Kärcher MV 3 1.629-800.0

Vysávanie
suché, mokré

super vysavac

• súhlasím s recenziami ,

Velmi kvalitný vysávač,ktorý splnil moje očakávania na 100%,súhlasím s názorom,že je hlučnejší,ale do rodinného domu v pohode :)

Cena-vykon

Vysávanie
suché, mokré

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Víťaz

Viacúčelový vysávač MV 3 je pri spotrebe prúdu okolo 1000 W rovnako silný ako 1400 W vysávač.

Technické údaje
Hmotnosť bez príslušenstva (kg)4,5
Dĺžka kábla (m)4
Prietok vzduchu-
Príkon-
Vnút. priemer príslušenstva na veľké nečistoty-
Vnút. priemer príslušenstva (mm)35
Hladina akustického tlaku-
Napätie (V)220-240

Špeciálny patrónový filter

Na mokré a suché vysávanie bez výmeny filtra.

Novo vyvinutá podlahová hubica a sacia hadica

Pre najlepší výsledok čistenie, či je špina mokrá alebo suchá, hrubá alebo jemná.
Pre maximálne pohodlné používanie.

Odnímateľná rukoväť

Ponúka možnosť nasunúť rôzne trysky priamo na saciu hadicu.
Na jednoduché vysávanie aj v úzkych priestoroch.

Praktické funkcia fúkania

Všade tam, kde vysávanie nie je možné, pomôže praktická funkcia vyfukovania.
Jednoduché odstránenie špiny napr. z štrku.

Parkovacia poloha

Pre pohodlné a rýchle odkladanie sacej trubice a podlahovej hubice pri prerušení práce.

Praktické odkladanie kábla a príslušenstva

Úsporné, bezpečné a praktické odkladanie sacej hadice, prívodného kábla a príslušenstva.

Zatvárací systém „Pull & Push"

Umožňuje jednoduché, rýchle a bezpečné otváranie a zatváranie nádoby.

Ergonomické držadlo

Umožňuje pohodlnú prepravu stroja.

Kompaktná konštrukcia

Flexibilné a všestranné využitie.
Úsporné odkladanie stroja.

• kvalita (3)
  • hlučnosť (5)
  • príslušenstvo (5)

super vysavac

• Asi dobry vysavac ak s nim nieco vysajete...
    • nie je az taky hlucny
    • lahky
    • ta hlavica je zrejme nejaky vtip (oni len cakaju ,za sa zasmejem a potom poslu novu)
    • najkratsi kabel aky som kedy videla
    • plastove prevedenie trubiek( pozor velmi na nich netlacit)

Nemyslim si ,ze cena vysavaca je az taka nizka , ze sa musi na prislusenstve az tak setrit. H+lavicu musime zohnat novu inac sa pri vysavani pekne zapotime lebo sa musi na nu velmi tlacit , co zrejme nevydrzia tie trubky.Dobry vysavac bez prislusenstva je na nic. Je mi to luto , podla recenzii sme sa celkom tesili ze vysavanie v dome nebude az taka makacka.

• súhlasím s recenziami ,

Cena-vykon
    Odporucam

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Trochu viac hlucnejsi, ale za danu cenu dostatocny vykon

• - Kärcher je pojem vo svete čistiacej techniky,
    • - Kvalitné prevedenia,
    • - Výborný výkon sania,
    • - Absolútne jednoduchá konštrukcia,
    • - Bez problémov je možné vysávať aj najjemnejšie prachy a piliny,
    • - Multifunkčný produkt ako na bežné vysávanie tak aj napr. na kvapaliny, zmiešaný odpad,...
    • - možno cena ďalšieho príslušenstva pokiaľ si kúpite základnú cenovú radu. Ja mám ešte jeden starý Kärcher tak po drobnej úprave používam a zamieňam všetky diely medzi sebou.

Doteraz som už mal vasávače od niekoľkých výrobcov, posledný Kärcher čo mám funguje už 15 rokov a to som s ním vysával aj jemné drevené piliny aj 8 hod. denne. Inú značku ako Kärcher si už nekúpim. Úplne jednoduchá ale kvalitná filtrácia bez žiadnych zložitých výmien filtrov. Hlavný filter som 1 x ročne iba umyl vo vode + vysušil a pokračoval ďalej. Ak vysávam veľmi jemné piliny (napr. po brúsení dreva) dám tam pre istotu aj papierový filtračný sáčok a funguje to absolútne bez problémov. Sáčok som dokonca niekedy vysypal a použil znovu čo ušetrí náklady.

• Značka,cena,výkon

Najlepšia voľba v pomere cena a výkon.

• Super cena

Spokojnost mam tento vyrobok odskusany

Funguje dobre,uvidime casom

• Veľký sací výkon
    • Dobrá cena
    • Možnosť odkladania príslušenstva priamo na vysávač
    • Nič závažné

Dobrý výrobok za prijateľnú cenu. Sací výkon je tak veľký, že je možno trošku na škodu, že nie je možnosť zníženia výkonu pri vysávaní ľahkých predmetov. Z uvedeného dôvodu som nedal 100% pri hodnotení.