Hoover HY71PET 012

Trieda emisií prachu z vysavača
    Trieda účinnosti vysávania kobercov
    Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
    B

bezvreckový vysávač • vhodný pre koberce i podlahy • energetická trieda A • hlučnosť 80 dB • príkon 700 W • umývateľný EPA filter • 6 úrovní filtrácie • teleskopická trubica • otočné pogumované kolieska • 8m akčný rádius • 3,5l nádobka na prach • parkovacia pozícia • hubica All Floors Pre • hubica Carpet Optimax • hubica Parquet • mini turbo kefa • štrbinová hubica • prachová kefa • hubica na nábytok

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Moja manželka je úplne spokojná.Tichý, dobrý sací výkon.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
      • Žiadne nie sú!
      • Mimoriadne náročná údržba!

Ide o vysávač, ktorého servis je najnáročnejší a jeho vlastnosti vôbec nezodpovedajú úsiliu, ktoré je potrebné vynaložiť na jeho údržbu. Kúpa tohto spotrebiča sú peniaze "vyhodené do vetra" a keby som nemal člena rodiny s alergiou na domáci prach, nikdy by som si ho nekúpil!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Mám alergie a tento typ vysávača filtruje vzduch v miestnosti od prachu
      • Vybral som si veľmi dokonalý vysávač, myslím a zažívam, že sa veľmi silno vysáva, samozrejme, že sa to dá kontrolovať.
      • Musím spomenúť aj cenu, pretože tento vysávač môžete získať za rozumnú cenu.
      • Jedinou chybou je, že musíte často meniť vodu v nádrži, mohla by spotrebovať veľa vody. Ak chcete vysávať celý byt s rozlohou 70 metrov štvorcových, musíte ho vymeniť aspoň trikrát.

Od roku 2000 mám vysávač na mokré vysávanie, ale bohužiaľ nevysáva prach tak dobre, ako by mal, takže už asi rok hľadám vysávač na mokré vysávanie. Tento typ nevyfukuje polovicu prachu späť do bytu. Nie je potrebné ísť po vrecku na prach. Nazbierané nečistoty jednoducho vysypem do toalety.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Výhody ! Bohužiaľ sme nezažili žiadne výhody zakúpeného produktu! Nemohli sme ho použiť viac ako trikrát, stalo sa to nebezpečným! Neodporúčam nikomu, aby si ho kúpil! !! !
      • Zariadenie má niekoľko filtrov , mohli sme ho použiť trikrát! !! !! Pretože stroj nasával špinavú vodu cez filter pred elektromotorom , pravdepodobne je to v časti elektromotora ! !, voda a elektrina nie sú dobrá kombinácia! A tento filter je tak znečistený (kvôli malým lamelám vo filtri), že jeho čistenie je ťažké alebo dokonca nemožné! V dôsledku toho sa výkon stroja znížil na minimum a vysávač Hoover HY71PET 012 s vodným filtrom vydáva odporný, zatuchnutý plesnivý zápach! ! vyhodiť z okna po približne dvoch týždňoch používania pre 36.

Vysávač Hoover HY71PET012 s vodným filtrom, ktorý v dobrej viere distribuuje spoločnosť MALL. s.r.o., predstavuje nebezpečenstvo pre vás a verejnosť!!!! TECHNICKÉ A HYGIENICKÉ PROBLÉMY SPÔSOBENÉ ZMIEŠANÍM VODY SO ŠPINOU !!! Tieto problémy sme nahlásili spoločnosti MALL s.r.o. s pripomienkami , reakcia spoločnosti MALL je hanebná a urážlivá, pretože ( skutočne sme prekročili lehotu na vrátenie výrobku ), ale nie je mojou vinou, že bohužiaľ problém nebol včas zistený ! ! MALL síce ponúkol opravu zariadenia - jeho kontrolu , ale zariadenie už nepotrebujem, pretože nie je záruka, že sa tento problém v blízkej budúcnosti nevyskytne znova ! Spoločnosť MALL s.r.o. funguje a profituje z dobrej vôle svojich zákazníkov! ! Moja viera a dôvera v spoločnosť MALL Ltd bola otrasená! Zariadenie som ochotný vám poslať znova len vtedy, ak vrátite kúpnu cenu a ospravedlníte sa! !! ! Hanba za vašu nesprávnu obchodnú politiku! !! Sklamaný zákazník : János Bárány

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Vysávač mám pomerne krátko,zatiaľ som veľmi spokojná a určite by som vysávač odporučila,ale každý má inú predstavu a potrebu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Náš predchádzajúci vysávač sme nahradili vodným filtrom.
      • Mohlo by to byť výkonnejšie...

Vďaka technológii filtrácie vody.