ETA Poseidon 7865 90030

Popis produktu

Parametre produktu

Typ vysávača
klasické
Hmotnosť
14.4 kg
Hlučnosť
80 dB
Dĺžka prívodového kábla
8 m
Príkon
1500 W
Sací výkon
300 W
Farba
modrá
Objem vrecka/nádoby na prach
5 l
Akčný rádius
11 m
Vysávanie
suché, mokré
Prevedenie
vreckové
Hĺbka
43 cm
Výška
56.5 cm
Šírka
41.5 cm
Hubica na tvrdé podlahy
áno
Štrbinová hubica
áno

Parametre produktu

Typ vysávača
klasické
Hmotnosť
14.4 kg
Hlučnosť
80 dB
Dĺžka prívodového kábla
8 m
Príkon
1500 W
Sací výkon
300 W
Farba
modrá
Objem vrecka/nádoby na prach
5 l
Akčný rádius
11 m
Vysávanie
suché, mokré
Prevedenie
vreckové
Hĺbka
43 cm
Výška
56.5 cm
Šírka
41.5 cm
Hubica na tvrdé podlahy
áno
Štrbinová hubica
áno

Popis produktu

Viacúčelový vysávač ETA Poseidon v prevedení 4 v 1, je určený na suché a mokré vysávanie, hĺbkové čistenie, čistenie okien a prepieranie kobercov alebo čalúneného nábytku. V kategórii viacúčelových vysávačov disponuje vysokým sacím výkonom až 300 W. Skvelé sa tak hodí ako do bytov a rodinných domov, tak aj do menších firiem.

So svojimi funkciami suchého a mokrého vysávania, šampónovania, možností vysávania tekutín a možnosťou vysávania nečistôt a tekutín bude ideálnym pomocníkom.

Súčasťou balenia viacúčelového vysávača ETA Poseidon je univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou, turbokefa pre efektívnejšie vysávanie kobercov, ktorý účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Nádstavec na tvrdé podlahy vám umožní vysávanie tvrdých podláh, ako sú parkety, plávajúce podlahy, dlažby, lino atď. Turbokefa vám umožní efektívnejšie vysávať koberce, účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Ďalej je v príslušenstve stierka, veľká a malá šampónovacia hubica, hubica na umývanie okien, sacie rúrky (kovové dvojdielné), vankúšová hubica s ktorou šetrne vysajete mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie alebo vankúše. So štrbinovou hubicou upracete aj v úzkych a ťažko prístupných miestach, a kefka s jemnými štetinkami vám pomôže upratať na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín - najčastejšie na nábytku, obrazoch, stenách a pod.

Filtráciu zabezpečujú dva mikrofiltre - ochranný motorový a výstupný a syntetický prachový sáčok.

Veľký objem syntetického prachového vrecka 5 litrov šetrí náklady a minimalizuje nutnosť jeho výmeny. Objem odpadovej nádoby na prach / vodu je 8 litrov. Je tu zabudovaný bezpečnostný plavák, ktorý zabráni preplneniu odpadovej nádoby. Objem nádrže na čistiací roztok sú 4 litre. Čistiací roztok možno plniť bez nutnosti demontáže vysávača. Integrované čerpadlo umožňuje účinné dávkovanie čistiaceho roztoku. Svetelná signalizácia vás bude informovať o prevádzke čerpadla. V prípade potreby možno zmeniť režim z mokrého na suchý, zmena je rýchla - v priebehu minúty.

S veľkým akčným rádiom 11 metrov bez problémov dosiahnete aj do vzdialených miest. Ochrana proti prehriatiu motora aktívne ochráni el. motor pred poškodením.

Okamžité zníženie sacieho výkonu možno podľa potreby vykonať mechanický na držadle hadice. Viac účelový vysávač ETA Poseidon je vybavený otočnými kolieskami, ktoré umožnia plynulý pohyb do všetkých strán a zároveň zaisťujú vysokú stabilitu pri jazde. Kolieska sú úplne zakryté a tým sú chránené proti odlomeniu. Pevné a praktické držadlo uľahčí manipuláciu. Pri uskladnení vysávača oceníte úchyt pre upevnenie napájacieho kábla a vertikálnu parkovaciu pozíciu.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor.

Predĺženú záruku si registrujte ZDE .

Špecifikácia:

  • Hlučnosť: 80 dB
  • Objem prachového vrecka: 8 l
  • Typ filtrácie: sáčkový
  • Akčný rádius / dosah: 11 m
  • Príkon vysávača: 1500 W
  • Typ: podlahový

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.