Electrolux ZB 3106

Li-Ion

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Veľmi výkonný vysávač,
    • skutočne vydrží na jedno nabitie viac ako 25 minút,
    • je veľmi spratný, vhodný aj vysávanie kobercov.
    • Skrátka perfektný pomocník v domácnosti v prípade, že človek potrebuje rýchlo povysávať

Potreba mať rýchlo po ruke vysávač
    Skúsenosti mám zatiaľ veľmi dobré
    Používa sa veľmi ľahko, dostane sa aj do ťažko prístupných miest
    Vrelo odporúčam tento vysávač ostatným zákazníkom
    Perfektne vysáva aj koberce, odnímateľná časť poslúži na odstránenie nečistôt z kresiel, pohoviek, stola atď. Ľahko sa čistí.
    Skutočne to bola pre mňa výhodná kúpa.
    Jedná sa o kvalitnú a overenú značku výrobku.
    Vysávač pracuje tak, ako som predpokladal.
    Veľká spokojnosť.
    myslím si, že je aj cenovo dostupný

• , zakúpené v XXLTUZEX

• Šikovný, jednoduchý, obratný.
    • Škoda len cca 30 minútovej výdrži batérie. Ja by som osadil prídavné batérie aj do nohy tyčového vysávača. Isto by sa miesto našlo...

Za tú cenu fajn.

akumulátorové
Batéria
Li-Ion

TYČOVÝ VYSÁVAČ

Lítiová batéria TurboPower s dlhou výdržou

Vysoko výkonná lítiová batéria TurboPower vydrží dvakrát dlhšie ako niklové batérie a poskytuje tak vyšší výkon po dlhšiu dobu, navyše je ľahší a ľahšie sa s ňou manipuluje. Výmena batérie je ľahká, rýchlo sa dobíja, doba prevádzky je až 30 minút a kontrolka signalizuje nutnosť dobitia.

Manévrovateľnosť o 180 ° so systémom EasySteer ™

Manévrovanie o 180 ° so systémom EasySteer ™, ergonomický dizajn, dômyselná hubica a veľké zadné kolieska zaisťujú pri vysávaní na všetkých typoch podláh potrebnú flexibilitu a bezproblémový pohyb aj otáčanie. Vďaka dvojstupňovému režimu výkonu môžete prispôsobiť vysávanie rôznym povrchom. Až prácu dokončíte, stačí vysávač umiestniť späť do nabíjacej stanice.

Vysávanie 2v1

Využite dokonalú flexibilitu a funkčný dizajn. Či už potrebujete vysať veľkú plochu alebo naopak malý, ťažko prístupný priestor, vysávač Ergorapido odvedie svoju prácu skvele. Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožňuje bezproblémové vysávanie kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

Samočistiaci technológie BrushRollClean ™

Zabudnite na nekonečné odstraňovanie vlasov a vlákien z kefy vášho vysávača. Vďaka patentovanej kefové technológii BrushrollClean ™ to nový vysávač Ergorapido urobí za vás jednoduchým zošliapnutím pedálu!

LED osvetlenie DustSpotter ™

Hubica vysávača Ergorapido umožňuje manévrovanie o 180 ° a navyše je vybavená osvetlením LED pre dokonalé vysávanie. Vždy tak uvidíte, čo presne a kde vysávate, a nič vám tak neunikne ani v tých najtmavších zákutiach.

Samostatne stojaci vysávač

Vďaka praktickej funkcii samostatného státie môžete vysávač kedykoľvek nechať stáť vo vzpriamenej polohe. Počas vysávania si tak môžete ľahko urobiť prestávku.

Energie

Čistá hmotnosť (kg) 3.15

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Veľmi výkonný vysávač,
    • skutočne vydrží na jedno nabitie viac ako 25 minút,
    • je veľmi spratný, vhodný aj vysávanie kobercov.

Potreba mať rýchlo po ruke vysávač
    Skúsenosti mám zatiaľ veľmi dobré
    Používa sa veľmi ľahko, dostane sa aj do ťažko prístupných miest
    Vrelo odporúčam tento vysávač ostatným zákazníkom
    Skutočne to bola pre mňa výhodná kúpa.
    Jedná sa o kvalitnú a overenú značku výrobku.
    Vysávač pracuje tak, ako som predpokladal.
    Veľká spokojnosť.
    myslím si, že je aj cenovo dostupný

Vynikajúci pomocník v domácnosti. Sme spokojný. Dcérka je ešte malá takže každú chvíľku čosi kdesi treba povysávať a aj náš štvornohý miláčik nám dá zabrať (jack russell ) ktorý permanentne plzne a tento vysávač to všetko zvláda. Kefa sa čistí jednoducho takže netreba zdĺhavo nič odmotávať. Sú tam dve rýchlosti takže doba vysávania sa dá predĺžiť. Na plávajúcu podlahu stačí menší výkon a na koberce silnejší. Odporúčame.

• , zakúpené v XXLTUZEX

• Šikovný, jednoduchý, obratný.

Za tú cenu fajn.

• , zakúpené v HEJ.sk