Recenzie Electrolux ZSPALLFLR

Overený zákazník golias.sk

dbl

Pridané: 16. marca 2016

Zakúpený v golias.sk

• Cena,sací výkon, kvalita spracovania, dĺžka kábla, bohaté príslušenstvo. Oproti starému je tichý.
  • Trochu mi vadí ergonómia. Ako... bežné vysávanie v stoji je ok, ale ak sa treba zohnúť a vysávať popod posteĺ, alebo sedačku tak to držadlo je veľké. No je to tak pri väčšine vysávačov takže nenavyberáte. Ďalšia vec čo soudruzi z NDR udelali chybu, podĺa mňa, je tá malá koncovka 3v1 (malá kefa, štrbinová hubica a malá hubica). Keď chcete použiť kefu, tak sa tá vec poskladá a značne zníži prierez, ktorým prúdi vzduch a tým aj výkon a zvýši hlučnosť. Na starom vysávači to boli tri veci ale ďaleko viac "user friendly". Keď chcete použiť štrbinový nadstavec tak nasadiť na hadicu to ide len pri vypnutom vysávači. Inak, keďže sa to nasadzuje zo strany kde je kefa, vám vysávač vtiahne tie štetiny z kefy do vnútra. No a čerešničkou na torte je je ten medzikus ktorý sa má pripnúť niekde na držadlo alebo na hadicu aby ste ten zázrak 3v1 mohli mať akože poruke. To je strašný výmysel....
  • Ešte jedna vec ma napadla. Hneď pri prvom vysávaní mi odpadlo koliesko z turbo kefy. Neotrhlo sa len vypadáva sporadicky zo západky.

Ten vysavač je fakt dobrý, a to čo som uviedol ako proti, nie sú veci, ktoré by bránili normálnemu požívaniu. Len ma mrzí že niektoré lacnejšie vysavače to majú vyriešené jednoduchšie a praktickejšie. Je to len môj subjektívny názor, niekomu to môže vyhovovať.
Celkovo kúpu doporučujem.

Overený zákazník HENRY - ITSK