 2015

• vysava systematicky
  • zatial ziadne

zatial spokojnost, uvidime po dlhsom case

iRobot Roomba 960

iRobot Roomba 960