Electrolux ZB 5022

0.8 l
Prevedenie
bezvreckové

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výborný, používam ho aj na koberec, na podlahy je nenahraditeľný. Tým, že je neustále poruke, vysávam vždy, keď je to potrebné a nemusím vyťahovať vysávač s káblami a po použití znova skladať a odkladať.
    • Nemá ručný vysávač, ale vedela som, čo som objednala.
  • , zakúpené v snycentrum

Nová mašina, zatiaľ funguje podľa očakávania.
    Príslušenstvo vyobrazené v malej krabici je nepripojitelné. Obchodník by si to mal všimnúť, a ponúkať k typom určeným na obale, kde typ ZB 5022 sa nenachádza! Myslel som si, že nakupujem u udborníkov.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

Objem vrecka/nádoby na prach
0.8 l
Prevedenie
bezvreckové

tyčový vysávač so skvelou výdržou na batériu a vysokým výkonom • rotačná kefa • Lítiová batéria TurboPower • doba nabíjania: 3,5 hodiny • výdrž na nabitie cca 60 minút • 7článková batérie • hlučnosť max. 82 dB • technológia BrushRollClean • hmotnosť: 2,95 kg Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Andrea Shop

• Nemá ručný vysávač, ale vedela som, čo som objednala.
  • , zakúpené v snycentrum

Nová mašina, zatiaľ funguje podľa očakávania.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

škoda, že nemá ručný vysávač bol by dokonalý

• , zakúpené v XXLTUZEX

• Rýchlosť dodavky
  • , zakúpené v XXLTUZEX

• Už sme ho skúšali

Dobrý produkt za dobrú cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalitné a pohodlné vysávanie.

Som spokojná s daným typom vysavača.

• Silná baterka
    • Osvetlenie
    • Rýchle čistenie
    • Jednoduchá a rýchla obsluha
    • Pohotovosť
    • Dá sa použiť iba pre čistenie podlách - hlavica sa nedá sňať

Výborný ako druhý vysávač, pre rýchle poupratovanie, hlavne v rodinných domoch, kde máte schody, alebo kde často nanosíte špinu zo záhrady.
    Neviem ako si poradí s mäkkými kobercami s dlhým vlasom, my ho používame iba na pevné podlahy a tvrdé koberčeky, či rohože.
    V najlsilnešom móde, vydrží vysávať 20 až 30 minút, čo je veľmi dobrý výkon.
    Na dôkladné povysávanie v rohoch, nábytku, regálov, alebo inak neprístupných miest, treba iný vysávač.
    Ak by som ho porovnal s králom prenosných vysávačov, Dyson DC45, tak Dyson je ľahší, hlučnejší, má bohatšiu výbavu a teda je použiteľný aj na nábytok, ale výdrž má približne rovnakú, sám nestojí, nabíjaciu stanicu treba montovať na stenu a je oveľa drahší.

• Lithiová batéria, možnosť výmeny batérie, svetlo, čistenie kefy, dizajn.
    • Nemá gumičky na hlavici,
    • Malá odpadova nádoba,
    • Nečistoty neberie na prvý krát

Nemôžem povedať že je to zlý vysávač, ale nie som s nim moc spokojná, keďže sme mali doteraz rowentu tyčovu 24V a to bol vysávač. Fakt skvelý. Žijem v zahraničí a Rowenta sa tu viac nedováža, tak sme kupili Elektrolux. Nedajú sa porovnať, podľa mňa. Mame 3 papagáje. ..takže potreby použitia vysávača sú časté (1-2 krát do dňa). Rowenta bez najmenších problémov brala všetko a mala veľkú nádobu a GUMIČKY na hlavici, takže drobné nečistoty ako napr. semiačka nebol najmenší problém, pričom elektrolux polovicu povysáva a polovicu rozstrieľa naokolo :-(, takže dvojitá robota.
    Ale do domácnosti bez zvieratok môže byť fajn, ale to by som šla radšej už do elektrolux ergorapid 2v1... ten máme tiež odskúšaný a je celkom šikovný, len opäť problém s odlietavaním
    nečistôt, ale tam sa dá aspoň odobrať malý ručný vysávač :-).

• , zakúpené v golias.sk

• Ľahký výkonný vysavač, ktorý som potreboval. Zatiaľ spĺňa všetky očakávania a funguje výborne. Odpadá problém so šnúrou, čo bolo hlavné kritérium. Výdrž zodpovedá špecifikácii, to je O.K., snáď menší problém je s vysávaním rohov.

Cieľom bolo zakúpiť vysávač, ktorý nemá šnúru, je ľaký a obratný a má dostatočnú výdrž. Toto tento výrobok spĺňa bez výhrad. Zatiaľ používame iba krátko, otázkou bude životnosť, hlavne batérie.

• , zakúpené v Alza.sk

produkt je perfektný