ETA 1434 90038 Apart

Tyčový vysávač ETA Apart pre suché vysávanie má sací výkon 300 W, patrí medzi tichší a jeho akčný rádius je až 8 metrov...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 968 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,48 €97 % • 425 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 456 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie

Indikátor plnosti vrecka
Hubica na tvrdé podlahy
Na sedačky
Štrbinová hubica

Pokiaľ vyberáte druhý vysávač pre drobnejšie upratovanie, alebo máte menší byt, tento tyčový vysávač ETA Apart 1434 svoju prácu dobre zvládne.

Jeho sací výkon 300 Wattov je v tejto kategórii optimálny, naviac patrí k tým tichším a vítaným bonusom je taktiež jeho menšia hmotnosť a rozmery, takže jeho skladovanie nie je problém. Vďaka napájaciemu káblu o dĺžke 7 metrov poskytuje celkový akčný rádius 8 metrov, takže nie je nutné neustále striedať zásuvky.

Vrecko na prach má objem 2,5 litra, ktorý pojme dostatok nečistôt a nemusíte sa tak obávať, že bude hneď plný. S vysávačom je v balení univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou, veľká a malá kovová sacia trubica, hubica na čalúnenie, ktorá šetrne vysaje mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie, alebo vankúše a štrbinová hubica vhodná pre vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach.

Tyčový vysávač Apart

* Unikátny systém zámeny sacích trubíc umožňuje jednoduché prispôsobenie vysávača pre potreby upratovania
* Tichý chod 74 dB (A) eliminuje hluk pri vysávaní
* Veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a údržba
* Akčný rádius až 8 m
* Dĺžka napájacieho kábla 7 m
* Pripojovací priemer príslušenstva 30 mm
* Praktické rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduchú manipuláciu
* Elektronická regulácia pre optimálne nastavenie sacieho výkonu
* Signalizácia plnosti vrecka na prach
* Odnímateľné držadlo s otvorom pre zavesenie vysávača napr. na stenu
* 1 parkovacia poloha pre jednoduché uskladnenie vysávača
* Parkovanie vo vertikálnej polohe
* Praktické držadlo pre jednoduché prenášanie
* Úchyt pre upevnenie napájacieho kábla na vysávači
* Ochrana proti prehriatiu motora - aktívne ochráni el. motor pred poškodením
* Bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka
* Spojovacia poistka pre podlahovú hubicu, držadlo, trubku a príslušenstvo

PARAMETRE
* Napájanie ~230 V
* Príkon 800 W
* Objem syntetického vrecka na prach 2,5 l

FILTRÁCIA
* 2 ks mikrofiltra - ochranný vstupný motorový a výfukový
* filtračné (prachové) vrecko

PRÍSLUŠENSTVO SÚČASŤOU BALENIA
* Univerzálna podlahová hubica s výsuvnou kefou
* Sacia trubica kovová (veľká a malá)
* Hubica na čalúnenie - šetrne vysaje mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie, či vankúše.
* Štrbinová hubica - je vhodná pre vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.)

DOKUPITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

• Nehlučný
    • Ľahko sa s ním manipuluje
    • Veľmi dobre vysáva

• Dobrý výkon...
    • Hepa filter na ETA 1434 90038 Apart nezoženiete nikde v obchode a ani u výrobcu Eta...aspoň ja som po tel.rozhovore neuspel..
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

• Som veľmi spokojná ma super výkon, tichý, dlhy kabel
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• je tichý
  • , zakúpené v ESAT

Zatial bez akychkolvek problemov. Prekvapivo dobry saci vykon

• - veľmi ľahký
    • - príjemne tichý
    • - skvelý výkon
    • - odolné a pevné prevedenie
    • - kvalitná podlahová hubica
    • - vyfukuje vzduch mimo vysávanej plochy, čo je fajn najmä pri parketách
    • - dá sa zavesiť pri skladovaní
    • - malé príslušenstvo príde vhod
    • - možno nasadiť dlhú trubicu aj pod držadlo, aj pred vysávač
    • - vrecká dodáva len ETA, avšak zatiaľ som ich vždy zohnal
    • - pripojovací priemer hubíc 30mm (ťažko zohnať náhradu od cudzích výrobcov)

Jeden z najlepších tyčových vysávačov na 230V aké som kedy držal v ruke!
    Je krásne ľahký, veľmi silný a pritom príjemne tichý. Výkon sa dá regulovať a dokonca informuje LED o naplnení vrecka. Hubica je veľmi kvalitná a nezastaví ju koberec ani parkety. Je tichá a neškriabe podlahu.
    Syntetické vrecka zachytávajú prach veľmi účinne a filter pred motorom mám aj po výmene 10ks vreciek stále ako nový.
    Vďaka konvertibilite zloženia sa s ním dá vysávať aj pod nábytkom, alebo povysávať sedaciu súpravu či postel.
    V menších bytoch 100% nahradí bežný vysávač.

Trochu mi vadí, že má atypické vrecko, ktoré vyrába len ETA, ale zatiaľ som nemal problém ho kúpiť. Veľmi rád s ním vysávam.

• Je trochu ťažší, ale vysáva dobre.
  • , zakúpené v Prva.sk

• Má dobrý výkon
    • perfetne savý
    • má základné nástavce
    • jaho využívam každodenne
    • lepšie omnoho ako metla
    • nepráši sa
    • stačí držať v jednej ruke
    • nemusím sa zohnúť
    • hlavne vrecko vyhodím a dám nové
    • nešpiním si ruky s čistením
    • vysávam sním dlažbu a laminátovú podlahu
    • pre mňa je lepší vysávač s vreckom
    • netreba nabíjať kábel je dostatočne dlhý
    • kábel stočím v ruke a pekne zavesím na tyč
    • je dobre skladovatelný
    • stačí ho oprieť o stenu
    • mala som si ho už skôr kúpiť
    • skvelá cena naozaj neoľutujete
    • jedna drobnosť na nástavci na čalúnenie sa odlepil červený pásik po druhom použití ,ale to nevadí hlavne že všetko dobre vysaje

veľká pomoc pri upratovaní
    šetrí čas
    cena
    výkon
    podľa mňa je vhodný aj pre alergikov
    tyčový vysávač mám prvý krát v živote

• Tyčový vysávač ETA sa mi zdá celkom ľahký, tichý a dobre vysáva.
    • Ťažko sa nasadzujú jednotlivé časti do seba.

Potrebovala som malý vysávač, s ktorým môžem rýchlo povysávať a je skladný.