Electrolux ZUSDELUXE+

A
    Napájanie
    káblové
    Diaľkové ovládanie na rukoväti

Vreckový vysávač Electrolux ZUSDELUXE + vyniká svojou nízkou hlučnosťou, ktorá dosahuje maximálne 61 dB a patrí tak medzi najtichšie vysávače na trhu. Vysávač je vybavený ergonomickým držadlom ERGO s diaľkovým ovládaním pre ovládanie nastavenia výkonu. K tomu slúži aj digitálny displej, ktorý tiež udáva nastavenie výkonu a je vybavený funkciami elektronickej signalizácie. Vysávač Electrolux ZUSDELUXE + je ľahký a ľahko ovládateľný okolo nábytku a rohov, jeho akčný rádius Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Naozaj veľmi tiché!
      • Praktický regulátor 3v1 vždy po ruke
      • Dlhá prívodná šnúra
      • Sklopná rukoväť
      • Kompaktný
      • Ovládacie prvky na rukoväti
      • Užšia hadica, ale nič tragické

Vysávač sme kúpili po dobrých skúsenostiach s predchádzajúcim modelom. Vysávač je naozaj super tichý, je veľmi kompaktný, takže je dokonale skladný. Praktická je výklopná rukoväť. Veľmi pozitívne hodnotím aj dlhú hubicu. Vysávame hlavne tvrdé podlahy a vysáva veľmi dobre. Koberce zatiaľ nemôžem hodnotiť. Nástavec 3 v 1 je vždy po ruke - výborný na vysávanie prachu z nábytku. Hadica je trochu tuhšia, ale žiadny problém - asi daň za tichosť.

• super - tichý
      • dizajnový kus
      • diaľkové ovládanie v rukoväti bezdrôtové - konečne to vymysleli - žiadne káble v dýze
      • len farba - modrá verzia s diaľkovým ovládaním

vynikajúci vysávač s vynikajúcim saním a množstvom tlmičov vo vnútri, jednoducho tichý. vynikajúci je diaľkový ovládač, nemusíte sa zohýbať, nedotýkate sa tlačidiel papučami

• Veľmi, veľmi tiché
      • Veľký akčný rádius
      • Diaľkové ovládanie
      • Vynikajúca filtrácia prachu
      • Vrecko vo vysávači vydrží dlho (originál)
      • Príjemná rukoväť (nič sa vám nezarezáva do ruky)
      • Relatívne ľahký
      • Výstražné svetlá na výmenu vrecka a filtra
      • Displej zobrazujúci nastavenie výkonu (1 až 5)
      • Jednoduché vkladanie vrecka
      • Vynikajúci uzáver vrecúška S-Bag
      • Tesnenia na každom koncovom uzávere
      • Krásny dizajn
      • ...atď.
      • Po určitom čase prestane spoj na rukoväti mierne tesniť
      • Tryska občas poskakuje na koberci
      • Chýbajúce automatické zatvorenie po odpojení hadice
      • Ovládanie iba na rukoväti (iba vypnutie/zapnutie vysávača).

Tento vysávač mám už asi 1,5 roka. Kúpil som ho po dlhom váhaní a kúpa sa vyplatila! Vysávače Electrolux patria všeobecne medzi špičku medzi vysávačmi. Trochu ma mrzí, že som si ešte nekúpil verziu UltraSilencer. Teraz (na základe nového nariadenia EÚ) je k dispozícii len verzia UltraSilencer+, ktorá je oveľa úspornejšia. Čo sa týka ceny, na prvý pohľad sa zdá veľmi vysoká. Ani ja som nechcel investovať tieto peniaze do vysávača. Ale naozaj sa to oplatí. Namiesto nejakého vratkého smradľavého vysávača za niekedy naozaj neadekvátnu cenu, ktorý si mnohí kupujú, mám kvalitný značkový vysávač, ktorý naozaj odporúčam! Ani nedokážem vymenovať všetky klady, ale asi by som vyzdvihla diaľkové ovládanie, naozaj veľkú tichosť, vysoký výkon aj pri úplne plnom vrecku a tiež ten malý detail kontrolky plného vrecka, ktorý má dnes už takmer každý vysávač. Nie každý vysávač však má túto kontrolku tak, ako by mal mať (bliká alebo sa skôr nerozsvieti vôbec - je nastavená na takú záťaž, že by sa vysávač pravdepodobne skôr zasekol). Tu sa kontrolka rozsvieti presne v správnom okamihu a zostane svietiť, takže upozornenie neprehliadnete. No dobre, aj tento vysávač má nejaké vychytávky. Asi hlavnou, ktorá mi dosť vadí, je netesný kĺb v rukoväti. Pravdepodobne je to daň za jeho pohodlie! Tento problém sa dá vyriešiť len kúpou lacnejšieho variantu tohto vysávača s klasickou rukoväťou. Ostatné negatíva som uviedol vyššie. Sú to skôr detaily. Takže si to zhrňme. Vysávač odporúčam naozaj každému, kto chce kvalitný spotrebič so špičkovým výkonom a jednoduchým a pohodlným ovládaním. Každému, kto vysáva aspoň raz za dva dni aspoň dve alebo tri miestnosti. Do malého bytu je kúpa asi zbytočná. Vysávač je vhodný aj pre alergikov a majiteľov domácich zvierat. NEBOJTE SA INVESTOVAŤ DO TOHTO VYSÁVAČA!!! V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem. :)