Electrolux ZUOORIGDB+

Soft Start
Štrbinová hubica
Prachová kefa

• , zakúpené v KlikniTu.sk

• napriek nízkemu výkonu vysáva výborne hlavne hrubšie koberce, má výbornú hubicu na vysávanie.
    • som sklamaný zo štrbinovej hubice, ktorá je veľmi krátka a nepovysávate v dlhších a tenkých špárach. Žiaľ u výrobcu som nepochodil - na tento typ sa dlhá štrbinová hubica nevyrába. Mohli vyrobiť aspoň nejakú redukciu na štrbinovú hubicu s menším priemerom. Zdá sa mi krátka hadica. Žiaľ ani výrobca nie je ochotný mi poslať dlhšiu i napriek tomu, že by som si za to zaplatil.

výkonný a zároveň úsporný vysávač s perfektnou filtráciou, vysaje každú nečistotu bez vysokej hladiny zvuku. Výhradu mám len ku štrbinovke, ktorá je krátka a dlhá štrbinová hubica nevyrába. Napríklad nemáte šancu povysávať za radiátormi, v aute medzi sedadlami proste kde sú dlhšie špáry. Zdá sa mi krátka hadica - pri vysávaní ide vysávač tak ľahko, že niekedy mi buchne do nôh.

• vykonny

odporucam ostatnym

• Neskutočne tichý
    • Silný
    • Kvalitné spracovanie
    • Design
    • Za kvalitu sa platí
    • Štrbinová násada je relatívne hrubá (príslušenstvo 3 v 1)

Vysávač sme zatiaľ vyskúšali len párkrát a sme nadšení. Všetko pôsobí tak solídne, robustne, pri tom je ľahký a tichý. Po parketách sa doslova plíži. Nastavovanie výkonu je plynulé. 2 nadstavce - na koberce a podlahy sú veľké plus.

Typ vysávača
Štrbinová hubica
Prachová kefa

VRECKOVÝ VYSÁVAČ ZUOORIGDB+

Popis produktu:

Spoľahlivý vysávač s perfektným výkonom, ktorý podá skvelý výkon za každej situácie. Tým je tento vreckový vysávač UltraOne ORIGDB+ od spoločnosti Electrolux v modrom prevedení.

Tento vysávač disponuje rukoväťou s manuálnou reguláciou výkonu AeroPro Classic a ultra efektívne hubicou na tvrdé podlahy AeroPro Parkett a hubicou AeroPro 3v1. Tento model má navyše lepšie energetické hodnotenie ako kedykoľvek predtým! Technológia Silent Air v kombinácii s bezhlučnou, avšak mimoriadne výkonnou hubicou AeroPro Extreme vždy odvedie skvelú prácu a to pri nízkej hlučnosti. Bezproblémové vysávanie v kombinácii s perfektným uložením obstará systém Multi Room. Už žiadny povrch nebude prekážkou pri použití 3v1 hubice pre ľahké vysávanie.

Firma Electrolux a jej konštruktéri urobili značný pokrok pri vývoji tejto technológie. Už nikdy nebudete mať problém s vysávaním u zapnutej TV a jej sledovaní. Vďaka vylepšenej tichšej hadici a extrémne tichej, avšak mimoriadne účinnej hubici AeroPro Silent, je hladina hluku na úrovni len 66 dB. Už nikdy nebudete svojim upratovaním domácnosti nikoho rušiť!

S hubicou AeroPro 3v1 nebudete mať problém so žiadnym povrchom a máte istotu, že výkonu vysávača neunikne ani tá najmenšia nečistota. Spoločne s hubicou sa o prvotriedny výkon stará výkonný motor a skvelý prietok vzduchu. Od hubice až po vývod je prietok vzduchu maximálne utesnený a optimalizovaný pre vysoko účinné vysávanie.

Špičková ovládateľnosť zaručuje bezproblémové vysávanie. Ľahšie, ovládateľnejšie s jednoduchým uskladnením. Aj to tento vysávač vďaka systému Multi Room poskytne.S hubicami AeroPro 3v1 nebudete mať problém s vysatím čohokoľvek! Tomu napomôže aj ľahko vymeniteľný filter či celkový dosah o dĺžke 12m. Vysávač je navyše vybavený umývateľný filtrom Allergy Plus pre zdravšiu domácnosť, ktorú uchránite pred peľom, prachom či inými alergénmi. Je tak skvelou voľbou pre alergikov.

Technické parametre:

• Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz
  • Regulácia výkonu: mechanický
  • Model: valec
  • Typ nádoby na prach: Vrecko na prach
  • Farba: čierna, modrá, oranžová, nerezová oceľ
  • Typ trubice: Teleskopický
  • Šírka: 30,7 centimeter
  • Hĺbka: 50,2 centimeter
  • Výška: 25,5 centimeter
  • Hmotnosť: 5,8 kg

• tichý, silný sací výkon, všetko pekne zapadá, precízne spracovaný, proste top za tú cenu
    • žiadne negatíva zatiaľ nevidím, akurát písali, že má byť hnedý a je tmavomodrý, ale aj tak dobre, lebo je to veľmi pekná farba

Zatiaľ mám pocit, že výber bol veľmi dobrý. Ak niekto nevie nájsť malý nadstavec - štrbinový, je priamo vo vysávači. Niekto tu písal, že ho nedodali. Je v tej časti označenej - 3 v 1 :-) Tiež som ho hľadala a potom našla.

• , zakúpené v KlikniTu.sk

• vykonny

odporucam ostatnym

• Neskutočne tichý
    • Silný
    • Kvalitné spracovanie
    • Design
    • Za kvalitu sa platí
    • Štrbinová násada je relatívne hrubá (príslušenstvo 3 v 1)

• , zakúpené v DOMOSS

• Dizajn, dlzka kabla, manipulacia s vysavacom pocas vysavania ale aj pocas vytahovania z komory a pod, velke kolieska
    • Vysavac neobsahoval strbinovu hubicu aj ked mal.. budem sa dotazovat u predajcu.

Povodne som nexcela taky drahy kupovat. Ale presvedcila ma jednak vykonnostna trieda A a hlavne ma Acko aj co sa vyfukavania vzduchu tyka, ze ma hepa filter 13, hlucnost resp tixost ( naozaj viac pocujete ako sa vzdux nasava do hadice ako samotny motor), soft start a dlhy privodny kabel. Povodne som rozmyslala nad rowentou eco silent ale ta mala tak strasne male kolieska kt nepresli ani cez vlastny kabel, ze som radsej isla po electroluxe. Velmi spokojna som s nim. A navyse je este aj pekny:)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Rozhodli A-čka ktoré tento vysávač má.
    • Naozaj tichý a sací výkon porovnateľný so starým vysávačom ktorý som mal a ten mal 2000 W. Cena samozrejme zodpovedá
    • kvalite.
    • Možno cena , ale kto by nechcel všetko lacnejšie?

Starí vysávač mi z ničoho nič odišiel a bol som postavený pred nutnosť nákupu nového.Dlho som váhal medzi sáčkovým a bez neho.Nakoniec som sa rozhodol pre sáčkový,lebo nemám chuť sa babrať s prachom potom nejakú nádobu umývať a sušiť.
    Naozaj spĺňa deklarované vlastnosti.Má vynikajúci sací výkon a malú hlučnosť oproti starému vysávaču ktorý sme mali.V porovnaní zo starým spotrebuje o 50 % menej elektrickej energie.Páči sa mi aj dizajn a celkové spracovanie.Nemám problém zaplatiť aj viac za kvalitný výrobok a tento k takým patri.

• Pri tomto vysávači sa vyplatí spozornieť. Zatlačíte vypínač, motor sa pozvoľne rozbehne s takmer nepočuteľným ruchom a t...

Zobraziť celú recenziu na mojdom.zoznam.sk