Hoover AT70 AT65011

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Na koberce
Prachová kefa

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Presne splnil moje očakávania podľa popisu parametrov.
    4 x A, naozaj nízka hlučnosť a váha , bohaté príslušenstvo, lacné sáčky.

• ZA danú cenu skvelé parametre

Slabé spracovanie výrobku. Sacia hadica vôbec nedržala vo vysávači. Nedal sa zavrieť poklop po otvorení. Vymenili sme v Malle za inú značku v podobnej cene.

Indikátor plnosti vrecka
Trieda účinnosti vysávania kobercov
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Na koberce
Prachová kefa

vreckový vysávač • príkon 700 W • 5l sáčok • indikátor naplnenia • hlučnosť 61 dB • teleskopická trubica • hubica 2v1 • nadstavec na nábytok • štrbinová hubica • prachová kefa • nadstavec na parkety • energetická trieda A Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt

• Ťažký
    • Ťažká teleskopická trubka
    • Zlá pohyblivosť
    • Malé kolieska

Používam ho asi osem mesiacov. Jediné čo sa mi páči je nízka hlučnosť. Manželka sním nechce vysávať lebo je ťažký a veľký. Kryt priestoru na vrecko sa dal otvoriť len asi na 10cm, až po silnom potiahnutí(niečo prasklo),až potom som mohol vymeniť vrecko. Kryt na vrecko poriadne netesní. Hadica slabo drží vo vysávači. Vysávač zastaví aj najmenšia nerovnosť. Veľmi malé kolieska. Po dlažbe hrkocú a po koberci sa skôr šúchajú ako krútia. Tenká elektrická šnúra, keď nedám pozor tak sa zasekne pod nábytok. Teleskopická trubka je pre ženu ťažká. Hlavná hubica z kefkou má zbytočný kľb z kolieskami ktorí je viac na škodu ako na pomoc pri vysávaní(nadskakuje po koberci aj po dlažbe). Možno to vadí len mne, ale starý vysávač mal kovové trubky dve omoc ľahšie, dobre sa pohyboval, kábel bol hrubší a nezachytával sa pod kolieska a nábytok. Vysávač som objednal lebo mal nízku hlučnosť. Ostatne som neriešil. Moja chyba. Za tú cenu som mohol kúpiť aj lepší.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Presne splnil moje očakávania podľa popisu parametrov.
    4 x A, naozaj nízka hlučnosť a váha , bohaté príslušenstvo, lacné sáčky.

• ZA danú cenu skvelé parametre