Electrolux ZUSGREEN+

A
Napájanie
káblové

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• mimoriadne tichý vysávač a má veľmi silný ťah...

tento vysávač som vybrala len náhodne, nič som nevedela o nej,
    keď som vyskúšala, som bola prekvapená, že ako ticho vysáva a že aký silný ťah má, mám doma 3 psíkov a 3 mačičky, tak som potrebovala presne takýto vysávač
    preto odporúčam aj ostatným

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
A
Napájanie
káblové

Vreckový vysávač Electrolux ZUSGREEN + je veľmi úsporný, spotrebováva len polovicu energie, ktorú potrebuje štandardný vysávač s príkonom 2 100 W. To však nemá žiadny vplyv na jeho sací výkon a udržiava vaše podlahy vždy dokonalé čisté, či sa už jedná o dlažbu, koberce či plávajúce podlahy. Vďaka technológii Silent Air je vysávač Electrolux ZUSGREEN + vybavený vylepšenou bezhlučnou hadicou a bezhlučnou, avšak mimoriadne účinnou hubicou AeroPro Silent. Jeho hlučnosť Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Tichý. Hezký. Možnost koupit alternativní sáčky.
    • Plastové madlo po čase prasklo. Nový díl nebyl levný.

Model nám vydržel přes 5 let. V průběhu prasklo plastové madlo. To jsme vyměnili. Pak se porouchal úplně. Protože nám zbylo hodně sáčků, koupili jsme novější model. Snad vydrží déle.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• mimoriadne tichý vysávač a má veľmi silný ťah...

tento vysávač som vybrala len náhodne, nič som nevedela o nej,
    preto odporúčam aj ostatným

• ticha prevadzka
    • vysoky saci vykon
    • prislusenstvo
    • relativne vyssia cena

celkova spokojnost

• Kupovali sme tichý vysávač aby sme nerušili psa keď spí.
    • Je natoľko super, že má vysoký výkon. Vreckový vysávač ELECTROLUX ZUSGREEN+ je vyrobený z 55 % recyklovaného plastu a jeho obal je vyrobený zo 100 % recyklovaného materiálu.
    • používajte jednorázové sáčky, nie ten plátený.

odporúčam

• vynikajúci, tichý, výborne saje

už sme kúpili 2, jeden na chalupu, jeden domov a ešte uvažujeme, že kúpime aj svokre na vianoce, tak som s ním spokojná...a ja som náročná, odchovaná na vysávači rainbow za 3tis.euro:) hľadala som niečo podobné, ale lacnejšie a našla som...

• , prevzaté z Heureka.cz
    • velmi tichý i při nejvyšším výkonu
    • velmi malý tah. Na vysávání koberců není vhodný.
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Neuvěřitelně, ale opravdu neuvěřitelně tichý !
    • Nízká spotřeba
    • Kompaktní
    • Velmi slušný sací výkon
    • Dokonalá filtrace
    • Dlouhá šňůra
    • Madlo na přenášení by mohlo mít prohlubeň pro prsty
    • Příslušenství je takové trochu ošizené
    • Po 4 měsících provozu poměrně dost poškrábaný - plasty lesklé se škrábanci

Vzhledem k ceně, tichosti a výkonu musím stroj pochválit. Koupě rozhodně nelituji.

• luxuje velmi dobře
    • vypadá bytelně, žádné laciné plastíky, vše do sebe dobře zapadá
    • můj předchozí model neměl na hadici přídavný plast, který by měl asi sloužit pohodlnějšímu držení, bohužel jako zlepšení to nevnímám, naopak hadice se drží poměrně špatně, špatně se s ní manipuluje, v užších prostorách se s tím nijak nevytočíte a ten kus plastu je i dost těžký, takže mě za chvíli bolí ruka, než s nástavcem vyluxuju sedačku, podlahové lišty a mezírky mezi skříňkami a zdí apod.
    • je to dost zklamání, myslela jsem, že si zvyknu, ale lux mám už 2 měsíce a luxování se pro mě stalo od té doby dost fyzicky náročná dřina

perfektní sací výkon, jak na koberci, tak na hladkých plochách, jen příště koupím vysavač s lepším držením (tedy bez přídavného plastu, který je dost těžký a překáží - kéž by šel sundat), protože to luxování velmi ztěžuje a znepříjemňuje

• extrémně tichý vysavač
    • velmi dobrá sací síla
    • někdy saje tak moc, že se téměř nedá posouvat po koberci

Vybíral jsem vysavač dlouho a jsem spokojen s tímto výrobkem. Má dostatečný výkon pro vysátí všech povrchů, pracuje se s ním snadno, kolečka jsou pevná a myslím, že vydrží. Tichost vysavače Vás překvapí, byl jsem nadšen. Rozhodně doporučuji.

• -opravdu velice tichý
    • -ekologický a přesto výkonný
    • -kabel dostačující na celý byt
    • - při nejvyšším výkonu pískají hadice nebo nástavce

S produktem jsem velice spokojena.Kvalita za přiměřenou cenu. Je lehký,tudíž po ruce každý den a přesto výkonný. Určitě doporučuji.