Electrolux ZB 5022

0.8 l
Prevedenie
bezvreckové

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výborný, používam ho aj na koberec, na podlahy je nenahraditeľný. Tým, že je neustále poruke, vysávam vždy, keď je to potrebné a nemusím vyťahovať vysávač s káblami a po použití znova skladať a odkladať.
    • Nemá ručný vysávač, ale vedela som, čo som objednala.
  • , zakúpené v snycentrum

Nová mašina, zatiaľ funguje podľa očakávania.
    Príslušenstvo vyobrazené v malej krabici je nepripojitelné. Obchodník by si to mal všimnúť, a ponúkať k typom určeným na obale, kde typ ZB 5022 sa nenachádza! Myslel som si, že nakupujem u udborníkov.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

Objem vrecka/nádoby na prach
0.8 l
Prevedenie
bezvreckové

tyčový vysávač so skvelou výdržou na batériu a vysokým výkonom • rotačná kefa • Lítiová batéria TurboPower • doba nabíjania: 3,5 hodiny • výdrž na nabitie cca 60 minút • 7článková batérie • hlučnosť max. 82 dB • technológia BrushRollClean • hmotnosť: 2,95 kg Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Andrea Shop

• Nemá ručný vysávač, ale vedela som, čo som objednala.
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Aj keď bol vysávač zakúpený na základe certifikátu od spoločnosti Electrolux, kde je výslovne uvedené: predĺženie záruky na batériu o 4 roky, po skončení záruky vám žiadny servis nič nevymení a Electrolux sa vám len vysmieva, že predĺžená záruka je len na poškodenie batérie a nie na stratu kapacity, čo nie je nikde uvedené, pričom je výslovne uvedené, ako som písal vyššie: predĺženie záruky na batériu o 4 roky.
      • Môžem predložiť všetku korešpondenciu so spoločnosťou Electrolux.
      • Toto bol štvrtý vysávač od spoločnosti Electrolux s rovnakým problémom s batériou.

SPOLOČNOSŤ ELECTROLUX VÁM UŽ NIKDY NEPOSKYTNE ANI PREDĹŽENÚ ZÁRUKU, KTORÚ AJ TAK NEDODRŽÍ. LEN KLAMLIVÁ REKLAMA OD SPOLOČNOSTI ELECTROLUX.

• , zakúpené v snycentrum

Nová mašina, zatiaľ funguje podľa očakávania.

• Dobre vysáva
      • Ľahký do ruky
      • Žiadny kábel
      • Ľahko sa čistí
      • Batérie

Kúpil som si ho pred dvoma rokmi a celý čas som s ním bol spokojný. Dva mesiace po záruke sa mi vybila batéria. Zohnať novú je naozaj problém a cena je asi polovica hodnoty vysávača. neviem, či sa oplatí kupovať vysávač na dva roky.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

škoda, že nemá ručný vysávač bol by dokonalý

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Predtým som mal Electrolux, ale bez možnosti výmeny batérie, takže po 5 rokoch som ho musel úplne vyhodiť. Považoval som to za neuveriteľne nehospodárne. Tento je nielen s vymeniteľnou batériou, ale aj s vyšším výkonom. Som s ním naozaj spokojná na tvrdé podlahy aj koberce.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Vymeniteľná batéria. Dúfam, že si ho budem môcť kúpiť do dvoch rokov.

• Vákuový výkon OK
      • Čistenie prachového filtra.
    • , zakúpené v XXLTUZEX

• Rýchlosť dodavky
    • , zakúpené v XXLTUZEX

• Už sme ho skúšali

Dobrý produkt za dobrú cenu