Concept VP 4410

Ručný vysávač Concept VP4410 Deeser Ultimate Ručný vysávač kompaktnej veľkosti Vysoký sací výkon 14 kPa Účinný HEPA filter Nádoba na prach s objemom 250 ml Výkonný BLDC...
Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 900×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 6 011×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 508×recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 724×recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €92 % • 187 290×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €93 % • 23 332×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant96 % • 7 871×recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma94 % • 11 158×recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,4 €100 % • 210×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €98 % • 2 263×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €100 % • 803×recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 36 360×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14×neoverených recenziíĎalšie informácie

Napájanie
akumulátorové
Diaľkové ovládanie na rukoväti

• , zakúpené v Alza.sk

Vysávač má veľmi dobrý silný ťah,čo je veľké plus. Je to skvelý výber v porovnaní s inými značkami, ktoré sme predtým v domácnosti používali. Takže odporúčam.

• Dobrý výkon

• bol zakúpený ako darček, švagriná si pochvaľuje. asi si ho kúpim aj ja :D
    • super dizajn, môžete ho mať aj v obývačke ako sošku.
    • celkovo CONCEPT Češi, veľká spokojnosť, mám od nich veľa produktov zváračka-vákuovačka a už som kúpila 4 sady vákuovacích dóz. Dve pre mňa a ostatné do daru. Len tak ďalej
    • perfektný ťah. skúšala som v kamenej predajni a to ma presvedčilo o kúpe. Ťah a dizajn.

čo som si všimla je menšia nádobka a krátky čas vysávania,

Vysoký sací výkon 14 kPa

Účinný HEPA filter

Nádoba na prach s objemom 250 ml

Výkonný BLDC motor

Pomocou štrbinovej hubice upracete aj ťažko dostupné miestá

Odstraňuje prach a nečistoty jediným kliknutím

Výdrž vysávania až 20 minút

Predstavenie ručného vysávača Concept VP4421 Deeser Ultimate

Doprajte si pohodlné a rýchle upratovanie s ručným vysávačom VP4410 11,1 V Deeser Ultimate, ktorý vám pomôže s upratovaním drobných nečistôt. Vďaka kvalitnej Li-Ion batérii, vysokému výkonu a kvalitnému BLCD motoru zvládnete na jedno nabitie upratovať až 20 minút. Ručný vysávač ponúka aj užitočné príslušenstvo v podobe štrbinovej hubice a prachového nadstavca. Vysávač je vhodný na suché upratovanie. Vďaka nízkej hmotnosti a ergonomicky tvarovanej rukoväti je upratovanie úplná hračka. Vysávač po upratovaní nevyžaduje žiadnu zložitú údržbu. Jednoducho stlačíte tlačidlo, vďaka čomu oddelíte zbernú nádobu, ktorú následne vysypete.

Elegantný pomocník s extrémnym výkonom

Ručný vysávač VP4410 Deeser Ultimate je kombináciou elegantného dizajnu a špičkového sacieho výkonu, na ktorom má zásluhu vysokoúčinný bezkefový BLDC motor. Kompaktné a ultraľahké telo ponúka pohodlnú obsluhu pre vaše každodenné drobné upratovanie v domácnosti aj v aute. Vďaka kvalitnej Li-Ion batérii 11,1 V s kapacitou 2200 mAh zvládnete upratovať až 20 minút na jedno nabitie a navyše vás pri práci neobťažuje žiadny kábel.

Praktický vo všetkých smeroch

Vysávač je vybavený nabíjacou stanicou, ktorá slúži súčasne ako stojan na drobné príslušenstvo. Veľmi rýchle a jednoduché je aj samotné vyprázdňovanie prachovej nádoby. Pomocou zámkov na tele vysávača jednoducho oddelíte zbernú nádobu, v ktorej sa usadzuje vysatý prach a ďalšie nečistoty. Nádobu stačí vyprázdniť o opäť nasadiť späť. V priebehu chvíľky budete mať svojho pomocníka opäť plne k dispozícii.

Kvalitná filtrácia

Vysávač je vybavený vysokoúčinným HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zachytiť až 99,9 % častíc, ako sú prach, peľ alebo cigaretový dym. Vysávače opatrené HEPA filtrom 13 pomáhajú predchádzať vzniku alergií na prach, ktoré sa môže rozvinúť v každom veku. Ocenia ho najmä rodiny s malými deťmi a alergikmi. HEPA filter je navyše umývateľný, čo predlžuje jeho životnosť. Stačí ho vybrať z tela vysávača, vysipať, opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať dôkladne uschnúť.

Užitočné nadstavce

V príslušenstve ručného vysávača VP4410 nájdete špeciálnu hubicu 2 v 1, ktorá je spojením štrbinovej hubice a prachovej kefky. Môžete ju využiť ako samostatnú štrbinovú hubicu na upratovanie zle prístupných miest (radiátory, zásuvky, priestor medzi matracmi a čalúnením a pod.) alebo priklopiť prachovú kefku a šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, parapetov, kníh alebo klávesnice.

S hubicou na čalúnenie vysajete pohovky, kreslá, matrace, úložné priestory aj postele. Navyše vám pomôže zotrieť prach na nábytku bez toho, aby došlo k jeho poškriabaniu. Využiť ju môžete aj na upratovanie okenných parapetov.

Technická špecifikácia:

• Model: Concept VP4410 Deeser Ultimate
  • Farba: čierna
  • Rozmery vysávača: 34 x 28 x 8 cm
  • Batéria: Li-Ion 11,1 V, 2200 mAh
  • Výdrž vysávania: až 20 min.
  • Nabíjanie: nabíjací adaptér
  • Typ filtra: HEPA
  • Objem odpadovej nádobky: 250 ml
  • Hlučnosť: 78 dB
  • Sací výkon: 14 kPa
  • Hmotnosť vysávača: cca 0,8 kg

Obsah balenia: 1x Concept VP4410 1x Dobíjacia základňa 1x Napájací adaptér 1x Štrbinová hubica 2v1 1x Hubica na čalúnenie 1x Používateľský SK manuál

• Dobrý výkon

• bol zakúpený ako darček, švagriná si pochvaľuje. asi si ho kúpim aj ja :D
    • super dizajn, môžete ho mať aj v obývačke ako sošku.

čo som si všimla je menšia nádobka a krátky čas vysávania,
    neviem ešte posúdiť.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Dobrý ťah
    • Po druhom stlačení vypínača ide ešte silnejšie

Zatiaľ žiadna, ukáže čas

• , zakúpené v roboticky-vysavac.sk

• malý , ľahučký, spratný,

ideálny na rychle povysávanie malých plôch od prachu a drobnych necistot