Electrolux ZCS 2240 VEL

A
Napájanie
káblové

• , zakúpené v DOMOSS

• Profesionálny sací výkon a pomerne nízka hlučnosť nato aký má vysávač výkon.
    • Na makké i tvrdé podlahy.
    • Trochu ťažkopádny, bez uloženia príslušenstva.

Prekvapil nás vysoký sací výkon.
    Uvidíme koľko vydržia plasty.
    Vyššia spotreba el.en.
    Na Zelmery čo sme mali do teraz sa zlámalo všetko čo sa dalo.

• , zakúpené v TPD.sk

• tichý, dobrý pomer cena/parametre, dlhý prív. kábel, umýv. HEPA na výstupe, cen. všade dostupný S.Bag, mohutná vyklápacia rúčka - výborné uchopenie, rozumné rozmery, uspokojivý dizajn, soft Štart,
    • chýba označenie na konci kábla pri vytiahnutí, kefa na koberce temer nepoužiteľná - nedá sa posúvať po koberci, mali sme starú, sedí bez problémov, dosť oneskorený štart motora-vec zvyku.

na 90% spokojnosť.

• tichý chod
    • rôzne nadstavce v balení
    • dobrá manipulácia s hadicou (pohodlné uchopenie na vysávač)
    • parketová hlavica plní svoju funkciu na výbornú
    • veľmi silná sacia sila už pri najmenšom "výkone"
    • dlhý a rýchlo zviňovací kábel
    • možno by som inak vyriešil pripájanie hadica-teleskopická rúčka a teleskopická rúčka-hlavica/nadstavec
    • iba detail (ktorý sa dá svojpomocne odstrániť) chýba značka na kábli, že sa blíži ku koncu (stačí prelepiť kontrastnou páskou)

vysávač bol kúpený kvôli jednoduchému riešenie a silnej sacej sile, zatiaľ nesklamal. Som zástanca vrckových typov, podľa mojho skromného názoru, bezvreckové veľmi víria prach. A tie vrecká pri väčších baleniach nie sú vôbec drahé, a hlavne vydržia na dlhé mesiace/roky. Vrátim sa k vysávaču...Pomalý štart je zo začiatku novinkou, treba si na to zvyknúť, niekoľko sekúnd trvá kým je vysávač počuť. Nastavovanie sacej sily je jednoduché a funguje. Výmena vrecka a umytie filtra je bez väčších problémov, ľahký prístup po odklopení veka. Pevne verím, že vysavač bude slúžiť zopár rokov.
    PS: vyskúšali sme aj vônu do vysávača a je to super vychytávka

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
A
Napájanie
káblové

Electrolux ZCS 2240 VEL je vreckový vysávač z radu Classic Silence. Je prispôsobený tak, aby čo najmenej rušil vás aj vaše okolie. Napriek tomu je veľmi účinný, maximálny výkon dosahuje hodnotu 1250 W. Funkcia pomalého štartu (Soft Start) nezaťažuje vašu elektrickú sieť a tak ešte viac prispieva k šetreniu energie.   Všetok prach, ktorý zozbiera hubica SIVO Basic znižujúca hluk, mieri do kvalitných sáčkov S-Bag. S nimi je manipulácia veľmi jednoduchá a vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené,.

• Najlepší vysávač ktorý som mal... Top produkt tejto cenovej kategórii.. Jedine ho odporúčame
    • Nic

Kúpiť a používať.. S týmto výrobkom nič nepokazíte..

• , zakúpené v DOMOSS

• Profesionálny sací výkon a pomerne nízka hlučnosť nato aký má vysávač výkon.
    • Na makké i tvrdé podlahy.
    • Trochu ťažkopádny, bez uloženia príslušenstva.

Prekvapil nás vysoký sací výkon.
    Uvidíme koľko vydržia plasty.
    Vyššia spotreba el.en.
    Na Zelmery čo sme mali do teraz sa zlámalo všetko čo sa dalo.

na 90% spokojnosť.

• Silný
    • Dlhá šnúra
    • Tichý

Veľmi dobrý vysávač, povysáva všetko, koberce, podlahy, dlažbu, nenechá jedinú smeť. Na jednu zásuvku povysávam 3-izbový byt, dobrá je aj hubica parkety/koberce. V balení je pribalená aj parketová hubica, ale tú som zatiaľ nepoužil. Vysávač je tichý, väčší hluk robí hadica, keď saje. Spokojnosť nadovšetko. Kúpené v Euronics Bytča.

• tichý chod
    • rôzne nadstavce v balení
    • dobrá manipulácia s hadicou (pohodlné uchopenie na vysávač)
    • parketová hlavica plní svoju funkciu na výbornú
    • veľmi silná sacia sila už pri najmenšom "výkone"
    • dlhý a rýchlo zviňovací kábel

PS: vyskúšali sme aj vônu do vysávača a je to super vychytávka

• Tichy

Viac menej spokojny,uvidim po dlhsom pouzivani.

tichý chod, dobrý ťah

• , zakúpené v TPD.sk

• nizka hlucnost, dobre sanie
    • tazsi ako vyzera

velmi dobra kupa, za danu cenu niet co vytknut... ziadne vypadavanie trubic, pripadne hlavice sa nekona... aspon zatial

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Super
    • Zatiaľ nič

Tichý chod,dobrý ťah a nízka spotreba.

• Tichý
    • Filter
    • Zaujímavá farba, okrem toho, čierny je drahší
    • Tichý je však len pri najnižšom výkone

Za danú cenu super vysávač s Hepa filtrom, je pomerne tichý, ale len na nízkom výkone. Príslušenstvo je dustačujúce, kábel mi tiež stačí na byt (40m2). Určite odporúčam.