Concept VP 8220

• bohaté príslušenstvo
    • záruka
    • dobre saje
    • mohla by byť dlhšia šnúra
    • na to, že má nízke decibely by som si predstavovala, aby bol menej hlučnejší. Ak ale porovnám vysávače, ktoré majú tiež deklarovanú nízku hlučnosť tak je to to isté.

Tovar sme kupovali ako darček ale už sme ho doma skúšali a boli sme s ním spokojný. Neviem posúdiť tento vysávač po dlhšom používaní.

- výborný sací výkon, tichý, a ľahký

Prevedenie
vreckové
Trieda účinnosti vysávania kobercov
Neuvedeno

Máme pre vás dokonalého spolupracovníka pre boj so špinou. Je ním Concept VP-8220n HOME CAR PET, domáci vreckový vysávač. Tento vysávač v sebe skrýva mnohé prednosti. Jeho hlavnou prednosťou je príkon, celých 1400 W, vďaka ktorým sa zbavíte takmer všetkej špiny. Vysávač je tiež veľmi tichý, hlučnosť je len 68 dB. Vďaka dlhej hadici a prívodnému káblu má vysávač akčný rádius až 8 metrov. Objem vrecka na prach sú 4 litre. Nenechajte si ujsť tento skvelý vysávač a sami Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• celkom spokojný

• Jediné pozitívum je veľké prachové vrecko.
    • hlučný- najhlučnejší vysávač aký poznám - kvičí ako prasa
    • príslušenstvo široké, ale nepoužiteľné - rozpadáva sa - základná hlavica na vysávanie sa rozpadla za 3 mesiace a pri spätnom ťahu nevysaje nič, lebo poskakuje na koberci (ešte podlaha sa ako tak sa povysáva)
    • hadica prišla už od výroby chybná.......
    • najhoršia kúpa spotrebiča (treba ostať pri zn. elektrolux a zelmer)

ak niekto rozmýšľa nad týmto vysávačom, nech si ho nekupuje a v tej cene sa nájde určite aj niečo kvalitnejšie. Bol kúpený kvôli prislusenstvu, ktore je nanič

• pekný dizajn
    • bohaté príslušenstvo
    • záruka
    • dobre saje
    • mohla by byť dlhšia šnúra

• Velmi rychlo sa pokazil, v podstate este v zaruke - odisla turbokefa, pokazilo sa zatvaranie krytu, vypadali penove tesnenia a zdeformovali sa filtre... urcite nekupovat

- výborný sací výkon, tichý, a ľahký

• Veľmi tichý a výkonný
    • Kábel mohol byz aspoň o 1m. dlhší

Celková spokojnosť, výborne saje, mame psika, takze vysavame kazdy druhy den a nemozem sa stazovat :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• šikovný, skladný
  • , zakúpené v DATART.sk

• Som s nim spokojna dobra cena, dobry vykon, 5 rocna zaruka je velke plus a prislusenstvo je super nemusela som si ziadne nadstavce dokupovat
    • Dlzka kabla

Urcite by som si ho objednala znovu

• - Vyssia sacia sila
    • - Prislusenstvo
    • - Kratsi kabel s nebvykle makkou izolaciou
    • - Nestastne riesenie krytu vysavaca
    • - Nemotorne koliecka

Tento cesky vyrobca nema ani paru o vyrobe vysavacov alebo presne naopak velmi dobre vie co robi a to klame zakaznika. Za vysavac som dal cca pred rokom 100€ a v tejto cenovej kategorii som mohol kupit vysavace strednej kategorie resp. kvality od vyrobcov ako je philips, rowenta a pod s ktorymi mam uz ako take skusenosti. kedze toto nie je moj prvy vysavac s ktorym mam a som mal tu cest tak mam s cim porovnavat. Vysavac som kupoval z hladiska vyssie vykonu motora a pri tom slubenej nizsej hlucnosti a na zaklade dobrych recenzii tu na heureke cz/sk. A teraz k tym mojim skusenostiam.
    Vysavac nie az o tolko tichsi oproti konkurencii ako slubuje vyrobca. Po kratkom case sa vplyvom tepla z horuceho vzduchu motora ´´vyduje´´ hepa filter smerom von a da sa povedat ze sa zdeformuje a ciastocne rozpadne. Ako nasledok pravdepodobne toho sa zacina svojvolne odklapat vrchny kryt vysavaca. Zaistenie krytu je fakt ubohe! Taktiez mohlo byt vyfukovanie vzduchu robene smerom nahor a nie na bok...zbytocne to viri prach ci na zemi alebo na nabytku. Nehovoriac o tom ze pri vyssom vykone vydava divne zvuku typu ako keby podfukovalo kryt a vzduch unika kade tade.Po dalsie kabel vysavaca je kratky. Aj ked som o tejto skutocnosti vedel pri kupe spomeniem ju ako nevyhodu oproti konkurencii. Pride mi ze izolacia kablu je prilis makka a rychlo sa odiera. Par krat sa mi zachitil medzi nabytkom na ostrejsich hranach a doslova ako keby don nozom zarezal. Kolieska su tiez miestami nemotorne a sem tam sa stava pri potiahnuti z boku ze sa vysavac neotoci ale sa prekoti nabok. Prislusenstvo je bohate co sa mi pri kupe pacilo avsak po asi rocnom pouzivani (cca 1krat za tyzden) sa na najpouzivanejsom nadstavci na parkety zacali dost rozpadat kolieska ktore su vyrobene z nejakej lisovanej tkaniny pripadne z niecoho podobneho.
    Na zaver len tolko ze tento produkt neoporucam a druhy krat by som vybral rasej s osvedcenych znaciek pripadne by som doplatil a kupil nieco kvalitnejsie.

• Výkonný. Dá sa regulovať výkon. Množstvo príslušenstva. Cena
    • Nižšia kvalita. Po pár týždňoch používania sa pokazil teplotný snímač a vysavač sa vypínal po pár sekundách činnosti. Reklamoval som ho. Na tele vysavača sa zachytávajú nečistoty pretože je vyrobený z takého materiálu z akého je. Výstupný HEPA filter sa vplyvom tepla z motora zdeformoval. Po pol roku sa odlomil háčik na sacej hlavici ktorý sa zasúva do vysavača aby sacia hadica so sacím potrubím stáli pripevnené o vysavač. Chýba držiak na vysavači ktorým by sa prenášal vysavač v horizontálnej polohe. Zakaždým ked chcete preniesť vysavač, musíte ho zdvihnúť do vertikálnej polohy.

Keby som si išiel znova kupovať vysavač, tento si už nekúpim.