Electrolux EER7ALLRGY

bezvreckové
Napájanie
akumulátorové

• , zakúpené v DOMOSS

S vysávačom som veľmi spokojná, je to šikovný pomocník a hneď po ruke. Výborná je aj kefa na epedy mám doma zvieratá, takže na chlpy je to úplne super.

• Vzhľadný, ľahký, malý

Prevedenie
bezvreckové
Napájanie
akumulátorové

bezvreckový tyčový vysávač • patentovaný systém Brush Roll Clean • LED diódy integrované v podlahovej hubici • akumulátor Li-Ion • výdrž až 30 minút • samostatne stojaca parkovacia poloha • nádoba na nečistoty s objemom 0,5 l • dobíjací stojanček • LED diódová kontrola stavu akumulátora • odnímateľná jednotka

• , zakúpené v DOMOSS

málo skúšaný zatiaľ fainový

• , zakúpené v www.eletech.sk

• Výkonný
  • , zakúpené v OKAY.sk

• S vysavacom som velmi spokojna. Davam mu 5* a keby sa dalo, dam aj viac. Dobry vykon a uv nastavec je super vec. A este je aj pekny :-)

Odporucam.

• , zakúpené v OKAY.sk

Mám ho ešte krátko, no zatiaľ som s ním spokojná

• Okamžitá použitelnosť, otočná hlavica spolu s led svetlom, perfektná údržba

• Rýchly
    • Spratný
    • Nezavadzia
    • Prakticky keď chováte v byte zvieratko

Prvý krát mám tyčový vysávač, naozaj je spratný a nenapadný, som rada že nemusím riešiť hadice a podobne záležitosti !
    Ja mám doma 2 mačky a vysavam tak 4 krát do dňa - a práve s tyčovým vysávačom nie je to vysávanie taká obštrukcia :)
    Ešte má take podsvietenie že naozaj vidíte ten “bordel” ktorý vydávate. Má svoj stojan kde ho odkladal a aj sa nabíja.
    Myslím že pre chovateľov zvierat je tento vysávač ako vyšitý.