Levita VC 0030

Príkon
1200 W
Objem vrecka/nádoby na prach
30 l

Kvalitní Vysávač Levita VC0030 za 109.00 Eur.

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • výborný a silný odtah smetí, pilin, hoblin
    • možnost automatického spouštění nářadí přes přidanou zásuvku
    • jednoduchá obsluha
    • jednoduché čištění
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • ještě jsem neměla možnost ho dostatečně prověřit
      • , prevzaté z Heureka.cz

Krátká napájecí šňůra, měla by být min 5 až 10metrů, spíše 10m a hlavně z gumy, pvc se za chladna hůře ohýbá, až skončí záruka vyměním.

• - Cena
        • - Za tu cenu paráda - tah to má, vysává jedna radost.
        • - Přehledný manuál, žádná pidipísmenka. Škoda že jsem ho čet až po použití
        • - Přívodní kabel. Výrobce by snad neubylo, kdyby přidal metr navíc.
        • - Příslušenství uvnitř odpadové nádoby. Lidi čtěte manuály, aby se pak někdo zbrklý jako já nehrabal zbytečně v popelnici..

Potřeboval jsem rychle nějaký větší vysavač, neb stávající se mi nejspíš spálil. Tak rychle jedu do obchodu, beru co mi prodavač hned nabídne, doma rozbalím, zapojím kratičký kabel do prodlužovačky, vysávám, a pak jdu suť vysypat A ouha, příslušenství - kolečka, šroubky, prachový filtr - vše bylo uvnitř odpadové nádoby. Nevím jaká je praxe ostatních výrobců, nebo jestli je tohle nějaký podivný standart, ale bylo by dobré napsat nějaké upozornění hned na krabici, abych se pak nehrabal v popelnici jak ten bezďák..

• Sací výkon OK.
        • Objem OK.
        • U vysavani prachu se zanasi. Kupoval jsem na stavbu.
        • Koupil jsem sacky na Karcher WD6 (i kdyz je Levita bezsackova) - po tom OK.
      • , prevzaté z Heureka.cz
          • krátký kabel, ale není problém koupit si prodlužovačku :)

Levita 30l mě příjemně překvapila silným "tahem", opravdu vycucne každou špínu. Libí se mi odkládací "trny" na sací tyče od hadice, váha je přiměřená, dobře se s ním manipuluje.

• , prevzaté z Heureka.cz
          • plně dostačuje pro domácí dílenské použití

nemám

• , zakúpené v Mountfield

ok

• Dobrá cena
            • v obchodě nemají náhradní filtry a je krátká hadice a přívodní kabel