Gallet ASP 130

káblové

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Perfektne vysáva , ľahká manipulácia
    • Žiadna

Vysávač som kúpila na základe odporúčania syna. Neľutujem, pretože vysávač je skladný, ľahko sa s ním manipuluje, hadica sa pripojí pootočením a dodatočným kliknutím . Extrémne silno vysáva , v nádobe bol aj najjemnejší prach. Po vysávaní som zbernú nádobu vybrala , vyčistila , umyla , tak isto som opláchla filter . Odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• Ľahko manipulovateľný, zatiaľ silný výkon.

Netreba vrecká

D
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Napájanie
káblové

bezvreckový vysávač • príkon 850 W • 1l nádobka na prach • hlučnosť 75 dB • ECO motor • HEPA filter • mechanická regulácia na držadle hadice • akčný rádius 8 m • držadlo pre ľahkú manipuláciu • 5m kábel • predné koliesko otočné o 360° • mäkčené kolieska • automatické navíjanie kábla • prelis pre uchytenie príslušenstva pri skladovaní

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Perfektne vysáva , ľahká manipulácia
    • Žiadna

• , zakúpené v Alza.sk

• Ľahko manipulovateľný, zatiaľ silný výkon.

Netreba vrecká

• Má veľmi silné srdce.
    • Má veľmi silné sanie, nekĺže po kobercoch, podlahách, priľne k nim.

Zatiaľ dobré.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vysoký podtlak silné sanie niekoľko typov hláv jednoduché vyprázdňovanie nádoby na prach Páči sa mi!
    • Pripojenie vložky nádoby na prach môže ľahko skĺznuť!

Váš predchodca je pokazený!

• super, parádny výkon.

Dobrý ťah
    Dobrá cena

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Vysáva ako skala, prekvapivo dobré za cenu, potreboval som nejaké čistiace nástroje, ktoré sa odvážim nechať v zriedkavo používanom majetku a bez prachového vrecka, stojí za to peniaze.

• Napriek tomu, že je malý, veľmi dobre vysáva
    • Som spokojná
    • Hadica sa rýchlo odpojí pri vysavani
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • ľahký a veľmi silný sací výkon

kompaktný, ale výkonný.