Hyundai VC 800

Do 3 dní • 1 variant3,8 €96 % • 1 241×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €100 % • 47×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €77 % • 3 848×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 675×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 310×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 560×Udržateľný e-shopĎalšie informácie

Prevedenie
bezvreckové
akumulátorové

• , zakúpené v Alza.sk

• Vysávač som kúpil ako doplnkový k robotickému na ťažko dostupné miesta. Vzhľadom na cenu som s ním relatívne spokojný, aj keď ako hlavný vysávač by som ho neodporúčal. Ľahko sa s ním manipuluje a ľahko sa čistí. Má dlhý elektrický kábel, čo je tiež výhoda.

Sací výkon by mohol byť lepší, na koberce to nestačí, auto s tým tiež nepovysávate. Chýba hák na elektrický kábel, ktorý by uľahčil skladovanie vysávača. Zarazilo ma, že pomerne rýchlo sa zahrieva, čo môže byť problém pri väčších priestoroch. Každopádne, vzhľadom na cenu a fakt, že ho používam len ako doplnkový vysávač, môžem ho odporučiť.

• , zakúpené v Alza.sk

• Podarilo sa mi kúpiť vysávač,kde sa hubica nedá pripojiť na teleso vysávača, hubica jednoducho spadne, určite neodporúčam.

• vynikajúci pomer kvality a ceny
    • Celkom dobrý sací výkon a vzhľadom na dĺžku el.kábla aj výborný dosah.
    • nezaberá veľa miesta
    • Trochu je problém s uskladnením- nedá sa oprieť do kúta resp. k stene, nie je samostatne stojací . Ak by mal na rúčke nejaký úchyt na zavesenie bolo by to dobré.
    • elektrický kábel nie ja kam uchytiť po ukončení vysávania

Celkovo vhodný na každodenné expresné povysávanie podláh.

Typ vysávača
mokré, suché
Prevedenie
bezvreckové
akumulátorové

Modulárny bezvreckový vysávač Hyundai VC800 v prevedení 2v1 sa stane ideálnym pomocníkom na rýchle aj dôkladné upratovanie v rozličných prostrediach so zložitejším usporiadaním interiéru. Umožňuje 230V sieťovú prevádzku v režime tyčového alebo ručného vysávača, vďaka čomu sa skvele hodí na vysávanie v takmer každom prostredí. S príkonom 600 W sa vysporiada so všetkými nečistotami a vďaka ECO motoru navyše pracuje aj úsporne.

Kvalitný HEPA filter zachytí aj tie najjemnejšie prachové častice, plesne, vírusy aj baktérie, takže vzduch zostane stále čistý a svieži za každej situácie. Všetky nečistoty potom putujú do 0,5 l prachovej nádoby, ktorá má odnímateľný design pre ľahké vyklopenie obsahu.

Hlavné prednosti

• Vysávač Hyundai VC800 je vhodný na vysávanie dlažby, podláh i kobercov
  • Konvertibilita 2v1 zaručí maximálnu flexibilitu v menších aj väčších priestoroch
  • 600W vysávač sa vysporiada so všetkými nečistotami
  • ECO motora pracuje veľmi ticho a navyše úsporne
  • HEPA filter zachytí drobné prachové častice, plesne, vírusy aj baktérie
  • Všetky nečistoty putujú do 0,5 l prachovej nádoby
  • Nádoba je odnímateľná, čo umožní ľahké vyklopenie jej obsahu
  • Ručnú časť využijete pri rýchlom upratovaní drobných nečistôt
  • Príde vhod pri nešťastnom vysypaní cukru či múky
  • Režim tyčového vysávača sa hodí na dôkladné upratovanie celej domácnosti
  • S teleskopickou rúrkou si nastavíte ideálnu výšku pre väčšie pohodlie
  • Môžete pracovať s akčným rádiom až 8 m – vhodné na väčšie plochy
  • Kovová trubica je potom odolná voči oderom a zlomeniu.
  • Bohatá výbava zahŕňa jemnú kefku a podlahovú aj štrbinovú hubicu

Máte všetko, čo potrebujete!

V balení nájdete širokú škálu príslušenstva, ktoré vám pomôže udržať vašu domácnosť v úplnej čistote. Nechýba tu univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefkou na vysávanie kobercov i tvrdých podláh a tiež štrbinová hubica na odstránenie nečistôt v rebrách radiátorov, v rohoch miestnosti či za neprístupným nábytkom.

S priloženou jemnou kefkou sa môžete pustiť do upratovania pavučín a prachu na stenách, obrazoch a na iných drobných predmetoch, kedy tento nadstavec nepoškodí ani krehkejšie cennosti. S kovovou teleskopickou rúrkou si navyše nastavíte ideálnu výšku na pohodlné vysávanie, kedy môžete pracovať s akčným rádiom až 8 m, čo príde vhod na vysávanie výrazne väčších plôch. Kovová trubica je potom odolná voči oderom a zlomeniu, čo rapídne predlžuje životnosť vysávača Hyundai VC800.

Špecifikácie

• Značka: Hyundai
  • Model: VC800
  • Určenie: komponentný vysávač 2v1
  • Spôsob vysávania: suché
  • Typ vysávača: tyčový / ručný
  • Vhodné povrchy: všetky typy podlahových krytín

Výkon

• Zdroj: 230V elektrická sieť
  • Dĺžka prívodného kábla: 7 m

Akustické vlastnosti - Maximálna hlučnosť: 79 dB

Fyzické vlastnosti

• Farba: čierna, šedá a strieborná
  • Čistá hmotnosť: 1,7 kg

• 1x štrbinová hubica
  • 1x jemná kefka
  • 1x užívateľský návod na použitie

• vynikajúci pomer kvality a ceny
    • Celkom dobrý sací výkon a vzhľadom na dĺžku el.kábla aj výborný dosah.
    • nezaberá veľa miesta
    • elektrický kábel nie ja kam uchytiť po ukončení vysávania

Celkovo vhodný na každodenné expresné povysávanie podláh.

• Super mašinka

Super vysáva - ľahké ovládanie - len banujem že som ho nekúpil skôr. Vrelo odporúčam. Dlhá prívodná šnúra - dám doma do jednej zásuvky a pobehám celý byt / 100m2/.

• Kablovy, takze ho nebudem musiet po dvoch rokoch vyhodit.
    • Kabel je naozaj dlhy a vysavac ma tak dobry dosah.
    • Nahradi metlicku s lopatkou v kuchyni.
    • Vykon v zasade postacujuci.
    • Tlacidlo zapnutia nie je potrebne pocas vysavania drzat.
    • Nema ziaden drziak na stenu a pri postaveni sa zosuva a pada. Vyriesil som to spagatom na rucku a zahaknutie o hacik.
    • Kabel nie je kde navinut, hodili by sa nejake uchyty na tele vysavaca.
    • Nema regulaciu vykonu.
    • Vysypavanie s odklopnym vekom nie je dobry napad. Vysavac je potom zo spodu cely zapraseny.
    • Je potrebne davat pozor na vhodny sklon hubice inak jej dviha predok a vysavanie je menej ucinne. Dovodom je zrejme prave konstrukcne prevedenie, kde je motor na konci rucky.
    • Mozno by som uvital este trosicku viac vykonu, ale v podstate staci aj to co je.
    • Uvital by som dlhsiu strbinovu hubicu a pripadne aj ohybnu hadicu na pripojenie strbinovej hubice.
    • Nie som si moc isty kvalitou hubice, tak dufam, ze vydrzi. Predsalen pri tomto type vysavaca podlahova hubica je dost namahana.

Chcel som tycovy kablovy vysavac do ktoreho som nechcel privela investovat. V Mall.sk som ho kupil za dobru cenu. Ved ma sluzit najma v kuchyni ako nahrada za metlicku a lopatku. Vysavac vysava a tak je to v pohode. Je to omnoho rychlejsie ako zametanie :-). Za tie peniaze moze byt a ja som spokojny.

Ľahká a pohodlná obsluha. Ľahké rozoberanie a prístup k jednotlivým častiam. Šnúra dostatočne dlhá. Priehľadný zásobník na odpad, hneď sa dá vidieť stav naplnenia. Vhodný na krátke až stredné vysávanie, napríklad kuchynské priestory alebo na rýchle upratovanie. Tlačidlo po dlhšom podržaní slúži ako prepínač. Ergonomický tvar zabezpečuje pevné a stabilné uchopenie.