Concept VP 8250

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výkonný
    • Za dobrú cenu
  • , zakúpené v OKAY.sk

Je hlucnejsi nez som ocakavala.

• Tichý extrémne savý super príslušenstvo

Trieda účinnosti vysávania kobercov
D
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Diaľkové ovládanie na rukoväti

Silný ako lev ... Ak hľadáte kvalitného pomocníka, ktorý vám pomôže s upratovaním domácnosti, potom je vreckový vysávač Concept VP8250 presne pre vás. Kombinácia vysoko účinného motora a príkonu 700 W vám zaručí len tie najlepšie výsledky. Nečistoty sú zachytávané do extra veľkého vrecka s objemom 4 litre, ktoré je vyrobené z modernej SMS textílie. Tá sa pýši vysokou filtračnou schopnosťou, je antibakteriálna a zvláda aj zvýšenú vlhkosť. ... tichý ako myška Vysávač je tiež vybavený HEPA filtrom 13 ,...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Výkonný
    • Za dobrú cenu

• Sací výkon
    • Relatívne tichý (voči starému AEG je tichučký, ale sú aj tichšie)
    • Podlahový nástavec je omnoho horší ako ten čo sme mali na AEG, takže som prerobil ten z AEG aby pasoval na teleskop VP8250
    • 11m akčný rádius je len marketing, reálne 8m

Na našom "starom dobrom" AEG "odišiel" motor, následne kúpený vysávač od ETA, ktorý mal typovú vadu pri nasadzovaní hadice na teleskopickú tyč (skúšané 2 kusy), takže vrátený.
    Po strávení ďalších pár hodín porovnávaním a čítaním recenzií som zakúpil CONCEPT VP 8250 a za tú cenu vcelku spokojnosť. Jediná podstatná výhrada je k podlahovému nástavcu, pôvodný z AEG bol výrazne lepší, tak som jej ho upravil aby pasoval :)

• Vysáva dobre. Veľa príslušenstva.
    • Ťažký. Veľký. Pri najvyššom výkone veľmi hlučný, čo ma veľmi sklamalo, lebo som ho kupoval aby bol tichý. Poloha madla je spredu nie zhora, preto sa zle dvíha.

Nespĺňa to prečo som kúpil, je príliš hlučný pri najvyššom výkone a moja manželka vysáva len tak.

• , zakúpené v OKAY.sk

Je hlucnejsi nez som ocakavala.

• Tichý extrémne savý super príslušenstvo
    • Trochu robustný ale je to skôr sila zvyku
    • Turbo kefa je super
    • Žiadna
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Tichý vysávač s dobrým výkonom, strašne veľa príslušenstva, super.

ešte som ho poriadne nevyskúšal, takže neviem presne ohodnotiť, ale za tú cenu je to super.

• , zakúpené v OKAY.sk

super je to presne podla mojej predstavy produkt presne podla popisu.

• Tichý

Vyhoda: naozaj tichy, len kefa ked rotuje je hlucnejsia a je to robustnejsi typ vysávača.
    Inac som spokojna, aj cena je celkom nizka na tak tichy vysavac a to bola pre mna priorita, menej hluku