Jimmy H8 Pro

Bezdrôtový vysávač Jimmy H8 Pro Jimmy H8 Pro je bezdrôtový vysávač, ktorý váži len 1,49 kg - takže sa mimoriadne pohodlne používa. Vďaka saciemu výkonu 160AW, dodávaným...
356,51 €
Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka Kaufland.sk

Najlepšia ponuka

Do obchodu
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (1)

Do týždňa • 1 variantZdarma5 155 neoverených recenziíĎalšie informácie

Popis produktu

Bezdrôtový vysávač Jimmy H8 Pro Jimmy H8 Pro je bezdrôtový vysávač, ktorý váži len 1,49 kg - takže sa mimoriadne pohodlne používa. Vďaka saciemu výkonu 160AW, dodávaným...

Parametre produktu

Výrobca
Hmotnosť
5.9 kg
Farba
Sivá, Violett
Napájanie
akumulátorové
Typ filtra
HEPA

Parametre produktu

Výrobca
Hmotnosť
5.9 kg
Farba
Sivá, Violett
Napájanie
akumulátorové
Typ filtra
HEPA

Popis produktu

Bezdrôtový vysávač Jimmy H8 Pro

Jimmy H8 Pro je bezdrôtový vysávač, ktorý váži len 1,49 kg - takže sa mimoriadne pohodlne používa. Vďaka saciemu výkonu 160AW, dodávaným vymeniteľným kefám a až 4 režimom čistenia môžete upratovať efektívne a komplexne. S dobou prevádzky až 70 minút môžete upratať celú domácnosť bez zbytočných prestávok na nabíjanie. Vďaka zabudovanému displeju sa zariadenie ľahko používa. Značka Jimmy je súčasťou ekosystému Xiaomi.

Upratovanie môže byť zábava

Tento ľahký bezdrôtový vysávač s ergonomickým dizajnom je ideálny na každodenné používanie. Môžete ho používať kdekoľvek chcete bez toho, aby vás obmedzoval príliš krátky kábel alebo príliš veľká hmotnosť. Jimmy H8 Pro môžete ľahko preniesť do garáže, auta, pivnice alebo na poschodie. Nie je problém ho zdvihnúť ani na vysávanie stropu. Teraz môžete upratovať bez veľkej námahy!

Vyberte si zo 4 prevádzkových režimov

Vďaka 4 režimom si môžete vysávač H8 Pro prispôsobiť svojim potrebám. Pri vysávaní tvrdých podláh, napríklad dlaždíc, najlepšie funguje režim eco. Režim turbo je skvelý na čistenie kobercov a režim max sa zbaví nečistôt aj z tých najnáročnejších povrchov. Inteligentný automatický režim rozpozná typ podlahy a automaticky jej prispôsobí optimálny sací výkon.

S odpadom si poradí v okamihu

Bezkartáčový motor vysávača disponuje rýchlosťou až 100 000 otáčok za minútu. To v kombinácii s patentovanou cyklónovou technológiou, ktorá okrem iného zabraňuje upchatiu, zvyšuje výkon vysávača H8 Pro. Vyniká takým vysokým sacím výkonom, že si ľahko poradí aj s tými najťažšími nečistotami - od prachu, cez omrvinky až po zamotané vlasy v koberci.

Podlahová kefa vhodná pre každého

Podlahová kefa je vybavená 50 mm diagonálnym hriadeľom s tvrdými a mäkkými štetinami. Dôkladne vyčistí väčšie nečistoty, omrvinky a aj tie najmenšie prachové častice. Jimmy H8 Pro uspokojí aj potreby majiteľov domácich zvierat. Špeciálna konštrukcia kefy zabraňuje tomu, aby sa do nej zamotávali chlpy a srsť - nebudete tak strácať príliš veľa času čistením.

Súčasťou balenia je množstvo užitočného príslušenstva

Kompletné vysávanie umožňuje dodávané príslušenstvo. Ohybné predlžovacie rameno a predlžovacia hadica vám umožnia vyčistiť aj ťažko dostupné a vysoké miesta. Elektrická kefa na matrace vás zbaví roztočov - ideálny nástroj pre alergikov. Kefa 2 v 1 je vhodná na čistenie nábytku a štrbinová kefa vám umožní vysávať v úzkych priestoroch, napríklad v priehlbinách stoličiek. Mäkká kefa vám zasa umožní postarať sa aj o tie najchúlostivejšie povrchy.

Odolná batéria - dôkladne vyčistí celú vašu domácnosť

Odolná batéria je zodpovedná za dlhý pracovný čas zariadenia. Tvorí ju 7 článkov s kapacitou 3000 mAh a umožňuje vysávať až 70 minút v režime eco, 30 minút v režime turbo a približne 15 minút v režime max. Vysávač môžete pohodlne nabíjať počas skladovania vo zvislej polohe pomocou špeciálnej základne. Batériu môžete tiež vybrať a nabíjať samostatne a vymeniť ju.

Dôležité informácie na displeji

Prehľadný displej vám poskytne najdôležitejšie informácie o prevádzke vysávača. S jeho pomocou rýchlo zistíte úroveň nabitia batérie a stav filtra. Môžete tiež skontrolovať aktuálny režim vysávania. Na displeji sa zobrazujú aj chybové kódy. Vďaka týmto informáciám môžete vysávač H8 Pro ľahko udržiavať v skvelom stave a optimálne plánovať plán upratovania.

Hygienické používanie

Vysávač Jimmy H8 Pro môžete ľahko udržiavať v čistote a obmedziť kontakt s odpadkami. Hriadeľ kefy a filter môžete umývať pod vodou, vďaka čomu zostanú dlhšie v dobrom stave. Navyše vyprázdňovanie odpadovej nádoby je neuveriteľne jednoduché a pohodlné - stačí stlačiť tlačidlo a vysypať odpad do odpadovej nádoby.

V krabici -

Ručný vysávač x1 -

Kovová trubica x1 -

Elektrická kefa na matrace x1 -

Elektrická podlahová kefa x1 -

Konektor x1 -

Štrbinová kefa 2v1 x1 -

Kefa 2v1 x1 -

Mäkká kefa x1 -

Napínacia hadica x1 -

Nabíjačka x1 -

Batéria x1 -

Držiak na nabíjanie x1 -

Nabíjací stojan x1

Značka

Jimmy

Model

H8 Pro

Menovitý výkon (W) 500

Menovité napätie (V) 25,2

Špecifikácia batérie 7 x 3 AH, 75,6 WH

Čas manuálnej prevádzky (min) 15/30/70

Prevádzkový čas manuálne + elektrická podlahová hlava (min). 13/20/38

Čas nabíjania (H) 4-5

Sací výkon (AW) 160

Sací tlak(Kpa) 23

Hlučnosť (dBA) 80

Spôsob zberu prachu

Dvojitá klonová

Kapacita nádoby na prach (L) 0,5

Obrazovka displeja

LED

Snímač prachu

Nie

Typ kefového valca

Kombinácia mäkkých a tvrdých štetín

Typ vstupného filtra

HEPA

Odnímateľná batéria

Áno

Podlahová hlava zabraňujúca namotávaniu vlasov

Áno

Nabíjacia základňa batérie

Áno

Spôsob nabíjania

Stojanová nabíjačka

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.