Electrolux ESCLASSIC

• , zakúpené v XXLTUZEX

• silný sací výkon

vyborny vysávač

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tah, funkcnost, domyselne prepracovanie, neposobi lacno...
    • zatial nic

• Dlha hadica
  • , zakúpené v XXLTUZEX

• silný sací výkon

vyborny vysávač

• - dlhy el. kabel, na jednu zastrcku sa da povysavat cely aj vacsi byt
    • - lacne plasty
    • - nekvalitne vyhotovenie
    • - do niekolkych rokov je po nom

Nemam presne tento model ( vlastnim Electrolux ZE330G ErgoSpace ktory vyzera uplne rovnako, len je sivy. Moj sa uz samozrejme neda kupit, lebo najlepsie je vyradit kazde dva roky stary model aby sa clovek uz nemal kde stazovat ked zisti ze zivotnost produktu je zalostna. Pisem recenziu sem pretoze tento mozno bude mat podobne problemy)

Totalne nekvalitne prevedenie. Spolahla som sa, ze electrolux je dobra znacka ale zmylila som sa. Po dvoch pouzitiach sa mi zlomil strbinovy nastavec. Do dvoch rokov sa mi zlomila univerzalna hlavica. Objednala som dalsiu ktora sa do dvoch rokov zlomila znova. Zlomila sa zapadka na uvolnovanie tej hlavice z rury takze ju ani neviem vymenit za inu (jedine asi ju odtial odpilit alebo co) aby som vysavac pouzivala dalej.
    Kabel po 2-3 rokoch uz nenavija. Tlacidlo zapinania/vypinania reaguje od zaciatku velmi zle, niekedy treba na viackrat stlacit a dost silno aby sa chytil. Prestalo fungovat teleskopicke nastavovanie rury, proste sa tam vystupky pre jednotlive polohy asi vysuchali a pri vysavani sa rura pri zatlaceni nahle zmensi naspat (dobre si clovek pri tom udrie prsty na ruke) cize som to musela zafixovat do urcitej polohy lepiacou paskou. Na vsadenie drziaku s vreckom treba ozaj cvik lebo inak to tam clovek steluje chvilu kym to zasadne ako ma a dvierka sa daju zatvorit.

Zhrnutie - prvy mesiac som bola nadsena, pretoze je tazke kupit vysavac s tak dlhym kablom a je maly a spratny ale po 4 rokoch na nom okrem samotneho motora nefunguje nic.

• Celkom fajn dizain
    • Dlha snura
    • Uz 2 krat sa mi pokazil na nom spinac
    • Prehrieva sa po 25 minut mam obavu ze zhori

Este raz sa pokazi a vratia mi penize
    uz si tuto znacku vysavaca nekupim.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Tah, funkcnost, domyselne prepracovanie, neposobi lacno...
    • zatial nic

Zatial spokojnost

• malý, tichý
    • akčný rádius

Kvalita za rozumnú cenu

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dlha snura, lahky, drzado vo zvislej aj vodorovnej polohe, dostatocyn vykon, znacka
    • nic

je to moj druhy takyto vysavac, takze som vedel do coho idem. predtym som mal lacnejsi, s ktorym som bol spokojny, ale ked som si kupil takyto, zistil som kolko kladov navyse ma.

• , zakúpené v Shoppie.sk

je super. som spokojna.

• , zakúpené v DATART.sk

• Výborný výkon, vzhľad,dľžka kábla a hadice,nádstavec 3in1,regulácia výkonu, jednoduchosť. Zatiaľ vysoká spokojnosť.

Vrelo odporúčam tento výrobok. Je to vynikajúca náhrada za starý classic,ktorý nám slúžil cca 25 rokov.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Nepáči sa mi dizajn, kde sa dáva vrecko na prach.
    • Čo máme starý vysávač je to oveľa lepšie riešenie.
    • Už by som si to dobre pozrela, aj ked som si tovar objednala.
    • Už by som ho nebrala. Ja to celé akosi nestabilné to uchytenie sáčka.

Pre tento dôvod by som ho neodporučila.
    Výrobok som si vybrala pre dobrú značku, ktorá ma však sklamala a pre nízsku hlučnosť.
    A pre dlhú šnúru.