Electrolux ZB 5112 E

• Vysoký sací výkon
    • Nastaviteľný stojan - nabíjačka

• výkon
    • overené cyklónové sanie

Kúpený na základe dobrých skúseností s jeho "slabším 3.6v bratom", sací výkon perfektný, hluk tomu zodpovedá. Máme overené, že cyklónový zber naozaj nelepí prach, žiadne zbytočnosti ako napr. mokré vysávanie (to iba komplikuje celý systém filtrácie). K tomu štetinka na povysávanie zo stola, paráda. Zdá sa predražený na to, že má NiMH články, ale napriek tomu vzhľadom na všetky pozitíva skvelá voľba.

• Funguje

bezvreckové
Do auta
Napájanie
akumulátorové

bezvreckový ručný vysávač • suché vysávanie • cyklónová technológia • výdrž 10 minút na jedno nabitie • doba nabíjania od 12 do 16 hod • univerzálna hubica • hmotnosť: 1,29 kg

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

• cena (2)
  • hadica (1)
  • hlučnosť (1)
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
    • dlhá životnosť a vysoký sací výkon
    • môže ho používať aj 3-ročné dieťa :)
    • ak nemáte stojan pevne priskrutkovaný k stene, niekedy je horšie umiestniť vysávač do základne... stáva sa, že je v základni, ale krivo, a tak sa nenabíja...

Kúpil som si druhý vysávač. Prvý vydržal asi 4-5 rokov, čo je podľa mňa dosť. Namiesto opravy batérie som si kúpil novú, opäť ten istý model. Kúpil som ho aj pre svoju svokru.

• Silný výkon
    • Elegantný
    • Vysokokvalitný dizajn
    • Malá šírka, ale to je pri vreckovom počítači logické :)

Určite ho odporúčam. Je to môj približne tretí ručný vysávač a považujem ho za veľmi dobre vyrobený. Verím, že vám bude robiť radosť a vydrží.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Kúpili sme ho ako darček, najmä v rodinách s malými deťmi je to na nezaplatenie!! A trochu väčšie deti ho môžu ovládať samostatne.

• Praktický

• , zakúpené v OKAY.sk

• Silný ťah
    • Celkom dobrá výdrž
    • Dlho sa nabíja

Sme veľmi spokojní, už sme kúpili tretí do rodiny :)

• Veľmi efektívne
    • Celkom pekný dizajn
    • Výrazne hlučnejšie v porovnaní s predchádzajúcim modelom
    • Ťažšie sa čistí

Mám porovnanie s 8 rokov starým modelom ručného vysávača. Už sa s ním takmer nevysáva. Nový model vysáva výborne, ale pri prvom čistení som nepochopila, ako vysávač správne čistiť, možno to príde až na manuál. Po opätovnom zostavení sa mi zdalo, že priečka medzi odpadovou nádobou a motorom dobre netesní, možno sa prach nedostane do motora. Predchádzajúci model mal jednoduchšie riešenie a napriek tomu vždy perfektne tesnil.

• Výkon, vzhľad....
    • Jediné, čo môžete urobiť, je vyčistiť vnútorný filter, lepšie je čistiť ho vonku, inak sa vám vráti veľa prachu.
    • výkonný motor
    • viacero možností montáže na stojan
    • hlučnejšie, ako som očakával

Ak hľadáte malý vysávač na rýchle upratovanie po jedle (alebo po deťoch:), určite ho odporúčam. Vyskúšala som niekoľko modelov, od žiadneho z nich nemožno očakávať porovnateľný výkon s bežným vysávačom, ale na toto "malé upratovanie" sa nám najlepšie osvedčil Electrolux.