Narex VYS 20-01

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• prefukovanie filtra
    • vykonny
    • papierovy filter,prašením sa deformuje,odporúčam prefúknuť kompresomrom

Dobrý vysávač, vysaje všetko, dobrý ťah, ale horšie čistenie filtra. Pri vysávaní som to vyriešil natiahnutím silonky na filter, v prašnom prostredí som nalial na dno vysávača trochu vody.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Perfektny saci vykon, velka nadoba a super dlha hadica
    • Vyborny filter, ktory neprepusti nic
    • Je trosku hlucnejsi, ako bezne podlahove vysavace, ale da sa na to zvyknut
    • Uvitala by som kovove predlzovacie trubky, neviem kolko tieto umele vydrzia

Vysavac hodnotim velmi pozitivne, presne nieco taketo som dlho hladala do dielne a pivnice, po stavebnych pracach ako jediny vydrzal a nezaniesol sa motor jemnym prachom.
    Myslim ze kazdy domaci kutil ho oceni. Je celkom lahky, je lahko cistitelny a zvladne s nim pracu aj bezna zenicka;-)
    V tomto pripade kvalita vysoko prevysuje cenu.

Typ vysávača
priemyselné
Príkon
1300 W
Objem vrecka/nádoby na prach
20 l
Vysávanie
mokré, suché

Vysávač pre suché a mokré použitie

Technické parametre

Menovitý príkon 1 300 W

Množstvo vzduchu max. 3 600 l/min

Sací výkon 18 000 Pa

Objem nádoby 20 l

Sacia hadica - priemer 32 mm

Sacia hadica - dĺžka 3,5 m

Hmotnosť 5,7 kg

Dôležité znaky odsávanie bežných nečistôt (prachu, drevených pilín a triesok, kovových stružlín, črepín atď.) do papierového vrecka alebo nádoby prácu bez filtračného vrecka zjednodušuje systém čistenia filtra Press & Clean, zabezpečujúci rýchle očistenie zanesenej filtračnej patrony odsávanie mokrých nečistôt a vodných kaluží priamo do nádoby regulácia sacej sily umiestnená na ručnej trubici možnosť pripojenia elektronáradia otočné kolieska pre ľahkú manipuláciu ľahký a kompaktný pre jednoduché prenášanie

Rozsah dodávky 1 sacia hadica s priemerom 32 mm a dĺžkou 3,5 m 1 ručná trubica s reguláciou sania 2 plastové predlžovacie trubice 1 podlahová hubica 1 vankúšová hubica 1 kefová hubica 1 filtračné vrecko 1 filter pre mokré satie 1 filtračná patrona pre suché vysávanie

1zákazník odporúča produkt

• Perfektny saci vykon, velka nadoba a super dlha hadica
    • Vyborny filter, ktory neprepusti nic
    • Je trosku hlucnejsi, ako bezne podlahove vysavace, ale da sa na to zvyknut
    • Uvitala by som kovove predlzovacie trubky, neviem kolko tieto umele vydrzia

V tomto pripade kvalita vysoko prevysuje cenu.