Recenzie Bosch PAS 18 LI s akumulátorom

(17 z 18 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Kupoval som primarne pre rychle povysavanie auta (sedacky, podlaha, koberce), kedze nemam moznost jednoducho pouzit na tento ucel sietovu verziu. Rozhodlo aj to, ze uz mam ine naradie z tejto rady s akumulatorom, tak som v tomto pripade zobral len hole naradie.
Vykon - slusny, postacuje na ucel... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Bosch PAS 18 LI s akumulátorom

Overený zákazník ESAT

Timea

Pridané: 14. septembra 2018

Zakúpený v ESAT

• Pracuje dobre, ma aj nadstandatrne prislusenstvo, co je super.
  • Akumulator je super vec.
  • Trosku hlucnejsi, ale da sa mu to vzhladom k vykonu lahko odpustit.

Overený zákazník repo.sk

milan

Pridané: 18. decembra 2017

Zakúpený v repo.sk

• konecne varianta aj s nabijackou a bateriou

Peter

Pridané: 16. novembra 2017

Zakúpený v BOSCH-náradie.sk

• šikovný vysávač, trochu hlučný

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk

Krauszová

Pridané: 3. októbra 2017

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

Vybrala som si ručný vysávač pre jeho výkon. Som spokojná ale je veľmi hlučný. Predpokladám, že keby nebol taký hlučný, najskôr by bol aj drahší.

Overený zákazník ESAT

Michal

Pridané: 27. júna 2017

Zakúpený v ESAT

• Slušný ťah
  • Výdrž batérie 20 min postačuje
  • Spokojnost
  • Vhodný do auta ,na podlahy aj koberce zvláda
  • Trošku hlučný ale v pohode
  • Filter (koľko vydrží to neviem )

Pridané: 27. marca 2017

Zakúpený v BOSCH-náradie.sk

• Splnil svoj ucel, vyhoda dobijacieho akumulatora. Skladny, lahko udrziavatelny, jednoducha obsluha, ten kto neriesi krasu dizajnu, ale ucelnost tak bude nadmieru spokojny.

alexander źidovský

Pridané: 26. júna 2016

spokojný

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk

LP

Pridané: 11. apríla 2016

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

Jedni z mála, ktorí ponúkajú kompletné zariadenie....

Pridané: 1. februára 2016

Zakúpený v BOSCH-náradie.sk

• Vysávač je výkonnejší ako napr. Electrolux ZB 2943. Ľahko sa vyprázdňuje a čistí. Som zvedavý na životnosť battery 2,5 Ah.
  • Držiak na príslušenstvo je nepraktický.

Tento vysávač môžem odporúčiť pre použitie v byte a v aute.

18V_Li

Pridané: 6. júla 2015

• prenosny
  • slusny vykon (mal som ocakavania na urovni sietoveho vysavaca s turbo kefou ), takze tu som musel zlavit z ocakavani :)
  • je celkom hlucny - znesitelne, ale viac ako sietovy vysavact electrolux co vyuzivame v domacnosti

Vykon - slusny, postacuje na ucel; problem ma s niektorou odolnejsou spinou na kobercekoch (toto ale nedal ani sietovy vysavac bez turbo kefy) - takze pre mna OK.
Vaha s aku primerana - nie je to pierko, ale da sa s tym pracovat
Vydrz baterie - bateriu mam skoro novu - vydrz cca do 15 minut - akurat postacuje na moj ucel
zapinac/vypinac - dvojpolohovy, takze nic sa nedrzi stlacene pocas prevadzky, bud zapnem alebo vypnem
Cistenie vysavaca - celkom rychle a jednoduche; ocakavam, ale ze ten papierovy filter v strede nevydrzi caste cistenie a bude treba dost skoro zakupit novy; riesenie je ho necistit kefou, ale potom vsetok jemny prach tam ostane; takze cas ukaze - nie je od veci si pred kupou zistit cenu tohoto filtra (to som ja neurobil).

Overený zákazník levneELEKTRO.cz

Pridané: 20. júna 2015

Zakúpený v levneELEKTRO.cz

• Lahky, dobre spracovany,
  • nic

Idealny do mensich bytov bez kobercov, ziadne kable su k nezaplateniu, ihned pripraveny k pouzitiu.

ETA Carsha 1424

ETA Carsha 1424