Electrolux EER7GREEN

Prevedenie
bezvreckové
Napájanie
akumulátorové

• , zakúpené v BScom s.r.o.

• Pozor, pretože na batériu Vám dajú záruku len 12 mesiacov a málokedy vydrží dlhšie. Takže po 1,5 toku požívania by som musel dať cca 70 EUR za novú batériu. Radšej si kúpim iný, hoci za 40 EUR.
    • Milan

tento vysávač už nikdy v živote !!!

• , zakúpené v EDIS

Prevedenie
bezvreckové
Napájanie
akumulátorové

bezvreckový tyčový vysávač • patentovaný systém Brush Roll Clean • LED diódy integrované v podlahovej hubici • akumulátor Li-Ion • výdrž až 30 minút • samostatne stojaca parkovacia poloha • nádoba na nečistoty s objemom 0,5 l • dobíjací stojanček • LED diódové kontrola stavu akumulátora • odnímateľná jednotka

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Heureka.cz
    • ľahký, zaberá málo miesta a nemusím prepínať kábel do inej zásuvky

Ak má niekto menší byt, je to skvelý pomocník. Najmä s malým vysávačom vysaje bez námahy aj matrac a pohovku.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • Ideálny na rýchle a dôkladné čistenie, výhodou je nepochybne nabíjacia stanica, vysávač nestojí len tak voľne.
      • , automaticky preložené z Heureka.cz
        • ľahká, super manipulácia jednou rukou, okamžite k dispozícii na vysávanie bez zbytočných káblov a ťahania hadíc
        • LED osvetlenie nájde každé smietko, dostatočný výkon
        • čistenie nádoby na odpad by mohlo byť jednoduchšie

Vynikajúci vysávač na okamžité a pohodlné použitie. Čo sa týka sťažnosti pána na záruku na batériu, môže to závisieť od kusu. My máme v redakcii 3, ktoré sme kúpili pred dvoma rokmi a zatiaľ žiadny problém. Chápem frustráciu pána, ale tým, že si svoj hnev z neúspešnej reklamácie vybíja negatívnym hodnotením výrobku, ovplyvňuje výsledné percento celkového hodnotenia, o ktorom rozhodujú ostatní. Ak by som ho ešte nemal, tak by som si ho na základe hodnotenia nekúpil. Celkom sa čudujem, že dnes niekto nevie, že batéria, ktorá si zachová 100 % pôvodnej kapacity po mnoho rokov, "ešte" nebola vynájdená. Skôr sa mi zdá, že pán si možno spočítal, že stratu kapacity batérie, ku ktorej musí nevyhnutne dôjsť, vykompenzuje záručnou reklamáciou s nádejou, že do 4 rokov dostane novú. V opačnom prípade by sa na to pravdepodobne opýtal hneď na začiatku. Teraz mu Electrolux povedal, že nie sú padnutí na hlavu, aby poskytli záruku na nemennú kapacitu batérie, takže tu plače na nesprávnom hrobe (mimochodom aj v recenzii iného typu vysávača). Ale ako som povedal, chápem jeho pocity a rozčarovanie. Len sa to sem nehodí.

• Vysoko praktické
        • Jednoduché používanie
        • Výkonný
        • Nemáme žiadne výhrady

Po zložení a vybití batérie ju používame bez problémov. Ľahko sa drží a s jeho výkonom sme spokojní.

• , zakúpené v BScom s.r.o.

• Milan

tento vysávač už nikdy v živote !!!

• Dostatočný výkon
        • Vyzerá veľmi pekne
        • Štrbinový nástavec je príliš krátky
        • Tlačidlá na vysávači vyzerajú dosť lacno

Celkovo som s vysávačom spokojný. Používam ho len na plávajúce podlahy a výkon je dostatočný. Pozbiera aj drobné kamienky okolo stojana na topánky. Môžem ho odporučiť.

• Vysáva nad očakávania dobre
        • Je vždy po ruke
        • Kapacita batérie výrazne klesá po prvom roku používania
        • Mohol by byť lepší systém čistenia filtra po vysávaní

S výkonom vysávača sme spokojní, splnil naše očakávania. Batéria nás však veľmi sklamala. Výrobca na ňu dáva ročnú záruku, vie prečo, presne po roku začala ísť do kelu :(

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Aj keď bol vysávač zakúpený na základe certifikátu od spoločnosti Electrolux, kde je výslovne uvedené: predĺženie záruky na batériu o 4 roky, po skončení záruky vám žiadny servis nič nevymení a Electrolux sa vám len vysmieva, že predĺžená záruka je len na poškodenie batérie a nie na stratu kapacity, čo nie je nikde uvedené, pričom je výslovne uvedené, ako som písal vyššie: predĺženie záruky na batériu o 4 roky.
          • Môžem predložiť všetku korešpondenciu so spoločnosťou Electrolux.
          • Toto bol štvrtý vysávač od spoločnosti Electrolux s rovnakým problémom s batériou.

SPOLOČNOSŤ ELECTROLUX VÁM UŽ NIKDY NEPOSKYTNE ANI PREDĹŽENÚ ZÁRUKU, KTORÚ AJ TAK NEDODRŽÍ. LEN KLAMLIVÁ REKLAMA OD SPOLOČNOSTI ELECTROLUX.

• , zakúpené v EDIS

• rýchle použitie hlavne bez šnúrová manipulácia
        • , automaticky preložené z Heureka.cz

Rozhodol som sa srdcom a podľa svojich potrieb. Elegantný vzhľad, pre mňa veľký sací výkon, ľahko vyberateľná nádoba na prach.