Hoover SN 75011

vreckový vysávač • hlučnosť 72 dB • 3,2l vrecko na prach • indikátor plnosti vrecka • EPA filter • 6m kábel • akčný rádius 9,1 m...
69 €

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
    Napájanie
    káblové

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Pekné spracovanie na pohľad, silný sací účinok.

Sú to peniaze verzus kvalita. Vysávač dlho nevydrží kvôli menej kvalitným hubiciam, aktívnu životnosť odhadujem na maximálne dva roky.

• Dobrý výkon, výhoda dlhého kábla, dobrá manipulácia. Spokojnosť
        • , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Takže kde asi som si to objednal, takže som mal smolu, ale stavy som mal veľké šťastie a rýchle spracovanie a dodanie objednávky len perfektný produkt, ktorý som potreboval, vrelo odporúčam všetkým.
            • Dlhý dosah kábla
            • Relatívne tichá prevádzka
            • Kovová časť plastovej trysky vypadáva
            • Nepohodlie pri vysávaní (je potrebné neustále dávať pozor na vypadávanie hubice)
            • Relatívne ťažký
            • Nekvalitný plast
            • Veľa nástavcov, všetky sú však dosť zle vyrobené

Snažila som sa vybrať produkt v strednej cenovej kategórii, avšak pri tejto značke som sa spálila. Základnou funkciou vysávača je, aby sa s ním dobre vysávalo, v tomto prípade je to skôr naštvanie.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
            • Je to poriadne na nič.
            • (Zatiaľ) jazdí pekne.
            • Vysávač je pomerne veľký a ťažký, po prvom použití parkovacieho držiaka pre hubicu na zadnej strane sa lyžiny zlomili, sú vyrobené z fóliového plastu!!!
            • Šnúra by mohla byť dlhšia.

Pred kúpou nového spotrebiča si vždy prečítam recenzie; usmiala som sa, keď jedna zákazníčka napísala, že nemôže vysávať, pretože lux je veľmi silno zovretý. Hneď som si na to spomenula, keď som vysávala prvýkrát. Ide o to, že zo schémy som nevedela celkom bezpečne rozoznať, ktorý nadstavec je na koberce, a samozrejme som použila ten na tvrdé podlahy. Aj pri nízkom výkone bolo takmer nemožné pohnúť hubicou. Ale po výmene za správny nástavec je všetko v poriadku, dokonca som vysával na plný výkon bez toho, aby som "strhol koberec z podlahy". Bohužiaľ držiak na zaparkovanie hadice s hubicou sa hneď zlomil, prekvapilo ma, že je to tenký tvrdý plast. Hádam "súdruhovia" niekde šetrili.... Inak môžem 100% odporučiť.

• Kvalita vákua
            • Dlhý prívodný kábel
            • Hadicu je veľmi ťažké z vysávača vybrať.
            • 4A hovorí samo za seba, preto sme sa do toho pustili
            • dobrá cena

všetky viac namáhané plastové časti sa po dvoch mesiacoch používania zlomili

• Malé
              • svetlo
              • skladacie
              • výkonný
              • Upevnenie teleskopickej trubice v hadici by mohlo byť pevnejšie - trubica vypadáva
            • , automaticky preložené z Heureka.cz
              • 4x A, na najnižšej úrovni má super ťah. Prekvapila ma aj hladina hluku, kde som si myslel, že bude hlučnejší.
              • Sme vysokí a tento vysávač nám úplne vyhovuje.
              • Pripojenie hadice a tyče je dosť zložité, čo robí manželke trochu problém a občas ju pustí.

Za tie peniaze, slušná kvalita, spokojnosť s výberom.

• Dlhý kábel, dlhá teleskopická tyč, krásna farba ☺