Electrolux ZSPALLFLR

Hubica na tvrdé podlahy
Štrbinová hubica
Prachová kefa

• , zakúpené v golias.sk

• Cena,sací výkon, kvalita spracovania, dĺžka kábla, bohaté príslušenstvo. Oproti starému je tichý.
    • Trochu mi vadí ergonómia. Ako... bežné vysávanie v stoji je ok, ale ak sa treba zohnúť a vysávať popod posteĺ, alebo sedačku tak to držadlo je veľké. No je to tak pri väčšine vysávačov takže nenavyberáte. Ďalšia vec čo soudruzi z NDR udelali chybu, podĺa mňa, je tá malá koncovka 3v1 (malá kefa, štrbinová hubica a malá hubica). Keď chcete použiť kefu, tak sa tá vec poskladá a značne zníži prierez, ktorým prúdi vzduch a tým aj výkon a zvýši hlučnosť. Na starom vysávači to boli tri veci ale ďaleko viac "user friendly". Keď chcete použiť štrbinový nadstavec tak nasadiť na hadicu to ide len pri vypnutom vysávači. Inak, keďže sa to nasadzuje zo strany kde je kefa, vám vysávač vtiahne tie štetiny z kefy do vnútra. No a čerešničkou na torte je je ten medzikus ktorý sa má pripnúť niekde na držadlo alebo na hadicu aby ste ten zázrak 3v1 mohli mať akože poruke. To je strašný výmysel....
    • Ešte jedna vec ma napadla. Hneď pri prvom vysávaní mi odpadlo koliesko z turbo kefy. Neotrhlo sa len vypadáva sporadicky zo západky.

Ten vysavač je fakt dobrý, a to čo som uviedol ako proti, nie sú veci, ktoré by bránili normálnemu požívaniu. Len ma mrzí že niektoré lacnejšie vysavače to majú vyriešené jednoduchšie a praktickejšie. Je to len môj subjektívny názor, niekomu to môže vyhovovať.
    Celkovo kúpu doporučujem.

Soft Start
Hubica na tvrdé podlahy
Štrbinová hubica
Prachová kefa

Vreckový vysávač Electrolux ZSPALLFLR disponuje rôznymi zaujímavými možnosťami. Je napríklad vybavený technológiou SilentAir. Nebude vás rušiť pri prevádzke, je vybavený vylepšenou bezhlučnou hadicou, ktorá sa o tiché vysávanie postará. Táto hubica sa volá AeroPro Silent. Ovládanie zabezpečujú jednoduché tlačidlá, doplnené displejom, ktorý vám bude signalizovať aj potrebu výmeny vrecka. Príkon vysávača je 700 W. Praktické vysávanie je riešené aj pomocou kvalitného akčného Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v golias.sk

Celkovo kúpu doporučujem.