Hoover CH50PET 011

Trieda emisií prachu z vysavača
Trieda účinnosti vysávania kobercov
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
A

bezvreckový vysávač • vhodný pre koberce aj podlahy • energetická trieda A+ • hlučnosť 76 dB • príkon 550 W • EPA filter • teleskopická trubica • otočné kolieska • akčný rádius 7,5 m • 5m kábel • 2,5l nádobka na prach • parkovacia pozícia • držadlo na prenášanie • hubica All Floors Extra • hubica Carpet Optimax • hubica Parquet • hubica Mini Turbo Pet • štrbinová hubica a prachová kefa 2v1

1zákazník odporúča produkt
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Líbí se mi, že díky průhledné nádobě vidím množství prachu při vysávání.
    • Vysavač má silný tah.
    • Vysávání koberců je trochu problematické, s hubicí na koberce to nejde, skoro mi to rve koberec. Musím použít nástavec na podlahy a zmírnit tah vysavače. Předpokládám, že je to moje nezkušenost, a že na to časem přijdu.

S vysavačem jsem spokojená, protože jsem chtěla bezsáčkový. Líbila se mi třída A+, provedení a také cena.

• lehký
    • tichý
    • vícero hubic na podlahy
    • velký sací výkon
    • malá hubice na prach

splňuje to hlavní co od vysavače očekávám - vysavá. Pracuje se s ním celkem dobře, je lehký a má celkem slusný výkon. Jen příslušenství na vysavaní něčeho jiného než podlah je omezené - jen malá hubice na prach a hlava s rotačním kartáčem na zvířecí chlupy.

• kvalitně vysává
    • tichý
    • lehký
    • množství příslušenství - na parkety, turbokartáč na zvířecí chlupy,...
    • snadná manipulace
    • hezký design
    • filtr se rychle ucpe vlasy a vysavač pak ztrácí výkon, musí se často čistit, ačkoliv odpadní nádoba je téměř prázdná
    • poutko na postavení vysávací hubice do vysavače je z měkkého plastu, očekávám, že co nejdříve se uttrhne a hubice se pak bude muset válet po zemi

Levný výkonný vysavač s dobrým poměrem cena výkon.

• Saje velmi důkladně
    • nemá regulaci sacího výkonu
  • , prevzaté z Heureka.cz

Produkt jsem si vybrala podle výkonů sání koberců. Výkon dokonalý, snad až moc. Nevýhodu je, že nefunguje registrace produktu na slibovanou záruku 5 let. Na můj e-mail mi dosud nikdo neodpověděl. Vysavač jsem měla ale druhý den doma, super .

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Zatím mám produkt jen chvíli a jsem nadšená. Zatím skvělá funkčnost.
      • Vysoký sací výkon
      • Lehký
      • Snadné vypraznování
      • Docela bohaté příslušenství
      • Prodloužená záruka na 5let
      • Nemá regulaci výkonu sání
      • Sací hadice a teleskopická hubice jsou horší konstrukce

Solidní vysavač za dobrou cenu. Má své chybky ale ty nepřevažují pozitvní vlastnosti výrobku.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • nízký výkon a opravdu dobrý tah
      • nízká hmotnost
      • pohodlné čistění odpadové nádoby
      • některé plasty jsou velmi jemné až fórové
      • tím pádem se např. mřížka hepafiltru sama uvolňuje a vypadává, ačkoliv je v pořádku
      • kvůli nízké hmotnosti se občas vysavač sám překlopí na stranu
      • elektrický kabel je také dosti "jemný", tedy se snadno někde zadrhne (pod dveřími)
      • součástí balení není náhradní filtr, tedy pokud ho vyperete, neysáváte, u předchozího vysavače byly 2 na výměnu

Jsem spokojený, ale vysavač má drobné mouchy, které jsou zbytečné. Hlavně nepevné plasty, které při deformaci těla vysavače mají tendenci odpadávat (mřížka hepafiltru). Chybějící náhradní sada filtrů pro práci pokud se filtr suší je vyslovené mínus. DOPLNĚNÍ: musel jsem zredukovat hodnocení kvůli serivsu. Hoover vás přehodí na BMK servis, ten vám ne žádost s číslem neodpoví, na infolince se dozvíte, že si máte vše vyřídit na webu (objednat náhradní díl), tam ovšem díly pro daný model nejsou. Šílenější způsob poskytování servisu jsem nikdy neviděl.

• Tichý dobre vysava
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • Vysoká sací schopnost a to i na koberce.Super rotační kartáč na zvířecí chlupy a bohaté příslušenství.Je bezsáčkový což mi vyhovuje.
      • Chybí mi regulace tahu vysávání.Je jen malá regulace na tyči.Je potřeba se s ním naučit vysávát.Má opravdu silný tah.