Domo DO 228 SV

Doporučená ponuka Prva.sk

Na sklade • 1 variant4,72 €88 % • 3 980 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,9 €97 % • 11 934 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 853 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDarček0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 235 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €95 % • 2 386 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 534 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €93 % • 4 175 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4 210 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma8 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 36 558 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €90 % • 504 recenziíĎalšie informácie

• osvetlenie vysávanej/utieranej plochy
    • mopuje slušne/použiteľne
    • skladný vďaka sklopnému držadlu
    • mopovací nadstavec stačí nacvaknúť
    • odobratie vysávacej jednotky a možnosť ručného vysávania horšie dostupných miest
    • súčasťou balenia je stojan/nabíjacia stanica čo je v tejto cene nadštandard a ide o vec bez ktorej by som takýto vysávač nekupoval - nabíjacia stanica bola proste podmienka
    • dalo mi trochu práce vyhľadať náhradnú rotačnú kefu no nakoniec sa mi to podarilo. Nájdete ju pod číslom ETA044900050
    • za danú cenu na ňom nevidím žiadne zápory

Snáď to sem môžem napísať: ide o úplne identický - ten istý výrobok ako ETA Moneto AquaPlus 5449, akurát tento DOMO je o cca 60e lacnejší. Je možné ho nájsť aj pod značkou Electrolux, alebo GORENJE model SVC 216 FR (GORENJE k nemu nepridáva mopovací nadstavec). Je to fakt podarený a kompaktný vysávač, ktorý skvele padne do ruky. Kúpili sme ho hlavne na rýchle upratanie po deťoch a tento účel plní na jednotku s hviezdičkou. Samozrejme, že nenahradí klasický káblový vysávač, ALE...je to proste ten hnusný, odporný a na nervy lezúci kábel, kvôli ktorému budete väčšinu času behať s týmto bezkáblovým ručným vysávačom, ktorý naozaj pri vysávaní dostačuje.

Typ vysávača
Napájanie
akumulátorové
Typ filtra
HEPA

Tyčový vysávač 3 v 1 DOMO dokáže vysávať a utierať v jednom kroku, a navyše slúži aj ako praktický ručný vysávač. Vysávač môžete bez problémov využiť na všetky druhy podláh. Ani vysávanie kobercov mu nebude robiť žiadny problém. Môžete s ním vysávať či utierať podlahu, keď využijete jeho funkciu praktického mopu. Hlavné prednosti tyčového vysávača DOMO DO228SV Tyčový vysávač 3 v 1 DOMO na vysávanie a zároveň aj utieranie podláh Súčasťou je odnímateľný ručný vysávač Prístroj poháňa Li-Ion batéria s kapacitou 2200 mAh S jedným nabitím vysáva až 50 minút Materiálom trubice je plast Smeti ukladá do špeciálnej nádoby Ponúkaný variant na zachytenie smetí disponuje priestorom s objemom 1 l Rozmery: 26 × 116,5 × 17,5 cm (š × v × h) Farba tyčového vysávača DOMO je modrá Jeho hmotnosť je 2,5 kg Tyčový vysávač DOMO DO228SV vám ponúkne aj ďalšie príslušenstvo Vďaka ponúkanému príslušenstvu bude možné bezdrôtový tyčový vysávač DOMO využiť na maximum. Jedným z najdôležitejších doplnkov tyčového vysávača je tzv....

• , automaticky preložené z Heureka.cz
    • Skvelý čistič podláh. Na suché aj mokré vysávanie.
    • Osvetlenie je naozaj úžasné.

Výrobok prekonal moje očakávania. Kupovala som pre mamu do malého bytu na pvc podlahu. Najskôr som ho vyskúšala na laminátovej a lesklej podlahe v domnení, že po mokrom vytieraní zanechá nevzhľadné šmuhy. Výsledok: perfektne povysávané a vytreté jedným ťahom. Budem si ho kupovať aj pre seba.

• Dostatočný výkon
      • Podlahové osvetlenie
      • Niekedy sa spodná časť nedá sklopiť a musí sa zatlačiť.
    • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

• Zatiaľ spokojnosť.
    • , automaticky preložené z Heureka.cz

Hoci boli recenzie dobré, obávala som sa, ako bude vysávač skutočne fungovať. Som nadšená. Lux dobre "sedí" na podlahe, jazdí výborne, osvetlenie je veľmi praktické. Nie je najľahší, ale vďaka tomu sedí na podlahe. Vysávala som mamin byt bez kobercov a potom som ho utrela. Je to praktickejšie napriek možnosti kombinovaného použitia najprv vysávať. Koniec koncov, vytieram smerom od seba, takže by som potom musela stúpiť na čerstvo vytretú podlahu. Stroj vyzerá solídne a jeho spracovanie je pekné. Myslím, že absolútne splnil účel, na ktorý som ho kúpil. Hladké povrchy, upratovanie menšieho bytu jednou osobou.

• Dobrá výdrž batérie
      • Rýchlo pripravený a vždy po ruke
      • Niekedy zostáva hlava zdvihnutá nad podlahou, potom sa musí narovnať nohou.

Na rýchle vyčistenie stačí...

• výdrž na jedno nabitie
      • osvetlenie vysávanej/utieranej plochy
      • mopuje slušne/použiteľne
      • skladný vďaka sklopnému držadlu
      • mopovací nadstavec stačí nacvaknúť
      • za danú cenu na ňom nevidím žiadne zápory

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Som veľmi spokojný. Páči sa mi, že pri vysávaní vytiera podlahu rovno.

• , automaticky preložené z Heureka.cz

skvelý výkon za danú cenu, vysáva a zároveň vytiera

• , automaticky preložené z Heureka.cz
      • vysáva a mopuje súčasne, silný sací výkon. Skvelý pomocník do domácnosti.